wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WORD sprzedaje samochody

znalazłem takie ogłoszenie:

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży, ul. Zjazd 21, 18-400 Łomża ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż niżej wymienionych samochodów :

A) samochód osobowy FIAT Grande Punto 5D, rok produkcji 2008 , numer rejestracyjny BL 26808, Nr VIN ZFA19900001385634
B) samochód osobowy FIAT Grande Punto 5D, rok produkcji 2008 , numer rejestracyjny BL 26812, Nr VIN ZFA19900001384054
C) samochód osobowy FIAT Grande Punto 5D, rok produkcji 2008 , numer rejestracyjny BL 26814, Nr VIN ZFA19900001384739
D) samochód osobowy FIAT Grande Punto 5D, rok produkcji 2008 , numer rejestracyjny BL 26802, Nr VIN ZFA19900000404487
E) samochód osobowy FIAT Grande Punto 5D, rok produkcji 2008 , numer rejestracyjny
BL 26804, Nr VIN ZFA19900000405593
F) samochód osobowy FIAT Grande Punto 5D, rok produkcji 2008 , numer rejestracyjny BL 26806, Nr VIN ZFA19900000405389

czy ktos cos wie?
opłaca sie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD sprzedaje samochody

Kupili za złotówkę to teraz ile mogą być warte? 20gr?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD sprzedaje samochody

Zajeżdżone przez .... i czy warto.
Fiaty po takim przebiegu i przez takich ludzi nie są warte dużo. Wręcz odradzam. Ale jak kto chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD sprzedaje samochody

zalezy od ceny, jak na jazde tylko glownie po miescie czemu nie, bo na trasy za maly samochod i motor. Na pewnio wszystko na czas robione, zadbane.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD sprzedaje samochody

WORD to bogata firma.
Pewnie auta są w dobrym stanie technicznym.
Punta są trochę niedoceniane, niczym się nie wyróżniają a ponoć są trudne do zajechania i lubią lpg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD sprzedaje samochody

Zgadzam się to są jednak dobre auta i faktycznie może trochę nie doceniane, miałam Punto 1,2 zero usterek tylko wymiana oleju na czas ma 9 lat i dalej jeździ jest ok. A w koła trochę dostało ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD sprzedaje samochody

ciekawe po ile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD sprzedaje samochody

3. Ceny wywoławcze przedmiotów przetargów wynoszą:

ad. A) 7970 zł brutto (słownie: siedem tysięcy dziewięćset siedemdziesiąt złotych brutto)
ad. B) 8192 zł brutto (słownie: osiem tysięcy sto dziewięćdziesiąt dwa złote brutto)
ad. C) 8081 zł brutto (słownie: osiem tysięcy osiemdziesiąt jeden złoty brutto)
ad. D) 7970 zł brutto (słownie: siedem tysięcy dziewięćset siedemdziesiąt złotych brutto)
ad. E) 8192 zł brutto (słownie: osiem tysięcy sto dziewięćdziesiąt dwa złote brutto)
ad. F) 7915 zł brutto (słownie: siedem tysięcy dziewięćset piętnaście złotych brutto)

Minimalna wysokość postąpienia wynosi 100 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD sprzedaje samochody

Kamerki i reszta osprzętu wliczona w cenę? ;)
Próbujcie, co Wam szkodzi, auta niewątpliwie zadbane, poza tym za taką cenę czego wymagać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD sprzedaje samochody

Cześć, pluję teraz kupić Audi 80 z 1991 w LPG. Wiadomo, nie jest to auto najnowsze i ma podejrzanie niski przebieg. I tutaj moje pytanie, czy na takich stronkach po numerze VIN mogę sprawdzić jaki jest prawdziwy przebieg http://www.autobaza.pl/ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD sprzedaje samochody

cena kusząca, ale raczej bym nie kupował aut z wordu czy ze szkol jazdy. Wiadomo jak się tym jeździ, auta wyglądowo mogą być spoko, ale pewnie sprzegło zajechane itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD sprzedaje samochody

To pewnie takie rozlatujące się, zajeżdżone na śmierć rzęchy. Ja tam uważam, że w samochodzie wszystko musi być jednak na maksa sprawne. Jak można się dowiedzieć z tego artykułu http://www.alces.pl/klimatyzacja-samochodowa-serwis-obowiazkowy-w-trosce-o-zdrowie/ , nawet taki drobiazg jak niesprawna klimatyzacja, może mieć duże znaczenie dla zdrowia pasażerów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD sprzedaje samochody

Maczkowy, \"sprzęgło zajechane\" masz takie pojęcie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WORD sprzedaje samochody

Też na takie auto bym się nie zdecydował...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org