czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Gdzie ubezpieczacie swoje mieszkania? Czy jest możliwość wykupienia wyłącznie ubezpieczenia od kradzieży? Kupiłem sobie nowy rower tak więc chętnie ubezpieczyłbym tylko piwnicę razem z mieszkaniem właśnie jedynie od kradzieży. Ile to może kosztować ?

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Idź i zapytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

AVIVA - składki ok a co najważniejsze musiałem skorzystać 2 razy z ubezpieczenia, naprawdę bezproblemowo zlikwidowali szkody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Na pewno nie bierz niczego na gorąco. Warto jest spokojnie usiaść sobie i przejrzeć poszczególne oferty. Nie patrz się jedynie na cenę.
Może jednak warto byłoby ubezpieczyć mieszkanie kompleksowo? Nie jest to duży koszt a jednak będziesz bardziej pewny. Nigdy nie wiesz czy na przykład Cię nie zaleją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Idź do ubezpieczyciela, który powinien udzielić ci wszelkich informacji i pokazać w warunkach te paragrafy, które odpowiadają za konkretny zakres ubezpieczenia.
Musisz jasno powiedzieć o co ci chodzi i oczekiwać odpowiedzi, a nie ogólników.

Ostrzegam: Wiele osób kupuje tanie ubezpieczenia, które nie gwarantują zwrotu w przypadku szkody.
Więc zastanów się, czy chcesz mieć po prostu polisę (nic nie wartą), czy ubezpieczyć majątek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Ile mniej więcej może kosztowac ubezpieczenie mieszkania 49m2 dwupokojowe z piwnicą?
Nie ukrywam,że wygodnie byłoby dla mnie aby była opcja wykupienia sobie ubezpieczenia przez internet. Czy jest taka możliwość?

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Wyłącznie przez internet to kontaktują się \"dzieci internetu\" i nieudacznicy pozycjonujący czyjeś usługi jak Ty. Chcesz ubezpieczyć mieszkanie, bo kupiłeś rower? Żenada! Ukradną Ci go jak będzie stał przed szkołą, do której dojeżdżasz !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Są różne rowery. Moze jego jest drogi? Nie wiem. Ja swego czasu wykupowałam ubezpieczenie u takiej jednej pani, która miała biuro w centrum .Fajna babka, potem zamknęła swoje biuro.
W sieci jest wiele firm, które mogą Ci doradzić co wybrać. Na przykłac comperia ( ostatnio mi doradzali).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

A gdzie wasze żałosne linki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Najlepsze ubezpieczenia to Uniqa. Może nie najtaniej, ale jak coś Ci się przytrafi to nie ma problemu z wypłata tak jak np. w PZU że szukaja dziury w całym albo ich rzeczoznawca tak Ci wyceni że pożal sie Boże...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

annamania: no to powiedz bliżej, gdzie ta firma ubezpieczeniowa się mieściła w Łomży? Piszesz w centrum. A gdzie to centrum Łomży jest? Pleciesz dalej, że może rower drogi ! To gościu w mieszkaniu nie posiada żadnego sprzętu RTV AGD (TV, komputer), że rower postanowił ubezpieczyć od kradzieży? Takie bzdury piszecie w tych reklamowych postach, że nie wiem, czy ktoś wam w ogóle za to płaci ! Zwłaszcza, że już po pierwszym wpisie wszyscy użytkownicy forum wiedzą, że to ściema.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Jak mi daszkase to ci ubezpieczę za niedrogo i możesz spać spokojnie dopuki się nie zapali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

kampa: kolega pytał grzecznie, więc odpowiedz, a nie wklejasz bezczelnie linki: gdzie ubezpieczyć od kradzieży nowy rower w starej piwnicy? Mało tego, gdzie to zrobić w Łomży? Naucz się, że podatki zostawiamy w miejscu, gdzie mieszkamy ! Ponadto, rower jest koloru białego (ostatnio modnego).


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

A czy mieszkanie położone na parterze jest droższe w ubezpieczeniu niż to na 2 czy 3 piętrze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

najtańszymi ubezpieczeniami cechują się mieszkania usytuowane w suterenie (nie mylić z sutenerem - część budynku znajdująca się poniżej poziomu terenu, przystosowana do celów mieszkalnych. etymologia: franc. francuski sous-terrain). Otóz zawsze trzeba dopłacać złodziejom, aby wynosili z tych lokali zgniłe meble i bewartościowe rzeczy. Odnośnie lokali na parterze sytuacja wygląda inaczej. Tam menele chętnie wyniosą dobytek życia, bo nie trzeba go targać po schodach. Dlatego ubezpieczenie może (ale nie musi) być wyższe !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Polecam agencję ubezpieczeniową na Al. Legionów 21. Pani tam pracująca wszystko Wam wyjaśni i podpowie dobre rozwiązanie https://www.facebook.com/agencjaubezpieczeniowaferro?fref=ts

Życie zaczyna się po 50-tce WYBOROWEJ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Firmę, jaką podał Nynus, mogę także szczerze polecić. Profesjonalna obsługa, wiele propozycji różnych towarzystw ubezpieczeniowych (tzw. multi-agencja). No i zawsze oferta dostosowana do klienta. Pani prowadzi firmę na wysokim poziomie zawodowym, zawsze znajdzie optymalne rozwiązanie.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Najprościej wziąć polisę z ochroną all risks - wtedy nie będziesz się martwić czy uznają ci szkodę czy nie. A są takie, które obejmują nawet zostawione żelazka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Ja jak wychodzę z domu to zostawiam żelazko nigdy nie zabieram go ze sobą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Dobre zakresowo i niedrogie chociaż nie najtańsze - Concordia Ubezpieczenia na Sienkiewicza.
Po za tym wyrabiają z likwidacją bez kąbinacji.

Co do ubezpieczenia All Risk - wszystko dobrze bo od wszystkich ryzyk ale pamiętajcie żeby przeczytać wyłączenia odpowiedzialności. Ubezpieczamy od wszystkiego co nie jest wyłączone:) tzn. może sie okazać, że to nie takie ALL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

sam szukałem ostatnio ofert i korzystałem z miesca, gdzie można je porównać http://www.finmarket.pl/ubezpieczenia/mieszkanie-i-dom - samemu można się na coś zdecydować. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Trolle mają pożywkę ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

ja w Idea Fair Play mam ubezpieczone, mają dobre korzystne warunki, no i przez internet można się ubezpieczyć, fajnie też że przy okazji można wesprzeć jakąs wybraną organizacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Ja swoje ubezpieczam w TUI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Proszę sprawdzić tutaj: http://www.artgraf.com.pl/ Ja u nich ostatnio przyciemniałem i było spoko. Nadal wszystko działa, zrobili kawał dobrej roboty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Ja mam ubezpieczenie mieszkania w PZU. Bardzo sobie chwalę więc polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

My mamy w PZU, ale nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Mam ubezpieczenie w Aegon i myślę też o czymś takim jak Program Finansowania Studiów + https://www.aegon.pl/Strona-glowna/Edukacja/Oferta-produktowa/Produkt-edukacyjny/Program-Finansowania-Studiow/?d_tab_id=62532 bo chciałabym zapewnić dziecku dobry start i możliwość wybrania dowolnej uczelni, nawet za granicą jeśli zechce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Tam gdzie aktualnie mają najkorzystniejsze oferty. To proste :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

My korzystaliśmy z usług poleconej nam firmy https://www.kcfu.pl/ w kwestii ubezpieczenia nieruchomości. I faktycznie opłacało się. Wcześniej chodziliśmy po różnych ubezpieczycielach i nigdzie nie spotkaliśmy z tak bogato rozbudowaną ofertą ubezpieczenia. Świetni w swoim fachu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie ubezpieczenie mieszkania

Odradzam tą firmę. Dużo taniej u lokalnych ubezpieczycieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org