piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Auto detailing

Czy auto detailing w Łomży się sprawdzi? Chcę poszerzyć swoje usługi właśnie o to oraz o renowacje tapicerki skórzanej, jak myślicie czy jest to potrzebne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

w wiekszych miastach firmy detalingowe padaja ...a ty myslisz o łomzy daj sobie na luz ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Z kąd masz takie informacje, że padają? Rozmawiałem z ludzmi z mniejszych miast co posiadają takie firmy i nie narzekają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Jak nie narzekają to inwestuj zarabiaj !!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

a co ma ci powiedziec ze ledwo koniec z koncem wiaze... tak jak napisał ci belfer-- otwieraj i zarabiaj....powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

A czemu ktoś miałby kłamać, toć nikomu konkurencji nie robię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Z ciekawości zadzwoniłem do jednej z takich firm to najbliższy wolny termin żeby zrobić cokolwiek mają pod koniec czerwca. Chyba jednak to ma potencjał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Cyt. \"Rozmawiałem z ludzmi z mniejszych miast co posiadają takie firmy i nie narzekają\".

Wobec tego czemu ma służyć ten temat? Gdy Ci ludzie piszą, że padają, a Ty się upierasz, że nie, bo w mniejszych miejscowościach maja się dobrze to po co zakładać temat i pytać się o coś o czym masz już wyrobione zdanie i zasięgnąłeś języka u źródła?
Skoro tak dobrze im idzie to tak jak Ci ludzie piszą inwestuj i zarabiaj.

Cyt. \"A czemu ktoś miałby kłamać, toć nikomu konkurencji nie robię\"

Widać, że jesteś młodym człowiekiem i jeszcze nie poznałeś dostatecznie życia, a przy tak naiwnym i łatwowiernym stosunku do ludzi może lepiej nie idź w \"biznes\". Nie piszę tego złośliwie i tak tego nie traktuj tym bardziej, że Ciebie nie znam, a wnioskuję tak po tym jednym zdaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

A co rozumiesz przez auto detaling , ???? może mamy inne skojarzenia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

spliter25
Puste słowa typu w wiekszy miastach padają itd nie poparte żadnymi argumentami nic dla mnie nie znaczą. Poprostu konfrontuje opinię czyjąś z wiedzą którą sam zdobyłem.
A temat służy po to żeby ludzie którzy moze byliby zainteresowani takim czymś albo mają doświadcznie z tym związane mogli coś doradzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

antyon chodzi o krekte lakieru, usówanie rys, zabespieczenie lakieru, renowacje skóry, profesjonalne czyszczenie wnętrza itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

takie tematy już są, a ktoś kto ostatnio szuka interesu za 250 tysi już Ciebie przewozi , bywaj i spł...j

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

słyszałem, że ludzie z Łomży jeżdżą do Zambrowa za tymi sprawami więc może i warto spróbować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

dlaczego_nie
dzięki nawet nie wiedziałem że w Zambrowie istnieje taka firma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Istnieją i w lomzy i to BDB jakości świadczą usługi, ale zakładaj biznes kolejna firma na pewno znajdzie dla siebie miejsce tylko nie jest to takie hop siup ale wszystkiego sie dowiesz jak zaczniesz POWODZENIA! oczywiscie pisze o takiej jakosci usług ;-);-)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

xDx - słuszna uwaga, a Twoja argumentacja mnie w pełni przekonuje i przyznaję Ci rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Kataranka
Dzięki za wsparcie, już prowadzę firmę i wiem z czym to się je
Co do auto detailingu itd zanim wystartuje z tym to zamierzam się porządnie przeszkolic z tej dziedziny i mam nadzieję że to wypali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Rób szkolenia drogie nie sa, jak będziesz miał certyfikaty od firm które robią fajne powłoki np OptiCoat klientela będzie- o ile nie strzelisz cen z kosmosu. Daj znać jak będziesz działał, lubię błyszczące auta które sa wiecznie czyste ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

otóż to, na porządny detaling np. w Białymstoku trzeba czekać na wolny termin i zostawić furkę na 4-5dni (korekta lakieru) - trochę uciązliwe.. a czy w naszym mieście lub okolicy ktoś się tym porządnie zajmuje? A może znacie kogoś kto zajmuje się detalingiem wnętrz -ponowne lakierowanie (plastidip) i odświeżanie powierzchni plastikowych, oklejanie dekorów, klamek itp?

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Widzę że będzie na to klientów, więc trzeba inwestować i się za to zabrać.
Jeżeli teraz by ktoś chciał umyć i nawoskować samochód to zapraszam Ecomyjnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

otwieraj a będziesz miał klientów wśród 20/25 letnich golfów, beemek i audic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Raczej inna klientela, bo koszt ok 2k+ za taka kompleksową usługę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

a co to jest koszt ok 2k+ za taka kompleksową usługę, jak całe auto warte niewiele więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=35383
to jeszcze działa ? Car-Protect przy ulicy Nowogrodzkiej 99,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Nie moja sprawa ale tak jak ktos wyzej ci napisał .Ktos kto ma auto 15 klasy sredniej kompleksowa usługa detalingowa srodek lakier to koszt ok 1500 zł lekka reka na srodkach takich sobie wiec czy ktos w łomży zapłaci tobie tyle??
Porozmawiaj z kims z branzy jakimi autami sie zajmuje sa to auta przeważnie bardzo zamożnej klijenteli ktora na konserwacje jest w stanie wydac tyle co ja nie zarabiam przez 2 miesiace .... Czy w łomży masz takiego klijenta ?? zebyś mógł zarabiac i miec kolejki...Po drugie miejsce gdzie bedziesz działał to nie eko myjnia ze dojedziesz do klienta .... Po trzecie trzeba wyrobić sobie marke zeby były tłumy ....Ale działaj ....twoja kasa ...człowiek na błedach sie uczy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

on804
Nie martw się miejsce już mam wypatrzone. Co do klienta owszem masz rację ale spójrz na to z innej strony, takiemu przeciętnemu Kowalskiemu ciężko odłożyć 30 k na nowe auto ale dużo prościej np 2k na odnowienie i odświeżenie własnego autka co sprawi że dalej może go użytkować albo sprzedać drożej.
Z drugiej strony to nie jest usługa dla kogoś kto traktuje auto typowo zadaniowo tylko dla osób z pasją i dla tych co dbają o swój samochodów lepiej niż o siebie a takich ludzi jest sporo.
Wiem że ciężko jest się przebić i może to jest ryzyko ale kto nie ryzykuje nie pije szampana, a stojąc w miejscu to człowiek się cofa. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Ze swoją ofertą powinieneś uderzyć do handlarzy aut. Oni mają drogie auta i im szczególnie powinno zależeć by takie auto wyglądało jak nowe i szybciej się sprzedało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

xDx - słuszna uwaga, korekta lakieru nie jest dedykowana do 5 letnich aut, gdzie powłoka jest jeszcze nie porysowana, tylko do kilkunastoletnich. Jak słusznie zauważyłeś - taka oferta skierowana jest do pasjonatów i osób szczególnie dbających o swoje \"cacka\". Najzwyklejsza korekta to koszt ok 1k zł, przeciętny zjadacz chleba popuka się w czoło, natomiast ktoś kto nie szczędzi kasy na swoje auto ustawi się grzecznie w kolejce. Jeśli chodzi o handlarzy - szczyt inwestycji w lakier - plak wosk na mokro, lub w skrajnych przypadkach najtańsza pasta polerska i byle jak maszyną dookoła.


\"
Autor: babi (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 13-05-15 12:55

otwieraj a będziesz miał klientów wśród 20/25 letnich golfów, beemek i audic



Babi to są jeszcze te prawdziwe samochody, na które warto wydać takie pieniądze. Gdybyś chciał/chciała wyśmiać to co napisałem - wcześniej sprawdź ceny porządnych golfów II, bmw e 30 lub audi b2........

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Witam

Kolego xDx mój znajomy jest w trakcie załatwiania formalności związanych z otwarciem w Łomży takiej działalności, jak pewnie nie wiesz, trzeba mieć kilka pozwoleń i otrzymanie ich trwa sporo czasu. Odbył już kila szkoleń w profesjonalnych firmach oraz podpisał już umowy z firmami dostarczającymi profesjonalne środki do pielęgnacji aut. Już nie długo będzie otwarcie.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

O jakich pozwoleniach mówisz? Na co pozwolenia? Może masz na myśli co innego ale jak coś to powodzenia dla kolegi. Gdzie jego firma będzie się mieścić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Chcesz się szkolić!!! BRAWO prawidłowe podejście do tematu i klienta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

belfer nie wiem co masz na myśli i czy to co napisałeś to jakaś ironia czy pochwała?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Keczapo czemu polecasz partaczy ? Płacą ci za to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Serwis Porsche dba o moje auto z zewnątrz, a ja je pielęgnuje od wewnątrz. W sumie dobre kosmetyki samochodowe to podstawa. Aczkolwiek auto odkurzam samodzielnie, bo odkurzacze na stacji to jakiś dramat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Auto detailing

Powyrastało firm detailingowy jak grzybów po deszczu, bo to droga usługa kierowana do zamożnego klienta, a więc i teoretyczie dobra kasa. Jednak prawda jest taka, że to wcale nie jest takie proste. Detailing jest szeroką dziedziną, a chcąc świadczyć takie usługi trzeba przejść odpowiednie szkolenie. Kompleksowy kurs auto detailingu, organizowany przez firmy z certyfikatami i akredytacjami, a jak ktoś sobie nagle stwierdzi, że on będzie się zajmował detailingiem, bo obejrzy sobie filmiki z Youtbua to potem się rozlewa hejt w internecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org