niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Jadę niedługo do Gdańska i zostane tam na weekend. Zastanawiam się, co warto tam zobaczyć i porobić. Może macie jakieś pomysły i podpowiedzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

W Gdańsku można bryknąć przez mur i zostać wielkim człowiekiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Po prostu,można w wyszukiwarce GOOGLE
wpisać-atrakcje Gdańska-zamiast zadawać na forum
głupie zapytania.Używanie GOOGLE nie jest bolesne!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Wejść na platformę widokową kościoła Mariackiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Zwiedzić Europejskie Centrum Solidarności
http://www.ecs.gda.pl/
Fajnie jest wypożyczyć rower i pojeździć ścieżkami rowerowymi wzdłuż morza.
Tyle ode mnie.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

W Gdańsku jest dużo zabytków, które warto zobaczyć, na przykład Park Oliwski czy Katedrę Mariacką. Na pewno warto przejechać się nad morze, na przykład do Sopotu na molo. No a wieczorem można iść na jakąś fajną imprezę do klubu. To miasto studenckie, więc miejsc do zabawy tam nie brakuje. Możesz sobie na tej stronie poczytać o różnych dyskotekach i pubach: http://tricityclubbing.pl/
Myślę, że powinnaś znaleźć coś dla siebie, bo propozycji jest sporo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Byłem ostatnio Music Club Kosmos http://www.kosmosklub.pl/strona-glowna-gdansk. Genialny lokal, mają otwarte chyba w każdy dzień tygodnia, a w środku można i potańczyć i pograć w kręgle, w bilard i na automatach. Było cudownie i jeszcze nie raz tam wrócę.

dawid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Byłem ostatnio Music Club Kosmos http://www.kosmosklub.pl/strona-glowna-gdansk. Genialny lokal, mają otwarte chyba w każdy dzień tygodnia, a w środku można i potańczyć i pograć w kręgle, w bilard i na automatach. Było cudownie i jeszcze nie raz tam wrócę.

dawid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

ja ostatnio jak byłam w trójmieście to byłam w skimondo. Nie wierzyłam że coś takiego istnieje jak sztuczny stok narciarski. Bardzo fajna sprawa, szczególnie dla miłosników nart. Super Super

co mnie nie zabije, to mnie wzmocni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Blisko morze, które kusi do zwiedzania nieznanych plaż i wody. Okres wakacyjny czasem sprawia, że zapominamy o własnym bezpieczeństwie co może mieć opłakane skutki. Złamanie kręgosłupa po źle wykonanym skoku do wody prowadzi do paraliżu kończyn. Fundacja http://fundacjaavalon.pl/ pomaga takim osobom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Jeśli zdecydujesz się zostać na dłużej to polecam Ci aktywne spędzenie czasu na Półwyspie Helskim. http://www.surfpoint.pl/ organizuje niezapomniane kursy i obozy windsurfingowe dla każdego stopnia zaawansowania -świetna przygoda i wielu wspaniałych, przeważnie młodych, ludzi z całej Polski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Google nie jest bolesne, ale może woli dowiedzieć się od ludzi gdzie byli, co im sie podobało, co jest warte uwagi a nie wstukać w internet hasło i wyskoczy mu milion reklam i każda będzie zachwalać coś innego, hmm? A tak każdy podzieli się swoimi opiniami i już jest inaczej. Ja np byłam niedawno w SkiMondo i przyznam, że fanie zrobili ten stok. Bo to całoroczny stok narciarski. Dobrze się bawiłam i jak ktoś lubi narty to polecam. Widzisz? Dodanie swojej subiektywnej oceny nie boli;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Zobacz sobie jakie świetne muzea tam mają, byłem przy okazji Euro, na prawdę super miasto, na pewno tam jeszczę wrócę !!!

Kredyt bez BIK
http://rachunki.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Ja polecam muzeum narodowe w Gdańsku naprawdę godne i warte zobaczenia.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Nie, no.... Super atrakcja... W sam raz na wyjazd do Gdańska :D :D :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

To była odpowiedź na wiadomość o klubie i kręglach ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Jeśli planujesz jechać z dziećmi, to idźcie do Projekt Fan http://projektfan.pl/ To dość nowe miejsce. Można tam ozdobić pudełko, zrobić świeczkę czy mydło. Dla dzieciaków to bardzo fajne zajęcia, a dla dorosłych dość odstresowujące;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

nie spać..zwiedzać..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Trójmiasto:
Centrum Nauki EKSPERYMENT, coś na zasadzie jak Centrum Nauki Kopernik,
Akwarium Gdyńskie
Club 70-tka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Kurs tańca w SoSalsa będzie fajnym wyborem, ja mam przawdziwą frajdę chodząc do nich:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Ostatnio z rodziną zrobiliśmy mały wypad właśnie do Trójmiasta. Morze, Zoo i tak dalej. Ostatniego dnia szukaliśmy w necie czegoś nowego ciekawego i natrafiliśmy na Gdynię na Jump CIty trampoliny. Dzieciaki się wyszalały i my również, fajna sprawa. A Odjeżdżając skoczyliśmy na piękną Gdańską Starówkę, a tam zupełnie przypadkiem znaleźliśmy Projekt Fan. Uważam, ze miejsce jest super. Zrobienie Samemu drobiazgów na pamiątkę. Dzieciaki robiły mydła i nawet mnie wkręciły na zrobienie czegoś prostego, bo artystą to nie jestem. WIęc także to miejsce polecam odwiedzającym Gdańsk ;-))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Polecam:
- spacer po starym mieście
- muzeum Bursztynu
- Europejskie Centrum Solidarności (ktoś o tym wspominał)
- Oliwa


no i plaże o tej porze roku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Plaża ,morze,słoneczko....i nic więcej do szczęścia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Gdańsk jest wspaniałym miastem. Pochodze z tamtąd. Pojedź na plaże. Westerplatte. Aqua park w Sopocie, Ergo arena, w gdyni Skwer Kościuszki. Rejs bezcłowym promem do Szwecji masa atrakcji kina muzea teatry wesołe miasteczka zoo w Oliwie. Tam jest wszystko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Najlepszą rzeczą jaką można zrobić w Gdańsku to kupić bilet do Gdyni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

tak właśnie mówią wszyscy Gdynianie. Pytają jeszcze dlaczego nie ma w Gdyni bezdomnych? Bo Szczórek (prezydent Gdyni) daje im bilety do Gdańska. Ale Gdańsk ma lepszą komunikacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

Można iść nad Morskie Oko, :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

można się wybrać z dziewczyną do nowej pierogarni chińskiej MR. Dim Sum :D
uwielbiam kuchnię azjatycką, a te pierożki pierwsza klasa. Trafiliśmy przypadkiem, bo niedaleko mieszkamy, ale na pewno będziemy częściej odwiedzać to miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

W piątek warto pójść do restauracji Szafarnia10 (obok Mariny Gdańsk). Odbywają się tam koncerty na żywo w klimacie swing, jazz, blues. Wejście jest bezpłatne. Przy okazji można dobrze zjeść :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co ciekawego można robić w Gdańsku?

W Bałtyku popływać



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org