piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zawieszka na grawer

Hej, wiem, że nie u każdego jubilera dostanę takie zawieszki, stąd moje pytanie, gdzie powinnam udać się w ich poszukiwaniu? I na jaki wydatek powinnam się przygotować? Chodzi mi o srebrną zawieszkę do bransoletki, kształt okrągły, możliwość grawerowania na miejscu.

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka na grawer

www.jubilerpieciak.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka na grawer

Dzieki, aczkolwiek zależy mi, aby było to na miejscu

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka na grawer

To jest na miejscu :) Ten sklep mieści się na ul. Długiej w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka na grawer

Też polecam ten sklep, kupiłam tam zegarek nawet taniej, niż na stronie Lorusa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka na grawer

A no to przepraszam, moje niedopatrzenie, dziękuję! :)

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka na grawer

Sprawdź jak wygląda bransoletka z grawerem - wydaje mi się że to lepsza opcja. Ale srebropol ma też zawieszki :) https://srebropol.pl/bransoletki/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka na grawer

Akurat jak dla mnie wszystkie kwestie związane z różnymi prezentami są na pewno godne uwagi. Sam już wiem, że przede wszystkim w sklepie https://zamowprezent.pl/prezenty-z-drewna/deski-do-serow-z-grawerem możemy zamówić wysokiej jakości deski do serów z grawerem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka na grawer

Cześć! Zawieszki do bransoletek to popularny dodatek biżuteryjny, który można znaleźć w wielu sklepach jubilerskich. Aby znaleźć srebrną zawieszkę z możliwością grawerowania, warto poszukać w sklepach specjalizujących się w biżuterii personalizowanej.

Takie sklepy często mają w ofercie różne modele zawieszek do bransoletek, które można spersonalizować poprzez wygrawerowanie tekstu lub wzoru. Można również poszukać takich sklepów online, gdzie również znajdziemy wiele różnych modeli i wzorów zawieszek do bransoletek.

Co do ceny, to zależy to od modelu i rodzaju srebra, z którego wykonana jest zawieszka, oraz od kosztów grawerowania. Srebrne zawieszki z grawerem zaczynają się zazwyczaj od kilkudziesięciu złotych, ale cena może wzrosnąć w zależności od skomplikowania wzoru i wykorzystanych materiałów.
____________
Silna wiara https://piosenki-religijne.pl/

Kolorowanki dla dzieci to książki z obrazkami, które dzieci mogą pokolorować za pomocą kredek, mazaków lub innych materiałów do malowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zawieszka na grawer

Takie zawieszki są świetne. Muszę sobie je szybko kupić.
____________________________________
samo-dzielni.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org