poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!


Od 1 lipca b.r. parkingowym oszustom na naszych osiedlach mówimy dość.

http://www.kartaparkingowa.pl/

\"Cała ta zmiana jest po to, aby tego typu miejsca służyły osobom, które tego najbardziej potrzebują, stąd z jednej strony bardzo precyzyjne określenie kręgu osób, które będą uprawnione do posiadania kart parkingowych na nowych zasadach, a z drugiej bardzo surowe kary dla tych, którzy mieliby nadal pokusę ignorować te przepisy\" – wyjaśniał poseł Sławomir Piechota.

Panie Pośle że staropolskim pokłonem - syyx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Jakim parkingowym oszustom? Jeśli ktoś ma, wydano mu ją to nie jest parkingowym oszustem. Mój dziadek ma i nie uważam żeby był parkingowym oszustem - może i zaostrzą się przepisy co do wydawania kart, nie każdy z niepełnosprawnością ją dostanie ale ci co mają nie sa oszustami więc licz się ze słowami panie syyx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Słusznie powinni to zlikwidować wkoło tylko pełno pustych kopert a miejsc na parkingach brak.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Re gagarin23

nie udawaj, ze nie wiesz o jakich oszustow i cwaniakow mi chodzi. Wg mnie jestes cynicznym manipulantem.
Wiesz dobrze, ze chodzi o parkowanie nieuprawnionych czlonkow rodziny na \"chorego dziadka\", \"chora babcie\" lub \"chorego czlonka rodziny np. zone lub meza\".
Dlatego, zeby ukrocic te nieuczciwe metody, zmieniono ustawe prawo o ruchu drogowym.

Panie Pośle na Sejm RP Sławomirze Piechota ze staropolskim pozdrowieniem - syyx.


http://www.integracja.org/uncategorized/konferencja-uwalniamy-koperty-dla-najbardziej-potrzebujacych/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

czy karty parkingowe wydane w roku 2014 według nowego wzoru też tracą ważność?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Moim zdaniem niepełnosprawna osoba to ta która została przywieziona przez inną osobę, bo sama się nie porusza i na pewno nie kieruje samodzielnie samochodem. Dla nich zostały wymyślone koperty. Pozostali to oszuści. Mieszkam w bloku Przyjeżdża taki łach kierowca parkuje na kopercie, bierze z bagażnika 3 reklamówki z zakupami i idzie na trzecie piętro. On jest niepełnosprawny????? A kobieta mająca syna na wózku inwalidzkim nie ma miejsca zapakować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Do \"gagarin\" Poruszasz się na wózku inwalidzkim?masz rentę I grupy? więc milcz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Re Marko?

w pelni się z Toba zgadzam.
Syn mojego kolegi mowil mi, ze u nich na osiedlu mieszka taki łach, ktory parkuje przed blokiem na kopercie (zarezerwowal ja sobie jak swoja wlasnosc, innych nie dopuszcza), zarazem jest wedkarzem i mysliwym!!! Widac, ze w pelni sprawny. Hiena zawsze kiedy chce ma pusta koperte. A inny facet z widoczna niepelnosprawnoscia nie ma gdzie parkowac! To jest właśnie ta patologia!

Od 1 lipca b.r. mówimy dosc takim cwaniakom! Uwalniamy koperty dla najbardziej potrzebujacych!

Panie Pośle Sławomirze Piechota, dziekuje Panu, ze jest Pan glownym inicjatorem i pomyslodawca tych zmian, na ktore czekamy - syyx.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Rzeczywiście patologia, w moim bloku jest teraz więcej inwalidów niż zdrowych. A wszyscy śmigają z torbami pełnymi zakupów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Czy wy non stop siedzicie w oknach?! Ja nie mam zielonego pojęcia kto śmiga z zakupami a kto nie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Kwestia tego że jeden z kartą jest bardziej sprawny a drugi mniej.ale ten ma i ten ma uprawnienia do stawania na kopercie więc staje jeśli nie ma innego wolnego miejsca akurat. raz przed urzędem na kopercie stanął młody chłopak,wyjął kartę,wyszedł i spruła się do niego baba..ale jej było głupio jak odsłonił nogawki a tam dwie protezy..nikt nie wie kto jakie ma schorzenia i czemu ma kartę parkingową-na ładne oczy nie dają..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

dwie? to jak on jeździł..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

być może to była jedna proteza,odsłonił dwie nogawki,nie przyglądałam się. wyglądał na zdrowego a tu takie nieszczęście. pewnie był po wypadku....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

ludzie mają różne choroby, niektórych nie widać, a jak ma ręce sprawne to zakupy nosi, jak niby miałby zakupy zrobić? np.z rakiem kości można żyć dobrych pare lat i zakupy nosić, ale chyba jasne że na tą chorobę karta parkingowa się należy, więc takie uwagi są nie ma miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!


Kampania informacyjna „Uwalniamy koperty dla najbardziej potrzebujących!” organizowana jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji przy współpracy z takimi partnerami jak PFRON, PKN ORLEN, a także Biedronka i AMS.

Kampania „Uwalniamy koperty dla najbardziej potrzebujących!” jest finansowana ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

http://youtu.be/TNz6Euyu9Hw

Według resortu infrastruktury obecnie w Polsce wydanych jest ponad 650 tys. kart parkingowych. Resort pracy oceniał, że jest ich od 900 tys. do 1,2 mln. Wiele używanych było w sposób nieuprawniony - często były podrabiane, korzystano z kart osób, które już zmarły, lub wystawionych na członków rodzin mieszkających w innym rejonie kraju.

Według szacunków autorów ustawy, po nowelizacji w obiegu pozostanie 200-300 tys. kart.


Tak było w Olsztynie ( jak niżej ), ale plaga ta dotyczy także Łomży i całego kraju.
Rząd chce ukrócić te nadużycia. Od 1 lipca 2015r. będą diametralne zmiany po ubiegłorocznej nowelizacji ustawy prawo o ruchu drogowym.

- Miasto idzie na wojnę z udającymi niepełnosprawnych.
Ratusz chce raz na zawsze odebrać zdrowym kierowcom możliwość korzystania z kart parkingowych wydawanych niepełnosprawnym, dzięki którym mogą parkować na kopertach, a w centrum miasta także za darmo. Czy urzędnikom ten plan uda się zrealizować?

Jak napisaliśmy kilka dni temu, urzędnicy planują zmienić zasady działania strefy płatnego parkowania. Na sesji rady miasta zaplanowanej na przyszły tydzień radni mają zdecydować o wprowadzeniu nowych stawek, a także podstref, w których wysokość opłat będzie wzrastała w zależności od miejsca postoju: im bliżej centrum, tym drożej.

Przy okazji władze miasta chcą utrudnić życie kierowcom podszywającym się pod niepełnosprawnych. W Olsztynie, choć nie tylko, to prawdziwa plaga. Pisaliśmy o tym w \\\"Gazecie\\\" wielokrotnie.

Liczba niepełnosprawnych kierowców w Olsztynie idzie już w tysiące. Skąd ich aż tylu? Z jednej strony coraz więcej kierowców zgłasza się do Miejskiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności, który wydaje karty uprawniające do parkowania w uprzywilejowanych miejscach. Wystarczy złożyć wniosek z kserokopią decyzji lekarza o stopniu niepełnosprawności, zdjęciem i dowodem wpłaty na kilkadziesiąt złotych. Mając niebieską kartę, kierowcy nie muszą płacić za parkowanie samochodu w strefie płatnego parkowania w centrum miasta, mogą zostawić auto na miejscu dla niepełnosprawnych, wjeżdżać tam, gdzie innych często obowiązuje zakaz.

Z drugiej rośnie liczba kierowców, którzy inwalidami nie są, a korzystają z kart wystawionych niepełnosprawnym. Jest to możliwe, bo karty są wydawane na okaziciela. Skutek jest taki, że niepełnosprawny dziadek czy babcia, gdy dostaną kartę, mogą ją oddać swojemu zdrowemu wnuczkowi, a on może parkować za darmo w strefie. Wystarczy, że powie, że przywiózł właśnie chorego dziadka.

- Czas z tym skończyć - mówi prezydent Piotr Grzymowicz. - Dzięki obecnym zasadom mamy całe rodziny parkujące za darmo w strefie, choć niepełnosprawnymi nie są. Na sesji rady miasta chcemy wprowadzić zapis, zgodnie z którym karta parkingowa dla niepełnosprawnych zostanie przypisana konkretnej osobie i tylko ona będzie mogła z niej korzystać. To ukróci nadużycia.

Wiceprezydent Bogusław Szwedowicz dodaje, że miasto planuje spotkać się jeszcze z przedstawicielami środowiska niepełnosprawnych w sprawie parkowania w centrum miasta. - Takie spotkanie zaplanowaliśmy na środę. Chcemy przedyskutować z nimi planowane zmiany - mówi.

Wybiera się na nie Adam Kondzior, prezes olsztyńskiego Związku Inwalidów Narządu Ruchu. - Nie da się ukryć, że tak naprawdę to niepełnosprawni sami są sobie winni, że ich miejsca zajmują ludzie zdrowi. Bo oni skądś te karty uprawniające do parkowania na kopertach mają - przyznaje.

Miasto nie tylko chce utrudnić korzystanie z inwalidzkich przywilejów osobom, którym się one nie należą, ale prawdziwie potrzebującym chce przygotować dodatkowe miejsca postojowe. - Zaprosiliśmy na rozmowy niepełnosprawnych także po to, by wspólnie znaleźć nowe miejsca, w których można by wymalować koperty dla niepełnosprawnych - tłumaczy Piotr Grzymowicz. :)

http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,48726,11180125,Miasto_idzie_na_wojne_z_udajacymi_niepelnosprawnych.html

http://www.niepelnosprawni.gov.pl/aktualnosci/art384,nowe-zasady-wydawania-kart-parkingowych.html

Walczmy z patologią oszustów parkingowych. Czytajmy nowelizuję przepisów o ruchu drogowym.


W walce z tą patologią duże zasługi ma Pan Poseł na Sejm RP Sławomir Piechota z Platformy Obywatelskiej.
Jest on głównym inicjatorem i pomysłodawcą nowelizacji przepisów ustawy \\\"Prawo o ruchu drogowym.....\\\" Ustawa została uchwalona przez Sejm przy poparciu wszystkich klubów parlamentarnych (438 głosów „za”, jeden głos wstrzymujący).

http://slawomirpiechota.pl/karty-parkingowe-dla-osob-niepelnosprawnych-wyjasnienia/

http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/229293

http://www.kartaparkingowa.pl/

UDOSTĘPNIAJCIE!!!


Re green

wymyśliłeś tę historyjkę cyniczny manipulancie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Ja się cieszę, że nie muszę z takiej karty korzystać i nikomu nie zazdroszczę, że korzysta. Zajmijcie się swoimi sprawami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

tetryk,

jeśli nie umiesz myśleć logicznie i udajesz, że nie rozumiesz intencji założyciela tematu, to zamilcz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

się żeś kuźwa przyczepił do tych kart parkingowych,żal ci za dupe ściska że jak przyjeżdżasz do łomży to wszystkie koperty zajęte a ty wieśniaku nie masz gdzie ustac? mniej tu przyjeżdżaj to nie będziesz miał problemów tego typu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Lepiej się dotacjimi zajmij syyx a nie wydumujesz tematy zastępcze :D Idź zapytaj do ARIMR, może zgodnie z nowymi przepisami niepełnosprawnym zamieszkującym tereny wiejskie też należą się dotacje z tytułu niepełnosprawności, a nie tu o koperty w Łomży walczysz..hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Ja tam karty nie mam i się nie martwię kto ile zakupów nosi do domu...
Przyziemne tematy mnie nie interesują a zawiść i rozsiewanie złych emocji jest naprawdę zbędne.
Miłego wieczoru ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!


No ba Doda już nie zaparkuje.

te zielona - dlaczego jesteś taka nielotna i nierozgarnięta, nie piszesz po polsku i w sposób ograniczony interpretujesz intencje założyciela tematu?!!! Jeśli on jest ze wsi to twoje korzenie skąd pochodzą szpagatowa mieszczko? Radzę zajrzeć w metrykę urodzenia swoich rodziców i dziadków.

te kosmonauta - zamilcz zgredzie, w tym temacie miałeś już taką propozycję od \"Marko?\". Słuchaj głupku mądrych ludzi.

A teraz dla wszystkich, którzy chcą uwolnić koperty parkingowe dla najbardziej potrzebujących, PIĘKNA MUZA do poduszki. Słuchamy zespołu ARCANA!
Miód!

http://youtu.be/KWeBIfGOdkw

zielona i kosmonauta nie klikać, ze swoim \"ajkiu\" i tak tego nie zrozumiecie wstrętne pseudo mieszczuchy! Wara od ludzi że wsi, to nasi żywiciele!!!

syyx pozdrawiamy Cię. Dziękuję za temat. Czołem!


Przeminą cedeki, winyl przetrwa wieki!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

podałam przykład z życia wzięty więc niech założyciel tematu mi nie ubliza nazywając cynicznym manipulantem. co za określenie i to osoby która\"występuje w słusznej sprawie\"? nie wiadomo o co takiemu chodzi.koperta to nie scheda przed chałupą tylko ogólnie dostępne miejsce do parkowania dla osób z wszelką niepełnosprawnością.nie wiem po co ten facet tu się burzy skacząc do oczu każdemu kto mu nie pogratuluje że jaki on wspaniałomyślny z powodu umiejętności kopiuj-wkłej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!


Re: Alpamayo,

przecudowna i niebiańska MUZA, ARCANA to wspaniałych zespół. Dziś wysłucham wszystkie utwory ze składanki. Wielkie dzięki. Nigdy ich nie słuchałem, bo nie znałem jak większość tu obecnych. Pozdro.
Zacna Kapela.

Uwalniamy koperty od lipca b.r.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

zielona - nie wybielaj się. Ten Gość ma rację. To co się dzieje z tymi kopertami to wielka patologia. Jeśli wkleja i kopiuje to ważne przepisy ustawodawcze. A ty nie wyzywaj ludzi od wieśniaków.

Kocham wieś i spędzam wolny czas w gospodarstwach agroturystycznych!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

który gość ma rację? założyciel tematu? przecież to ty nim jesteś syyx :) nie cukruj sam sobie, pomyliłeś loginy i zapomniałeś się zalogować na ten drugi żeby sobie poschlebiać i wpadłeś,ale kicha co?
mnie nie obchodzi kto jaką ma chorobę,nie wnikam bo napewno nikomu nie lekko ze swoją niepełnosprawnością.ma kartę to parkuje jeśli jest do tego uprawniony,proste.Pewnie sam masz kartę i nie możesz podjechać na zakupy do biedronki pod same drzwi bo wiecznie zajęte :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

wyszło szydło z worka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!


Re: Uwaga, uwaga raz, dwa , trzy, cztery.... Alpamayo w odwecie dla Ciebie ta \"perełka\", jest siła jest moc! Zacna piosenka!

https://m.youtube.com/watch?v=uUOEU3CBZRg

Udostępniamy! Od 1 lipca b.r. uwalniamy koperty parkingowe osobom z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!


No ba Doda już nie zaparkuje.

syyx - dziękuję za ten seraficzny utwór.
Honor i Duma. Reggae i Narodowcy. Piękny projekt \"Panny Wyklęte\" Darka Malejonka a w nim nasza Krajanka pięknolica Marika. Marika występuje też w projektach Darka \"Morowe Panny\" i \"Panny Wygnane\".

http://youtu.be/2Xt8iKsvmVs

http://youtu.be/GO1BnfP674I

Słuchamy i udostępniamy!!!

syyx masz rację te Koperty trzeba w końcu uwolnić. Ten 1 lipca to magiczna data......


Przemina cedeki, winyl przetrwa wieki!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!


Alpamayo dzieki, Marika to zjawiskowa piosenkarka. Ostatnio śpiewała unplugged w liceum na Bernatowicza. Jako rodowity Łomżanin jestem z niej dumny! Prawdziwa Patriotka, bierze udział w Patriotycznych Projektach jw. Brawo!
Kiedyś muszę o Niej założyć temat, chciaż mam dużo watpliwości, gdyż na tym forum jest za dużo lewackiego chamstwa i plucia na wszystko co jest patriotyczne i narodowe.

--------------------

Szkoda, że nie nastąpiły zmiany przepisów umożliwiające wystawienie mandatu w wysokości 2000zł straży miejskiej, za bezprawne używanie karty parkingowej. Maksymalna kwota mandatu, którą może wystawić straż w tej chwili to 500 zł.

To racja 1 lipca b.r. to data magiczna.....!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

syyx: jesteś rodowity Łomżanin? A cóż to określenie ? Mam wszelkie predyspozycje (niestety) aby zajmować lokalne koperty, ale nie zabiegam o to. Czuję się lepiej, kiedy korzystają z nich bardziej potrzebujący. Zachowuję się po prostu jak urodzony Łomżyniak. Tak jak mój ojciec, dziadek , pradziadek.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Łomżanin z rejestracja BZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!


Autor: green (---.centertel.pl) Data: 17-04-15 22:35

się żeś kuźwa przyczepił do tych kart parkingowych,żal ci za dupe ściska że jak przyjeżdżasz do łomży to wszystkie koperty zajęte a ty wieśniaku nie masz gdzie ustac? mniej tu przyjeżdżaj to nie będziesz miał problemów tego typu
-------------------------------

zielona - tu widać twoją szpagatową inteligencję, zastanawiam się tylko dlaczego masz taką obsesję do ludzi z polskiej wsi?!

syyx - Łomżanin z dziada i pradziada, kochający polską wieś i kupujący w polskich sklepach!

Magiczna data - 1 lipca b.r. (Koperty parkingowe po nowemu)!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Akurat mam w pracy 2 takie osoby które mają karty uprawniające do parkowania na kopertach. Obie są zdrowe, pełnosprawne, tam coś z oczami mają. No ale dajcie spokój. 60% społeczeństwa ma kiepski wzrok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

syyx i myślisz że odstąpię ci swoją kopertę? Chyba ci kogoś w domu brakuje.
A poza tym, mieszkam w łomży i jestem ŁOMŻYNIANKĄ !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Czytajcie ze zrozumieniem.

http://lomzynskie24.pl/2015/04/lomzanin-osmiokrotnym-mistrzem-polski-w-kata/

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=206493&t=206493 - już to było.


syyx - Łomżanin z dziada i pradziada, kochający polską wieś i kupujący w polskich sklepach!


Magiczna data - 1 lipca b.r. (Koperty parkingowe po nowemu)!



Re: Lateksowa-nakładka dwie nutki dla ciebie;


https://m.youtube.com/watch?v=Ik-n7kpg6jQ


https://m.youtube.com/watch?v=wVl4G_7CBGA


Adieu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

I Hanka Bielicka i wszyscy łomżyniacy są z łomży a ty syyx, możesz być łomżynianinem tyle mnie to obchodzi co zgniłe ryby.


A od mojej koperty pod blokiem trzymaj się z daleka, bo ..... !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Re: Lateksowa-nakładka;

widzę, że historia kultury i sztuki się kłania. Wybitna Polska aktorka XX wieku Pani Hanna Bielicka mieszkała w Łomży i w Warszawie a urodziła się w m. Konowka w Obwodzie połtawskim na Ukrainie. Polecam Jej Pamiętnik \"Urodzona na wozie\".

http://historialomzy.pl/hanka-bielicka/

http://www.bibliotekapiosenki.pl/Bielicka_Hanka_Urodzona_na_wozie_czyli_Pamietnik_Hanki_Bielickiej

Udostępniamy! Od 1 lipca b.r. uwalniamy koperty parkingowe osobom z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności!!!

Gudbaj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Rodowici łomżyniacyśpiewają tak,https://www.youtube.com/watch?v=koiMaFc6vtY a ty śpiewaj o łomżanach .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Re: Lateksowa-nakładka;

dobrze nie będę się już moja droga z Tobą przekamarzał. Moje argumenty się wyczerpały. Umówmy sie, że obie formy są poprawne, w co ja osobiście wierzę. Nie znam Cię a już Cię polubiłem.
Pozdrawiam Cię serdecznie.

syyx - urodzony w Łomży, Łomżyniak (to brzmi nawet dumniej).

1 lipca b.r. to magiczna data....!

Adieu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Nie liż d*py syyx ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!


zmień ksywę g......23

z takim lewackim jęzorem nie masz prawa używać nazwiska pierwszego kosmonauty w dziejach ludzkości.
Proponuję ci: \"che\". Jak nie wiesz kto to, to ci pomogę, jn.:
http://www.redisbad.pl/produkt/che-rwony-zbrodniarz

\"Siłą wilka jest wataha, siłą watahy jest wilk\"!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

temat do kosza idzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Oj nie przesadzaj i wyluzuj troche chlopie 😆 pilnuj stopnia bo ci z umiarkowanego na lekki zrobią i guzik z parkowania na kopertach od 1 lipca 😝

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!


No ba Doda już nie zaparkuje! Od 1 lipca b.r. ma się rozumieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!


Tak tak od 1 lipca dość fikcji do kwadratu!!!

Re che kosmnaŁuta zamilcz jak nie ogarniasz tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!


Kryteria jakie postawiono przed ubiegającymi się o kartę parkingową uważam za słuszne! A ty?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

No ba Doda już nie zaparkuje.

syyx masz rację te Koperty trzeba w końcu uwolnić. Ten 1 lipca to magiczna data......

Przemina cedeki, winyl przetrwa wieki!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

w piątek stanęłem autem na ulicy Krótkiej, przy zakładzie szewskim. Obok jest koperta bezpośrednio przy weterynarzu. Podjechało auto. Przyjechały dwie zakonnice. Zaparkowały na kopercie. Jedna z nich wysiadła i poszła do sklepu obok (chyba z karmą dla zwierząt). Druga wysiadła i spacerowała raźnym krokiem. Wysiadłem i się wydarłem: uwalniamy koperty ! A ona spokojnie odparła: koperty to się daje księdzu podczas odwiedzin kolędniczych. Tą drogą chcę się na nich poskarżyć do łomżanina syyx ! A tak apropos, syxx - w jakiej dzielnicy się urodziłeś?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!


Alpamayo propsy!

http://www.kartaparkingowa.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-stare-karty-parkingowe-dla-niepelnosprawnych-beda-wazne-dluzej/6e6dl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uwalniamy koperty od 1 lipca b.r.!!!

Teraz tyle pustych kopert jest.. Pod moim blokiem aż dwie niepotrzebnie miejsce zajmują, nikt juz na nich nie parkuje a miejsca nadal brak..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org