piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polecem plac zabaw na wiosnę

Witam wszystkich forumowiczów, zrodził się w mojej głowie plan, żeby moim dzieciom postawić plac zabaw w ogrodzie, przede wszystkim po ro, żeby więcej wychodziły na świeże powietrze. Jednak nie robiłem tego jeszcze i mam kilka pytań, może mi ktoś pomoże?
Przede wszystkim, czy lepiej plac zbudować samemu, czy wybrać coś gotowego? Mi się te gotowe bardzo podobają, wiem, że sam takiego ładnego nie zrobię, jak chociażby http://spil.pl/bezpieczne-place-zabaw. Poza tym jest kwestia bezpieczeństwa, gotowy plac to na pewno bezpieczny plac zabaw, bo sprawdzony.
Poza tym, jak sądzicie, jakich elementów nie może zabraknąć na takim placu zabaw? Huśtawki, drabinki, co jeszcze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecem plac zabaw na wiosnę

ADMIN !!!! REKLAMA !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecem plac zabaw na wiosnę

tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecem plac zabaw na wiosnę

Jakieś gacie na sznurku powieś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polecem plac zabaw na wiosnę

Cześć :) Jak chcesz nauczyć się trików z fotografii i ogólnie pojąć tą dziedzinę sztuki to zapraszam Cię do akademii Nikona. Szkoła fotografii pozwoli Ci poszerzyć horyzonty, inaczej spojrzeć na otaczający Cię świat i pomoże uwiecznić na pięknym zdjęciu, które doceni zarówno amator jak i profesjonalista. Zostawiam namiary www.akademianikona.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org