czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pies bez kaganca

Podczas spaceru ze swoim malym psem w pewnym momencie zabraklo mi oddechu gdy zobaczylam jak babce wyrwal sie duzy pies chyba bokser bez kaganca i biegl prosto do mojego psa Zdazylam zareagowac podciagnelam swoja na smyczy do gory bo jest malutka i dalej zamknelam juz tylko oczy ..... co za durna baba prowadza tak duzego psa bez kaganca zniknela z psem szybko ale jeszcze ja spotkam....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pies bez kaganca

Chyba nie ma łagodniejszych psów od bokserów. Niektórzy naprawdę przesadzają z tą swoją \"bojaźnią\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pies bez kaganca

A Twój pies tez miał kaganiec? Co za różnica, duży czy mały - tez może ciachnac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pies bez kaganca

Jak pies jest głupi to czy duży czy mały to ugryzie , więc jak bez kagańca to chociaż na krótkiej smyczy trzeba trzymać i już :) a właściciele małych gównozjadów puszczą po całym osiedlu i tylko srają pod klatkami i szczekają jak by sraczki dostały .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pies bez kaganca

To musiało być traumatyczne przeżycie dla was , koniecznie udajcie się we dwoje do psychoanalityka.

Ja to pewnie bym umarła ze strachu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org