czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sterylizacja kotki

Czy w Łomży działa jakieś organizacja prozwierzęca, która pomaga/współfinansuje steryliacje kotek? Koło mojego miejsca pracy dokarmiam bezdomną kotkę, która ma miot za miotem. Sterylizacja uchroniłaby kolejne kociaki przed bezdomnością. Gdzie mogę szukać takiej pomocy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja kotki

sprawdź na Wyszyńskiego w Filemonie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja kotki

Jest państwowa lecznicza na ul. Nowogrodzkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja kotki

Urząd miasta powinien mieć środki na sterylizację bezdomnych kotek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja kotki

Daj znać, czy udało się załatwić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja kotki

Urząd miasta wydaje kasę na sterylizację ŁKS.i to jest sPIS-owska polityka.ŁKS gra zajebiście(beznadzieja,wywalenie kasy w błoto)a sprawy ważne są piszez włodze nie widoczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja kotki

Idż do 4Lap na Hipokratesa, często organizują akcje sterylizacyjne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja kotki

Akcje sterylizacyjne w łomży są w marcu. Właśnie wtedy, kiedy najczęściej kotki jest już w ciąży, więc bez sensu... Ja sterylizowałam na własny koszt. Zdecydowanie polecam wykonać zabieg przed pierwszą rują, kotka nie ogłupieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja kotki

Proponuję, żebyś skontaktował się z panem Bogdanem Majewskim z Urzędu Miasta. Nam w ten sposób udało się wysterylizować kilka kotek z naszego osiedla.Urząd Miasta opłacił zabiegi w gabinecie p. Sylwii Rutkowskiej.

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja kotki

Sami dokarmiacie te koty i potem się dziwicie, że ich przybywa. Jedno terytorium może wykarmić ograniczoną liczbę kotów, jeżeli pokarmu jest więcej przybywa kotów. Zamiast sterylizować zwierzęta na koszt podatników może lepiej przestać je dokarmiać. Poza tym tylko kociaki z letniego miotu mają szansę przeżyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja kotki

Czyli nie dokarmiając kotki chronię ją przed ciążą? Myślę, że kieszeń podatnika dużo by nie ucierpiała pomagając istotom, które o tą pomoc nie poproszą. Każdy kolejny miot to kociaki bezdomne bądź skazane na pewną śmierć.

Po świętach zajmę się szukaniem pomocy w dofinansowaniu sterylizacji. Dziękuje za pomoc. Aby kotka już nie była kotna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja kotki

Proszę o informację, czy uda się coś załatwić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja kotki

Zanim znajdziesz dofinansowanie- życzę powodzenia- kotka będzie już w ciąży. Niezapłodniona kotka przechodzi w ruję ciągłą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sterylizacja kotki

Będę próbowała jej pomóc chodź takim sposobem. Nie potrafię jej kontrolować gdyż nie podejdę do niej bliżej niż na 2 metry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org