sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pierwsza komisja wyborcza już jest- Będzie napewno Sprawiedliwa i sumienna :)

Jan Leszczewski, sędzia Sądu Okręgowego w Łomży i Komisarz Wyborczy w Łomży został przewodniczącym Okręgowej Komisji Wyborczej nr 33 w Łomży, która ma przeprowadzić majowe wybory prezydenta Polski na terenie powiatów grajewskiego, kolneńskiego, łomżyńskiego, wysokomazowieckiego, zambrowskiego oraz miasta na prawach powiatu Łomża. W skład komisji weszło jeszcze czterech innych sędziów Sądu Okręgowego w Łomży, a jej pracę jako sekretarz wspierał będzie dyrektor miejscowej delegatury Krajowego Biura Wyborczego.



Ot będzie cały skład w komisji prawych i sprawiedliwych w 100%.
Własnie takich to nie powinni dopuszczać do żadnych komisji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A sumiennie sprawdzić przeszłość ich i ich rodzin i przeprowadzić lustracje dogłębną ! I usunąć wszystkich z urzędów którzy posady dostali ze względu na to że ich pra , pra , pra mordowali naszych bohaterów narodowych z AK i skazywali ich na ciężkie odsiadki . Jeżeli ktokolwiek z urzedników swpólpracował z bezpieką skazywał ludzi niewinnych za komuny powinni odrazu wyjebać ich z urzedu i publicznie napietnować , każdy wie że tam są klany a jeśli są klany to jakich czasów te klany sięgają \"CZERWONYCH \" i od wszystko !

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsza komisja wyborcza już jest- Będzie napewno Sprawiedliwa i sumienna :)

Siedzisz sobie w GB i krytykujesz kto będzie w komisji?
Znasz prawo wyborcze?
Czy wiesz co to jest komisja i według jakiego prawa pracuje?
... na tę chwilę proponuję poczytać:
http://www.polishexpress.co.uk/polskie-wojsko-powoluje-na-cwiczenia-co-nalezy-wiedziec-mieszkajac-w-uk/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsza komisja wyborcza już jest- Będzie napewno Sprawiedliwa i sumienna :)

... dodam - masz okazję być w AK ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsza komisja wyborcza już jest- Będzie napewno Sprawiedliwa i sumienna :)

Dali, nie mam pojęcia czy Fabio wie co to jest komisja wyborcza w Polsce.
Natomiast ja sam, po ostatnich wyborach wiem dobrze czym są komisje wyborcze w tym kraju. Z tą główną włącznie. Jednak wciąż szukam odpowiednich słów na określenie tego czegoś.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsza komisja wyborcza już jest- Będzie napewno Sprawiedliwa i sumienna :)

kalam - z Twoją wypowiedzią jestem w stanie się zgodzić, jednak przedmówca, moim zdaniem nie ma pojęcia o czym pisze i dlaczego tak puentuje swoją wypowiedź...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsza komisja wyborcza już jest- Będzie napewno Sprawiedliwa i sumienna :)

Chyba Macie rację jednym z członków komisji jest p Janusz Wyszyński
swego czasu prezes sądu , który jako szef zatrudniał swoją żonę na stanowisku
bardzo wpływowego kuratora sądowego , i co ciekawe nie widział w tym nic
niestosownego i nie miał sobie nic do zarzucenia, taka to moralność i sprawiedliwość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsza komisja wyborcza już jest- Będzie napewno Sprawiedliwa i sumienna :)

wogole to trzeba zaczac tak sedzia, komisarz a teraz jeszcze do koryta mu panstwo za wybory doleje. mam nadzieje ze podatku bedzie tez stosownie wiecej.
I to własnie jest chore tez pazerniaki po 3 funkcje biora młodym blokuja innym osobom i w taki oto sposób bogatszy robi sie bogatszy a bidny jeszca bardziej bidny.
a co do wyborów ostatnie 18-nawet 30% błednych kart. anglia niemcy maja jak juz 1-2% maks złe wypełnionych. debile te polaki nawet kart nie potrafia wypełnic albo tez debile ze taki wynik nikogo nie dziwi. wczoraj cos podobnego sam jeden z głownych sedziów PKW tak nawet zauważył.
ludzie powiedzcie czy wy naprawde jestescie takie debile?
4x mniej zarabiacie jak w UE.
podatki za to macie wieksze
ich skomplikowanie jest takie ze w kancelariach prawnych czasami nie wiedza co i jak
prosty polaczek w pada ofiara sadownictwa komorników i całej reszty a pruszków 17 lat i dalej nie widac finału sprawy
700tys ludzi oszukanych na franka
starsze społeczenstwo w wiekszosci tonie w długach i młodych tez juz nie lepiej
ceny zywnosci wcale nie sa tansze niz w UE. byłem w Holandii jestem w Anglii tutaj sa nawet tansze rzeczy a zreszta zywnosc przy normalnych zarobkach to kupuje co chce i nie patrze
1340zł srednio tyle naprawde ma polak do dyspozycji ostatnie badania GUS
320 euro
250funtów około
fakt 4 razy mniej. bo w tych krajach tyle i wiecej sie ma na tydzien.
ale przeciez polacy o tym wiedza i co? NIC.



no w sumie tak POLAKI to debile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsza komisja wyborcza już jest- Będzie napewno Sprawiedliwa i sumienna :)

Wypieprzać na POLITYKĘ !!!!!!!


Admin gdzie jesteś ????!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsza komisja wyborcza już jest- Będzie napewno Sprawiedliwa i sumienna :)

ryba22 - ale z Ciebie anglik, że nie porówna ciebie do polityka...
(lewą ręką podcierasz, czy prawą?)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsza komisja wyborcza już jest- Będzie napewno Sprawiedliwa i sumienna :)

Dali a kim Ty jesteś żeby tu ludzi krytykować chciałem to napisałem a co to jest komisja wyborcza to ja wiem! A jakbym nie wiedział nawet to moge wpisac w google i się dowiedzieć !


Sędziowie nie powinni piastowac takich stanowisk i wszystko ! Starczy im pieniędzy a myslę że inni ludzie nadali by sie bardziej do tej roboty ! Co do AK to pewnie z chęcią bym wstapiłm(pomimo tego ,żemam tu stały meldunek ) tepiłbym czerwoną chołotę na około aż by mnie pózniej za to Sąd skazał ! Mam powód żeby tak pisać ........ Mój dziadek był w AK ! I wiem z opowieści jak go potraktował za to Polski wymiar sprawiedliwośći !!! Wszystko w Temacie ! Gogłębna lustracja ! Choć juz jest na to za pózno !!! Kiedyw Polsce skończyła się komuna powinni wyrzucić wszystkich którzy dostali takie fuchy po układach z czerwona pajęczyną wszystkich kompletnie !!! Ale co układy układziki !!! Obejrzyj sobie film o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim zobaczysz jak go Sąd Polski potraktował i domyślisz się wtedy jak potraktował mojego dziadka !!!

Jesteśmy krajem w którym istnieje dalej Leninowski model prokuratury !! Ludzie !!! Zreszta Dali jesteś pewnie po rodzinie dlatego tak reagujesz to co ja sie tu będe motał !!!

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsza komisja wyborcza już jest- Będzie napewno Sprawiedliwa i sumienna :)

Dali powiedz mi tylko tak sczerze z jakiej wiochy piszesz i czy podstawówke skonczyłes?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsza komisja wyborcza już jest- Będzie napewno Sprawiedliwa i sumienna :)

Fabio spie.... z tym tematem na polityke tu rozmawiamy o kiepapie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pierwsza komisja wyborcza już jest- Będzie napewno Sprawiedliwa i sumienna :)

Nie ma sprawy Zbychu :) Spij dobrze :) haha Dali mnie wkur.wił i poniosło mnie . pozdro a najlepszy Kiepap gdzie w łomży jest ? Bo dawno tematu nie było . haha

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org