czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Radca Prawny

Potrzebuję namiaru na Radce Prawnego który nie zdziera kasy i przykłada się do tego co robi, ze znajomością Prawa Cywilnego. Zakres obowiązków, porada oraz udział w rozprawie Sąd Cywilny sprawa za 3 tygodnie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca Prawny

Powodzenia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca Prawny

Pan Fabiański który prowadzi program w telewizji Narew

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca Prawny

A jak wygląda sprawa z panią Grażyną z Sadowej. Miał ktoś okazje korzystać z pomocy pani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca Prawny

Na Pani Wasiluk można zawsze polegać :)kilka dni temu korzystałam-nie po raz pierwszy :)
Tutaj link z danymi:

http://www.oirp.bialystok.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=622:kancelaria-prawnicza-barbara-wasiluk&catid=27:kancelarie&Itemid=84


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca Prawny

*specu* ja nie polecam tej pani - napisała pozew mojej znajomej i krzyknęła 3 stówy, a ta nie wiele myśląc tyle dała..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca Prawny

Dobry pozew na kilka stron tyle kosztuje i myślę że taniej w Łomży nie znajdzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca Prawny

Miała identycznie sama to napisać a ta napisała z nią i tyle wzięła. Tymbardziej że sytuacja tej znajomej była tragiczna - dostała zapomogę z mopsu i musiała ją oddać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca Prawny

W Łomży nie ma zbyt wielu dobrych radców prawnych i wybitnych specjalistów.Niby sie znają na wszystkim ale jak cos bardziej skomplikowane to juz problem.Polecam poszukać w innym mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca Prawny

Polecam panią Grażynę Ramotowska konkretna kobieta zna się na rzeczy

---------------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca Prawny

Witam
Jeżeli już jest mowa o pisaniu nakazów, sprzeciwów itp. to ceny raczej są podobne u wszystkich znachorów, ja za napisanie sprzeciwu(dosłownie kilka zdań) przez pana Andrzeja F. zapłaciłem również 3 stówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca Prawny

W sądzie są gotowe formularze pozwu łatwe do wypełnienia i nie trzeba radcy. Jeśli nie potrafisz wypełnić to pomogą Ci w informacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca Prawny

Do autora (-ki) postu....
Czy ma Pani (-an) kontakt telefoniczny do Pani WASILUK ?
Z góry serdecznie dziękuję


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca Prawny

Jeżeli szukacie usług profesjonalnego radcy prawnego, to polecam Wam sprawdzić usługi kancelarii prawnej, która świadczy usługi m.in. w zakresie obsługa prawna warszawa . Uważam, że warto korzystać z usług specjalistów, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radca Prawny

Dobry Radca Prawny na pewno się przyda w każdym biznesie. Tak ja to widzę. To jest naprawdę doskonała sprawa w moim przekonaniu!!!
__________________________________-
wegait.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org