czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kat C Borawski

Witam chciałem się zapytać o opinię na temat szkoły jazdy Borawski może ktoś u nich zdawał i chce się podzielić informacjami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kat C Borawski

Mój chłopak był u nich na kursie na kat. C. Nie będę się rozpisywać- nie polecam Ci tej szkoły jazdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kat C Borawski

omijaj wielkim lukiemma nie douczonego instruktora lukasz mu chyba polecam pana ferenca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kat C Borawski

Polecam jak najbardziej, jak ktoś pisze że nie poleca to tylko konkurencja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kat C Borawski

A jaką szkole moglibyście polecić polecić cena też nie jest wysoka bo 1500zł za kurs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kat C Borawski

Ja robiłem u Borawskiego kilka kategorii i zawsze zdane za 1szym razem, polecam a cenowo też chyba najlepiej w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kat C Borawski

Ja także robiłem C, C+E i w sumie polecam tylko trzeba brać pod uwagę to że nauka jest na innym aucie niż te które są w wordzie. Dla sprytnego gościa nie będzie to jakiś problem, dla lewusa zawsze będzie coś nie tak, a potem będzie odradzał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kat C Borawski

u borawskiego trzeba za wszystko doplacac plac wewnetrzny itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kat C Borawski

Hehe chyba na prawde konkurencja nie śpi, bo ja jak i moi znajomi za nic nie dopłacaliśmy , ja też robiłem C i CE i MAN owszem przed liftem, ale skrzynia i wymiary te same, efekt taki że zdałem za pierwszym razem.... konkurencja widać daje popalić, słabsi kursanci też marudzą ,jak nie ma na kogo zwalić to każdy winien tylko nie ja....hehe

Pozdrawiam właścicieli OSK Borawski,zawsze będę Was polecał ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kat C Borawski

Zrobiłem niedawno u nich C i C+E - dobra szkoła, Polecam.
Pozdrawiam Rafała z tego OSK. Dobry Instruktor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kat C Borawski

ja u niego miałem 1 godzine doszkalającą przed egzaminem, sprzet troche słaby ale instruktor dopowiedział dużo ciekawych rzeczy co pomogło mi zdać ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org