poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
salon sukni ślubnych

Który salon sukni ślubnych polecacie w Łomży? Jakieś opinie na temat salonu Isabella ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukni ślubnych

Polecam La Paris na Legionów. Miła obsługa, duży wybór sukien i ładny, elegancki wystrój salonu.
Tego, o który pytasz nie znam i nie wiem gdzie się znajduje, więc się nie wypowiem na jego temat.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukni ślubnych

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=438584&t=438584

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=435571&t=435571

poszukaj w starych tematach jest ich mnóstwo, a ładny wystrój to nie wszystko chyba że ślub i wesele odbędzie się w salonie ale nie wiem czy gości się tam zmieszczą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukni ślubnych

dziękuje delfinka20 ale w ciągu kilku lat dużo salonów się zmieniło , a starsze fora są niestety z przed kilku lat 4-5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukni ślubnych

delfinka20 czy ja napisałam, że wystrój salonu jest najważniejszy? I że organizuję w nim przyjęcie weselne?
Chyba dawno lub w ogóle nie byłaś w łomżyńskich \"salonach\" i niewiele możesz o nich powiedzieć.
Jeśli osoba, która założyła temat ma ochotę przymierzać suknię w ciasnej klitce, która mi się kojarzy z szafą, wysłuchiwać o problemach zdrowotnych pani sprzedawczyni lub być traktowana jak zło konieczne to proszę bardzo, jest czym wybierać.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukni ślubnych

Polecam salon Izabella... Był to pierwszy salon jaki odwiedziłam i jedyny. Pani, która tam pracuje doskonale potrafi doradzić. Można dogadać się w każdej kwestii. Po kupieniu przymiarkę sukienki wykonuje sama właścicielka salonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukni ślubnych

La Paris!!!!
Przemiłe Panie i duży wybór sukni.
Jestem zadowolona z wyboru :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukni ślubnych

Ronka dziękuję za opinię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukni ślubnych

????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukni ślubnych

Mierzyłam w 3 salonach w Łomży, kupiłam w końcu w Warszawie, ale najlepiej podobało mi się w La Parsi. Bardzo mile Panie i duży wybór :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukni ślubnych

Ja również polecam salon Isabella, są nowi w Łomży ale mają też salon w Zambrowie i sami szyją suknie co jest najlepsze-wszystko pod wymiar itd. Ceny też są przystępne .
Bardzo fajna pani tam obsługuje i zawsze doradzi. Ja swoją suknie mam właśnie z tego salonu :D
Polecam każdej pannie młodej :)

Kto ma siłę, kto ma moc -ten się bawi całą noc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukni ślubnych

Jeśli to ten sam co w Zambrowie to odradzam. Koleżanka bardzo narzekała na salon Izabela. Ja swoją suknie miałam szytą w salonie Bellissima na Wojska Polskiego w Łomży. Wyszła lepiej niż myślałam bo była szyta na wzór z mojego pomysłu tzn. połączenie dwóch sukien, z jednaj góra a z innej dół. Właścicielka salonu super doradza co można łączyć a czego lepiej nie i świetnie dobiera dodatki do sukni. A ceny jeszcze niższe niż w Zambrowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukni ślubnych

Jeśli bardziej chodzi o coś na drugi dzień to bierz pod uwagę jeszcze to - http://www.vissavi.pl Zawsze przez net będzie dużo łatwiej o znalezienie fajnej kiecki. Większy wybór, lepsze ceny i przecież pozostaje jeszcze opcja zwrotu bez podania przyczyny. Czy tak nie lepiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org