niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Geometria zawieszenia auta

Jak w temacie zakład instytucja, która potrafi to jak najlepiej, bez fuszerki. Od razu mówię jestem klientem wymagającym, także tutaj wchodzi w grę tylko profesjonalizm. Chodzi o auto Skoda octavia II 2012 rok , ASO odpada bo tam to totalny chłam , zero profesjonalizmu . Sprawdzenie i ewentualnie ustawienie do perfekcji. I bez reklamy tylko poważne propozycje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geometria zawieszenia auta

Wymagający to powinien umieć zrobić to sam to prosta sprawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geometria zawieszenia auta

Wymagający jak ci serwis i gwarancja nie odpowiada bo drogo
to jedz do kowala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geometria zawieszenia auta

Podaj namiary to przyjade i Ci zrobie na miejscu.Jestem profesjonalistą i ta usługa kosztuje 1100zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geometria zawieszenia auta

polecam zakład p. Szymczyka na Strusiej 14

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geometria zawieszenia auta

Być może się mylę, ale chyba chodzi ci o zbieżność, bo w octavii to raczej geometria nie jest regulowana? No chyba, że u ciebie buda się \"rozjechała\", a wraz z nią punkty mocowania zawieszenia? Wtedy rzeczywiście pozostaje tylko jechać do kowala ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geometria zawieszenia auta

tylko Heniek Biedrzycki w Piątnicy, pozniej dlugo, dlugo nikt :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geometria zawieszenia auta

Podobno w pogotowiu robią to dobrze. I mają odpowiedni sprzęt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geometria zawieszenia auta

Jak ktoś niema pojęcia to niech nie pisze bzdur samemu to możesz sobie ustawić włosek na jajku. Mi chodzi o pełną geometrie przód i tył. Mitch profesjonalistą to ty może jesteś ale od łopaty kolejny noob który potrafi tylko dokuczać a te 1100 to może i masz ale na miesiąc.
Niestety po ostatnich przygodach z ASO muszę sprawdzić geometrie całego zawieszenia nie będę się rozpisywał co i jak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geometria zawieszenia auta

Podaje Ci nr. tej.862120493 to jest nr w Piątnicy Jak jedziesz do Jeziorka to przed zakretm w lewo znajduje się ten zakład .Najpierw przedzwon i się upewnij.Przepraszam za zart.Jak załatwisz to odpisz .Pozdrawiaml

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geometria zawieszenia auta

Cześć *specu*,
Jest tylko jedna firma w Łomży, która ustawi geometrię w sposób profesjonalny. Cała reszta to domorosłe zakładziki z \"pseudo\" umiejętnościami.

A tak w ogóle to forum to po prostu porażka. Od wielu lat śledzę je i jestem załamany. Zero tolerancji, znikoma pomoc bliźniemu itp.

Mam również Octavię II i podejrzewam w czym tkwi problem. Miałem podobny, także pomogę i wskaże porządny, zakład który Tobie pomoże.
Pisz nowakj1983@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Geometria zawieszenia auta

Sprawa jest już załatwiona .
Pozdrowienia dla tych którzy udzielili informacji w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org