niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
NABÓR DO REZERWY

Słyszeliście akcje,chętni którzy chcą Mogą zgłaszać się do W.K.U Chcą zobaczyć ile będzie chętnych na szkolenie rezerw a pewnie po akcji będzie masówka tzn pobór tych którzy nadają się do trzymania kałacha,myśle że to co wyprawia putin tak nas nie ominie predzej czy pózniej i myśle że jak będzie wiedział że u nas jest taka akcja i że POLACY nie dadzą se w kasze dmuchać nawet wtedy gdy jesteśmy na spalonej pozycji i jest duży odzew przeciw jemu niech wie że Polak potrafi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Lepszą akcją byłoby zmiana regulacji w dostępie do broni dla praworządnych obywateli. Tylko niewolnicy nie mają broni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Jeśli szkolenia za free, to szału nie będzie. Kiedyś szkolili i płacili, wyczytałem, że wolne od pracy sie należy więcej dni. Chyba nic nie płacą, więc w razie ataku za W-we do dziupli, a jak będzie trzeba, jeszcze dalej :). Tworzą nam tu jakieś flanki ONZ itp., tylko Nasz kraj zrównają z ziemią, przepuścić do Niemiec i niech tam kraj zrujnują, a my damy kredyty na odbudowę Niemiec ( ile będziemy w stanie)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Prędzej się doczekamy regulacji ale granic Państ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Żadnej flanki nie będzie wiadomo że zachód wypioł by sie na Polske dlatego nam zależy na tym żeby pomóc Ukrainie ale zachód udaje że nie widzi a co do ucieczki to wszystcy nie uciekną a wiadomo że trzesiportki uciekną pierwsi nie mógłbym żyć w innym kraju jak tchórz wiedząc że w Polsce piekło,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

panowie w 2020 padnie ZUS, są trzy wyjścia:
1. emerytury po 400 zł
2. kredyty na emerytury
3. pomoc UE, ale nie będą pomagać w nie skończoność

Ludzie nie mają wrogów, oprócz innych ludzi. Jest przeludnienie, przez mechanizację zamiast np. 30 ludzi pracuje dwóch. Wojny pozwalają wszystko zniszczyć i zmniejszyć liczbę ludzi, dzięki temu potem jest praca na 20-30 lat aby wszystko odbudować i znów nastąpi przesyt. Wystarczyłoby wprowadzić kontrolę urodzin i kierować populacją, aby była na stałym poziomie.

Wojna jest pewna, może za rok, 10 czy 20 lat. Pytanie, uciekać, stanąć po stronie Rosji, czy Polski. Po stronie Rosji może większa szansa na przeżycie, zależy, gdzie się trafi. Świat na pewno zmieni swe oblicze.

Zobaczcie, w średniowieczu mówi się, że szlachta doprowadziła do upadku. Teraz wojsko, policja itp. jest bezwzględnie posłuszna prezydentowi, jest lepiej. Oczywiście tam był ucisk chłopów itp., ale teraz też jest tylko w innej postaci. Ta analogia ma tylko zmusić do myślenia, do jakiej roli sprowadzony jest teraz naród.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Masz racje dvw ale raczej bym się nastawiał że putin od września uderzy na zachód a my powinniśmy być na to gotowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Jak uderzy na zachód to najpierw wyrówna przejście atakiem jądrowym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Atak jądrowy to będzie już ostateczność jak by nie miał wyjscia to i owszem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

jacobs30, je... się w łeb, tak Ci Ukraina droga to sobie tam jedź i im pomagaj a nie przez komputerem kozaka zgrywasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Jesteś tępa i tak pusta pisząć take teksty tu nie chodzi że ktoś tu kozaka zgrywa i że Ukraina droga bo widze że dla Ciebie magda345 nie ma żadnej wartości np Ukraina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

I prosze nie odzywaj się więcej id....tko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Sam chamie pospolity jesteś pusty i tępy, idotek to w rodzinie poszukaj. Ale zasadniczą służbę wojskową powinni przywrócić, bo coraz więcej ciot po ulicach chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

skoro putin twierdzi,że to nie rosja,to wysłać trzeba na ukraine całe wojsko unii i separatystów zutylizować.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

U mnie w rodzinie nie ma ciot i idiotek Pareslow ogarnij sie bo temat był zakładany nie poto żeby wypisywać take debilizmy co magda i widze że pewnie to Twoja rodzina skoro tak za nią obstajesz i nie wypisuj że tyle ciot po ulicy a Ty kozak z bąblem w nosie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Sam zacząłeś obrażanie więc Ci odpisalem. I nie napisałem że u Ciebie w rodzinie sa cioty i idiotki. Czytaj ze zrozumieniem i nie obrażaj ludzi jeśli maja inne zdanie niż twoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Nie ja zacząłem tylko madzia wypisuje dyrdymały i nikogo nie namawiam żeby gineli za Ukraine tylko Ci którzy nie pracują i nigdy nie odbyli służby wojskowej niech się zgłoszo na ochotnika do W.K.U żeby wrazie agresji putina na zachód a na to wskazuje że prędzej czy póżniej to nastąpi umieli trzymać i przynajmiej strzelać i muc bronić kraj bo to nasz zasrany obowiązek a Ci którzy tak dużo krzyczą że po co pierwsi będo spiepszać np niemcy i tam żyć jak szczury a ja jak to pisała Magda jak kozak zostane i zgine jak pies ale bede wiedział że tyle ile mogłem pomogłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

jacobs30: gdy już zdasz do gimnazjum, to przyłóż się bardziej do nauki języka ojczystego, bo żal hemoroidy ściska jak piszą tacy \"bohaterscy patrioci\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

uważaj żeby za mocną Cie nie scisneło bo tyłek Ci rozerwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

jacobs30: znasz synku takie pojęcia: interpunkcja, znaki przestankowe (nie chodzi o znaki na przystankach)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

znam profesorku,myśle że nawet lepiej niż Tobie sie może wydawać.
Skoro jesteś mistrzem ortografi to załóż sobie nowy temat.
Nie wsadzaj dzioba tam gzie nie trzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

a co cię tak dziwi nabór? Patrząc jak świat ogarnia zaraza bezprawia, jak wszystkie państwa zaczęły wzmacniać swoje możliwości wojskowe to dlaczego Polska miałaby nic nie robić? Pora się ocknąć i powiedzieć sobie otwarcie, że nikt za nas karku nastawiać nie będzie i trzeba się przygotować na najgorsze.. a jeden Bóg wie kiedy to nastąpi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

iDe,masz racje.Tylko my ockniemy się wtedy,kiedy będzie zapóżno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Świat już widzi że to nie przelewki... Putin nieźle to sobie wymyślił.. zasiał ziarnko niepewności, które powoduje,że zaczynamy się prześcigać kto lepiej się uzbroi. On wcale nie będzie musiał na nas napadać wystarczy, że spowoduje abyśmy wrogo na siebie patrzyli i komuś wkońcu puszczą nerwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

moim skromnym zdaniem już jest za późno. Wszelkie podejmowane teraz przedsięwzięcia tylko jedynie w jakimś stopniu ograniczą rozmiar naszej klęski. Czy państwa NATO przyjdą czy nie przyjdą nam z pomocą to i tak główny teatr ewentualnych działań będzie się toczył na terytorium naszego kraju. W przypadku ataku Rosji czy to w otwartym konflikcie czy hybrydowym w ciągu kilku godzin , dosłownie kilku siły Rosyjskie będą w Łomży i zajmą znaczne obszary północno wschodniej Polski. Wojna hybrydowa spustoszy podlacie , znaczną cześć Warmi i Mazur a także Lubelskie dokładnie tak samo jak ma to miejsce w Doniecku i Ługańsku. Osobiście stawiam na taki właśnie typ wojny hybrydowej ponieważ Rosja nie pojdzie na otwarty konflikt z całą reszty NATO. Zastosuje podobną strategie jak wobec Ukrainy. Problem tylko w tym kiedy? Inna sprawa to kiedy popełniliśmy ten błąd moim zdaniem już dość dawno. Zbyt mała wagę przywiązywaliśmy do prowadzenia odpowiedniej dla położenia geograficznego polityki zagranicznej. Nigdy w takiej sytuacji nie owinniśmy angażować się w żadne konflikty stawiające nas w jednoznacznej sytuacji. Powinniśmy prowadzić polityke środka i współpracy z wszystkimi naszymi sąsiadami w tym i z Rosją. Ten czas winniśmy byli wykorzystać na rozwój gospodarczy i handel z sąsiadami. Tym się bogacić i budowac swoje siły zbrojnie wszystko spokojnie i rozważnie ale konkretnie i konsekwentnie. My tego nei zrobiliśmy i zmarnowaliśmy ten czas dzisiaj sprawa jest w zasadzie już przegrana . Pozdrawim

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

chciałabym zwrócić tez uwagę na ewentualną pomoc NATO . Niech nikt nie łudzi się ,że w przypadku ataku Rosji na nasz kraj w jakiejkolwiek formie w ciągi paru godzin zastępy czołgów i samolotów NATO staną w obronie naszego kraju. Nie mam mowy o tym , wybijcie to sobie z głowy. Na bank NATO militarnie się na to nie zdecyduje. Nawet jeżeli dojdzie do jakiejś ograniczonej reakcji militarnej NATO to upłynie dostatecznie dużo czasu aby cała północno wschodnia Polska poważnie ucierpiała i poznała cenę takiego konfliktu. jeżeli ktoś myśli ,że ucieknie to bardzo się myli . Bo po pierwsze nie będzie na to czasu czasu po drugie drogi będą zakorkowane przez innych którzy tez będą chcieli uciec. Kochani wojna to koszmar , to nie komputerowe gry czy amerykańskie filmy. To płacz ból cierpienie i to niewyobrażalne. Trzeba zrobić wszystko aby tej wojny nie było.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Słusznie Krajanka - zrób coś. Bardzo na Ciebie liczymy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Nic tylko strzelic sobie w łep ,po tym co tutaj przeczytałem, ludzie opamiętajcie się, Kasia cytat ,, stawiam na typ wojny hybrydowej,, ok ,a skąd ta pewność? i jeszcze data ,ze to na jesieni ! a dlaczego nie latem ,albo na wiosnę?słuchacie różnych specjalistów a kazdy z nich ma swoją wizję , będzie dobrze , musi być dobrze, i tego trzeba się trzymać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Dużej klasy politolodzy. Pewnie klasy szóstej SP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

nie przesadziłam i nie smędze sami się przekonacie pozdrawiam

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Nie sądzę żeby brali do rezerwy

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Polska jest sama sobie winna, jest teraz szansa zdradzić UE NATO, zając zachód Ukrainy, Litwę, Łotwę i Estonię, stalibyśmy się sprzymierzeńcami Rosji, dyzy rynek zbytu, ale i importu. Mamy taki głupi rząd, co dostaje kasę z UE, jakieś obiecanki i trzymają się zachodu jak głupi gruchawki. Jeśli będzie wojna, uciekam, nie stanę po stronie głupiego rządu, nieodpowiedzialnej polityki.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

To moze lepiej wypowiedziec wojne ameryce i szybko sie poddac . Wizy niebylyby potrzebne ,no i byla by tu ameryka , dolary . Ruski by sie bal .......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Rosja nie boi się USA :). USA w Afganistanie siedzieli w bazach, tylko co jakiś czas jeździli w koło miasta w czołgach, i czasami mimo to ktoś oberwał :). Albo byli mądrzy w Libii, z powietrza:)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: NABÓR DO REZERWY

Komu Ukraina droga, niech sobie poczyta historii o Podkarpaciu. O tym jak Ukraińcy mordowali całe wsie, co to była ,,UPA\".

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org