niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
LKS.gol zglos sie

Witam .Prosze osobe o o nicu lks.gol zeby udostepnil swe dane osobowe ,celem zlozenia przeciwko niemu pozwu do sadu . Osobe o nicu konsul2 juz znam personalia . Jesli ktos zna dane tej osoby to prosze o udoscepnienie . Przestrzegam innych piszacych nieprawdziwe historie nikt nie moze pisac co chce bezkarnie . Pozdrawiam niformacje na kazeks1@wp.pl lub tel 505 61 61 30

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LKS.gol zglos sie

polska język trudna język ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LKS.gol zglos sie

Bledy ,zwrok szwankuje .....zapomnialem okolarow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LKS.gol zglos sie

a co ci zrobił ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LKS.gol zglos sie

Pomowil na forom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LKS.gol zglos sie

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LKS.gol zglos sie

Takie rzeczy tylko u admina...
Z jednym się zgadzam - nikt nie może pisać tego co mu się tylko chce bezkarnie.
Swoją drogą - pamiętam temat i sprawę, jestem ciekawy co z tego wyjdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LKS.gol zglos sie

Nic nie wyjdzie. Założyciel postu nawet nie potrafi podejść do tematu należycie. Admin nie udostępni nikomu danych, chyba że prokuratura o nie poprosi a proszenie kogoś by się ujawnił z nazwiska i imienia jest śmieszne. Już widzę jaki ubaw będzie miała policja czytając zgłoszenie owego autora tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LKS.gol zglos sie

Potrafi. Zawiadomienie zlozone .Bedzie trwalo . Stod prosba do osoby zasajacej sie za zaslona nicu zeby podal swe dane ,przeciez i tak prokuratura ustali . Sam niesadze zeby mial odwage . Inni pomysla zanim cos napisza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LKS.gol zglos sie

dobra ściema. Dziecko weź się za naukę języka polskiego, bo na tym poziomie to pewna jedynka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LKS.gol zglos sie

Co ma prokuratura do tej sprawy tu jedynie może być tylko Sąd Cywilny to nie jest przestępstwo zastanów się co ty piszesz próbujesz wydobyć od kogoś dane to jest przestępstwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LKS.gol zglos sie

Witam,

Nikt nikogo nie pomówił. Przedstawiona została jednorazowa sytuacja, która miała miejsce w 2012 roku. Kwota ustalona mailowo przy rozliczeniu na miejscu okazała się o 100zł wyższa. Jest co najmniej kliku świadków, którzy bez problemu to potwierdzą (trzeba było pożyczać gotówkę od znajomych). Co do samego miejsca, to
nie mam nic do zarzucenia, ale jednak lekki niesmak pozostał.

Z tego co wiem, to każdy ma prawo wyrażać swoje opinie w Internecie, wiec proszę nie straszyć mnie sądami, itp.

Co do próby wyłudzenia danych osobowych, to skontaktuję się dziś z GIODO i policją.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LKS.gol zglos sie

Ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem . ja zglosilem do prokuratury o ustalenie twoich danych osobowych celem zlozenia pozwu do sadu. A tu to zwracam sie do ciebie zeby zaoszczedzic czas pracy prokuratury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org