niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Uchwyt samochodowy na rower - na dach czy na hak?

Jaki uchwyt rowerowy do auta będzie lepszy? Taki na dach czy na hak? Chodzi o Scenic-a.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwyt samochodowy na rower - na dach czy na hak?

Na hak,tylko uchylny by można było otworzyć bagażnik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwyt samochodowy na rower - na dach czy na hak?

Mam uchwyt montowany na drzwiach tylnych (Skoda Felicia). Jest wygodny w użytkowaniu, ale zasłania tablicę rejestracyjną i tu pojawia się problem, bo nasi mędrcy z Wiejskiej nie przewidzieli, że może zaistnieć potrzeba posiadania dodatkowej tablicy. Policja w razie kontroli może powiększyć koszty wypoczynku na łonie natury o drobną kwotę, a przyjemność zredukować do zera.
Uchwyt montowany na dachu nie ogranicza widoczności i nie pociąga za sobą wyżej opisanego ryzyka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwyt samochodowy na rower - na dach czy na hak?

Powiem Ci, że na dach jest praktyczniejszy a na hak wygodniejsze, bo nie trzeba dźwigać się z rowerami.
No i na hak to i kobieta sobie spokojnie powinna poradzić z zamontowaniem roweru - moja żona sobie radzi :) Tylko te bardziej profesjonalne uchwyty nie są tanie - tutaj masz duży wybór http://www.uchwyt.pl/produkty/wszystkie-uchwyty-rowerowe--bagazniki/index.html. Lepiej kup coś mocniejszego, żebyś później nie miał lipy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwyt samochodowy na rower - na dach czy na hak?

Ja jestem zwolenniczką bagażników rowerowych na dach. Takie bagażniki możesz kupić na ehaki.pl jest tam duży wybór nie tylko bagażników na dach czy na tylna klapę ale także montowane na hak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwyt samochodowy na rower - na dach czy na hak?

Spróbuj zobaczyć bagażniki na hak holowniczy są chyba najbardziej funkcjonalne. Musiałbyś sobie zerknąć do kilku sklepów internetowych i porównać ceny. Tutaj jest dosyć duży wybór: http://www.jx.pl
Możesz pooglądać może akurat tam trafisz na taki, który chcesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Uchwyt samochodowy na rower - na dach czy na hak?

Tutaj http://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16204/jaki_samochodowy_bagaznik_rowerowy_wybrac jest ciekawy artykuł na temat wyboru bagażnika rowerowego. na rynku jest sporo modeli. Warto więc dowiedzieć się o wadach i zaletach każdego z nich. Wybór wcale nie jest taki prosty jakby się mogło wydawać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org