piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Janusz Korwin-Mikke w Łomży

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Panem JANUSZEM KORWIN-MIKKE, kandydatem na urząd prezydenta RP.

Piątek - 20 lutego, g. 18:30
Hotel/restauracja LABIRYNT
ul. Sikorskiego 345

Przyjdź! Tego nie zobaczysz w TV!

Link do wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/948977178460264/?fref=ts

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży



stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży

Ten ktoś kandyduje na Prezydenta naszego kraju? (wstyd w ogóle zapraszać na spotkanie z tym kimś).Oto co sam napisał na swoim blogu o paraolimpiadzie:

Każdy ma prawo uprawiać dowolne ćwiczenie fizyczne i urządzać dowolne zawody. Można się tylko cieszyć, że inwalidzi też organizują zawody. Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego – równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili - lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa - czytamy na blogu Korwina-Mikkego.

Cywilizacja europejska, która panowała nad światem, stawiała na najmądrzejszych, najsilniejszych, najinteligentniejszych, najszybszych – a obecna anty-cywilizacja za najważniejsze uważa forowanie biednych, głupich, niezaradnych – i również inwalidów. W efekcie to nie my dziś kolonizujemy świat – to nas kolonizują - napisał polityk.

Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinnismy ogladac ludzi zdrowych, pieknych, silnych, uczciwych, madrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety. Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała - oczywiście - pisze Korwin-Mikke.

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży

a kiedy kandydat na prezydenta kukis zawita do Łomży:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży

powinni go wybrać wtedy by było jaki kraj taki prezydent a niestety ten kraj to jedne wielkie g.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży

chodziło mi o janusza mikke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży

Łon przyjAdzie na kręgle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży

Korwin może i jest kontrowersyjny ale to chyba jedyna nadzieja na odebranie świniom koryta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży

A co nie prawdę napisał???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży

Mnie nie interesują jego prywatne poglądy. Mnie interesuje jego program. Jeśli obiecuje zniesienie podatku dochodowego oraz wystąpienie z tej śmiesznej UE mi to wystarczy aby oddać na niego głos.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży

No i porządek w prawie ustawodawczym. tyle tego napieprzyli że sami już nie wiedzą co i jak !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży

Można mieć dużo zastrzeżeń co do poglądów niepolitycznych Janusza Korwin-Mikke, ale obecnie Korwin-Mikke i jego partia KORWIN jako jedyna stanowi realną szansę na zmianę państwa w poprzez uproszczenie prawa i zmniejszenie obciążeń podatkowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży

Wystarczy że już zmienia od wewnątrz PE :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży

Na prawdę, jedno zdjęcie, z jednego nieważnego posiedzenia. Wrzucił byś raczej linki do filmików z wszystkimi wypowiedziami Korwin-Mikkego na forum PE i w różnych komisjach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży

Bardzo udana manifestacja żeby tak wszyscy parlamentarzyści reagowali to nie natworzyli by tyle tak durnych i głupich ustaw itp. Jedyny ratunek w tym całym bur....lu to tylko KORWIN ( i nadzieja)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży

https://www.youtube.com/watch?v=okP_EaJGry8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Janusz Korwin-Mikke w Łomży

https://www.youtube.com/watch?v=phFPn-TIMrU

Kiedyś żyło się lepiej....\" Bo ludzi było mniej\" :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org