niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie urlop nad morzem?

Witam wiem ze jeszcze wczesnie na taki post ale w marcu, kwietniu moze byc za pozno.Potrzebuje godnego polecenia miejsca nad morzem.niektorzy rezerwuja naprawde fajne osrodki w cenie domkow nad morzem. W necie jest pełno ofert, ale wolalabym cos z polecenia dla rodzin z malymi dziecmi. Prosze o pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Moj blad mialo byc osrodki domki nad morzem w cenie domkow na mazurach bo tam to juz szaleja z cenami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Pogoda nad morzem jest bardzo nieprzewidywalna zatem nie radzę rezerwować za wcześnie wczasów. Polecam Różę Wiatrów w Chłapowie. Blisko do Władysławowa ale jednak na uboczu. Pensjonat jest blisko plaży. Teren ośrodka jest zamknięty, jest miejsce do zabawy dla dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Ja w tamtym roku byłem tu http://www.koralia-sarbinowo.pl/ Polecam dużo atrakcji dla dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Polecam goraco Łebe. Bardzo duzo atrakcji dla doroslych jak i dla dzieci. Naprawde urokliwe miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

www.willachantal.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Polecam Stegnę i ten ośrodek http://www.kazimierzowka.mierzeja.com/ kilka metrów od morza, baseny, sala zabaw dla dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Dziekuje za zainteresowanie i pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

A może poszukaj ofert w biurach podróży? Czy tylko polskie morze cię interesuje? Teraz można nawet tanio jakąś wycieczkę zarezerwować, ja w zeszłym roku gdzieś o tej porze znalazłam bardzo tanią wycieczkę do Chorwacji w biurze aviatour travel. Może warto się za czymś takim rozejrzeć? A jak w Polsce, to może coś w Gdyni? Pewnie sporo tam jest tego typu ośrodków, a i miasto bardzo ładne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

My bardzo często jeżdzimy do Międzuzdroi Zazwyczaj noclegów szukam na portalu Przymorzu.pl, zawsze znajdzie się coś fajnego, bo ofert mają na prawde bardzo szeroką. Bez względu na to czy szukasz domku, czy pokoju na pewno tam coś znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Tylko Tunezja !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Ja nad morzem mogę polecić Świnoujście i Willę Ambrozję: http://www.qtravel.pl/karpatia/willa-ambrozja-swinoujscie-polska-pomorze-zachodnie-39489?query=ba%C5%82tyckie
Uważam, że w Polsce też mozna znaleźć piękne miejsca i nie ma potrzeby jechać od razu za granicę. Nasze ośrodki już na ogół nie ustępują europejskim standardom, jedynie co do kliatu możemy mieć zastrzeżenia, ale to już jak wiadomo inna kwestia. Na klimat nic się nie poradzi a zawsze to lepiej wesprzeć rodzimą gospodarkę niż zagraniczną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Jak nad Polskim morzem to tylko Gdynia Sea Towers.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Jantar Frik cudddddooooooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

A to musi być w Polsce? Co byś powiedziała na Stambuł? Załatw tanie loty https://www.fru.pl/tanie-loty/z-Warszawa-WAW/do-Stambul+Ataturk-IST i fruń :P Wszystko lepsze od polskiego morza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Tylko Mielno tam nawet latem jest śnieg podobno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Tylko Tunezja albo Egipt atrakcje gwarantowane..... wybuchowe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Ustka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Afganistan od dziś w modzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

meksyk super jest nawet rekiny w klatce mozna poogladac i nie tylko !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

We Władysławowie jest bardzo ładnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Gąski,Sarbinowo,Mielno,Koszalin,Kołobrzeg-w tych miejscowościach miałam okazję być i polecam

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Władysławowo. Ośrodek \"Paleo\" ul Wyzwolenia





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Jastarnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Jeżeli chodzi o morze to świetne atrakcje i zabawy ma ośrodek Primavera http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/aktywna-zima-2016, bardzo fajnie tam spędziliśmy zeszłoroczny urlop i w tym roku się tam wybieramy. Jastrzębia Góra przyciąga swoimi piaszczystymi plażami,sam ośrodek świetnie położony. W środku SPA i masaże aż nie mogę się doczekać lenistwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Polecam Jastarnię a tam bar Clio:)))

Jurata - moje miejsce na ziemi:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

W Czarnogórze jest tanio, a atrakcje takie same jak w Chorwacji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Moim zdaniem idealne są większe miasta, w których cały czas coś się dzieje i z których można zwiedzać okoliczne atrakcje. Ja wybieram Trójmiasto, Koszalin albo Kołobrzeg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Ja też najbardziej lubię Trójmiasto, ale pod kątem rozrywek. A jeśli chodzi o piękne plaże to wolę mniejsze mieściny np. Karwię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Ja właśnie wróciłem z Mielna. Imprezy całe noce, a śpi się w dzień. To lubię :) W ogóle zero opalania się na plaży, bo całe dnie spałem, a całe noce się bawiłem :)

Pozdro, Michał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Kolega wyżej, to rzeczywiście super urlop. Marnowanie dni na spanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Ja mogę polecić Jastrzębią Górę. Mała miejscowość, ale mimo wszystko mozna spędzić tam miło czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Ja polecam Sopot, byliśmy w tamtym roku i było super https://www.bookapart.com/pl/apartamenty-sopot/nowy-apartament-sopot-ID31415 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Dagger, Jastrzębią Górę chciałam odwiedzić w tym lub przyszłym roku. Czy możesz coś tam fajnego polecić do zobaczenia? Będę wdzięczna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Jakies pomysly na ten rok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Ja byłam zachwycona Gdańskiem. I muszę znowu się tam wybrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie urlop nad morzem?

Morze i plaże to nie dla mnie. Wolę nieco inną rozrywkę. Ostatnio bardzo udany urlop wraz z dzieciakami spędziłem w Zatorze. Atrakcji było bez liku. Noclegi zapewnił nam hotel https://scandinaviaresort.pl/pl . Co istotne, hotel ten akceptuje bony turystyczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org