niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Giełda kolekcjonerska

Giełda kolekcjonerska w galerii w Ostrołęce świetny pomysł może nasi wpadną na coś podobnego, ludzi z różnym hobby jest dużo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giełda kolekcjonerska

cześć Pareslow!

byłeś na tej giełdzie? jest coś ciekawego? jak możesz to napisz co tam widziałeś godnego uwagi.
dziękuję!

z tą giełdą u nas to świetny pomysł!
pozdro!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giełda kolekcjonerska

sorki... znalazłem, przeczytałem.

21. 02. startują dopiero.
w sobotę nie mogę jechać. jestem zajęty, ale na którąś z następnych na pewno się wybiorę.

jeżeli będziesz i byłbyś tak miły, to napisz co ciekawego widziałeś.
dzięki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giełda kolekcjonerska

Ok. Ale pewnie będę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giełda kolekcjonerska

Jest hala targowa nie mają wielkiego pomysłu na jej wykorzystanie, można by raz w miesiącu zorganizować Łomżyńskie targi staroci i rękodzieła. W okolicy Łomży w wielu miastach jest coś takiego i cieszy się dużym zainteresowaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giełda kolekcjonerska

Witam :)

Jestem jednym z organizatorów tej giełdy. Robiona jest po raz pierwszy - właściciele Galerii zwrócili się do naszego Klubu Kolekcjonerów o pomoc, zatem staramy się, żeby wyszło to jak najlepiej. Przewidywane są kolejne giełdy, nie wiem jeszcze dokładnie, jak często. Zapraszam wszystkich kolekcjonerów z Łomży i okolic - wstęp wolny, każdy może przyjechać i wyłożyć swój towar :) Swoje uczestnictwo należy wcześniej zgłosić poprzez e-mail: marketing@galeriabursztynowa.com.pl lub telefonicznie pod numerem 692-695-300
Giełda odbędzie się w najbliższą sb, 21.02, w godz. 11-18.
Zapraszamy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giełda kolekcjonerska

CUJO... dziękujemy za info i za zaproszenie!

Myślę, że sporo osób z Łomży, odwiedzi Waszą giełdę.
Mam nadzieję, że podejrzymy co i jak i w nie długim czasie i u nas uda się coś takiego zorganizować. Znając życie, obawiam się jednak, że w momencie \"startu\" naszej, będzie ona kolidowała (terminy) z Waszymi spotkaniami.
Wszystko na zasadzie niezdrowej konkurencji...
Obym się mylił!

Życzę tłumów na Waszych spotkaniach!
pozdrawiam!
szron

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Giełda kolekcjonerska

szron58: zapraszamy serdecznie, możecie przyjechać pooglądać, możecie stać razem z nami :)
Nie wiem jeszcze, co ile będzie odbywać się ta giełda (pewnie co miesiąc), ale myślę, że dacie radę dogadać się z szefostwem Venedy, żeby był inny termin i zamiast chorej konkurencji będzie zdrowa współpraca :) Raz Wy do nas, potem my do Was, żeby tylko kolekcje rosły :)

Pozdrawiam
CUJO

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org