niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poszukuję świadków zdarzenia - parking przy Biedronce na Wyszyńskiego 16.02.2015

Witam,
zwracam się z prośbą do osób, które były dzisiaj tzn. 16.02.2015 (poniedziałek) w godz. 10.00 - 11.00 na parkingu przed sklepem Biedronka w Łomży przy ul. Wyszyńskiego i być może widziały jak jakiś \"uczciwy\" dobry kierowca innego samochodu uderzył w lewy tylny zderzak mojego auta uszkadzając nie tylko zderzak ale i lampę, po czym odjechał sobie jakby nigdy nic (!). Prawdopodobnie większe auto, bo dosyć wysoko jest uszkodzenie.
Jeśli ktoś widział to zdarzenie i mógłby pomóc w namierzeniu sprawcy, bardzo proszę o kontakt pod nr tel. 604-535-833.
Ewentualnie zapraszam do kontaktu sprawcę zdarzenia, być może z jakiegoś powodu nie mógł zostawić namiarów do siebie...
Dziękuję...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję świadków zdarzenia - parking przy Biedronce na Wyszyńskiego 16.02.2015

W kwestii odnalezienia sprawcy nie pomogę, jednak nie każdy tu wie, jakim jeździsz autem ;-) Myślę, że podanie marki, koloru i innych istotnych szczegółów mogłoby ułatwić sprawę ewentualnym świadkom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję świadków zdarzenia - parking przy Biedronce na Wyszyńskiego 16.02.2015

Zenit, myślę, że wystarczą informacje o miejscu, dacie i godzinie zdarzenia. Jeśli ktoś był w tym czasie na tym parkingu i widział jak inny kierowca wycofując, bądź parkując obok, uderzył/zahaczył o lewy tylny zderzak innego auta (mojego akurat), to wierzę, że się odezwie.... Bo dzisiaj to był mój samochód, a jutro może być Twój, czy innej osoby, która to czyta ... niestety, są tacy, którzy nie dorośli do tego żeby ponosić odpowiedzialność za swoje czyny; szlag trafia człowieka .... stało się - trudno - mógł przecież kartkę z tel. zostawić, chyba ma OC..... ech... szkoda gadać.....
Dodam tylko - odnośnie szczegółów - samochód zaparkowany był przodem do Biedronki pod takim małym okienkiem, na trzecim miejscu licząc od rogu budynku Biedronki od strony ul. Mickiewicza.
Jeśli ktoś coś widział, proszę o kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję świadków zdarzenia - parking przy Biedronce na Wyszyńskiego 16.02.2015

Sprawdź jakiego koloru są otarcia - może kolor samochodu, który otarł będzie widoczny. W nowym Centrum Medycznym chyba są kamery, idź tam i poproś ładnie niech Ci sprawdzą, może coś złapały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję świadków zdarzenia - parking przy Biedronce na Wyszyńskiego 16.02.2015

Współczuję, miałem podobne zdarzenie i też pod Biedronką, tylko że tą za statoilem. Sprawcy niestety nie ustaliłem. Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję świadków zdarzenia - parking przy Biedronce na Wyszyńskiego 16.02.2015

Kiedy indziej dostałem w bok pod Kauflandem. Oczywiście nikt nic nie widział. Więc też po ptokach i 700 plnów za naprawę poszło się j...ć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję świadków zdarzenia - parking przy Biedronce na Wyszyńskiego 16.02.2015

Słuchaj jest kamera , było dość widno , zgłoś się na Policje powinni pomóc , kamera jest na Latarni na skręcie z Wyszyńskiego w Mickiewicza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję świadków zdarzenia - parking przy Biedronce na Wyszyńskiego 16.02.2015

Dziękuję za odpowiedzi i chęć pomocy :) _piotrek_ otarcia są jasne - myślę, że jakiś srebrny metalik, czy coś w tym rodzaju; raczej większe auto, bo dosyć wysoko uszkodzenie. Kamery z przychodni raczej nie łapią tego miejsca, w którym zaparkowany był mój samochód, bo są skierowane na teren przy budynku przychodni... może kawałek ul. Wyszyńskiego obejmują... Ale przejdę jeszcze i zapytam...
Ja26 wiem o tej kamerze, Policja sprawdziła - niestety - awaria :(((
Dlatego proszę o zgłoszenie się ewentualnych świadków na tym forum....
Może jednak ktoś przeczyta i skojarzy fakty, może czyjś znajomy albo ktoś z rodziny był w tym czasie w okolicy i widział to zdarzenie....
Samochodów był cały parking, przyjeżdżały, odjeżdżały - nikt nic nie widział...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org