niedziela, 09 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

To co się dzieje w tym mieście to już jawne złodziejstwo ! Ludzie zarabiają po 4,20 za godzinę jak nawet 10 zł nie pokryje kosztów!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

Nie tylko bezrobotni ale i większość pracująca za takie grosze!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

Janek i co w związku z tym? Na prezydenta RP startujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

Żądam jakichkolwiek przywilejów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

I stalismy sie niewolnikami ,pracujemy zeby zarobic na jedzenie i niestac nas na pozadny posilek . A inne potrzeby .. Kiedys odpowiedzialem na ogloszenie . Potrzebny pracownik do jakiejs tam agencji pracy 5 zl netto. Dzwonie i pytam sie jaka to praca itd.... i mowie fajna praca chce pracowac i bede pracowal ale niechce pieniedzy tylko sniadanie ,obiad kolacje , 2 piwa i pacze fajek . Reakcja pani /no wie pan co papierosy / ok z papierosow zrezygnuje to tylko sniadanie obiad ,kolacja i jedno piwo do kolacji . Pani stwierdzila ze za dniowke 50 zl nie zapewni mi wyzywienia . Tacy pracodawcy powinni byc scigani z urzedu za wyzysk . Minister pracy obiecywal minimalna stawke za godz pracy i nic. Nawet kosciol nie broni wartosci ludzkich ,a czy to po chrzescijansku ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

Narzekanie narzekaniem a i tak znajdzie się ktoś kto i za 2zł/h przyjdzie pracować. Nawet się nie łudzę, że w tym mieście znajdę jakąkolwiek normalną robotę za godziwą stawkę. Szkoda zachodu żeby CV chociaż wysłać gdziekolwiek...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

I tu km udowodnił że pensje nie pokrywają kosztów utrzymania a powinny wystarczać na wszystko! Co na to pracodawcy! Wisi im!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

plan był cudowny....
polaczki z miasta pojda pracowac za najmiejsza kase do sklepów firm z zagranicznym kapitałem,te najlepesze polskie sie wykupi( np. browar) te słabe i małe same padna wczesniej czy pozniej albo jako element konieczny do istnenia branzy a mało dochodowy moze pozostana..ale wiem tez ze w kochanej wolnorynkowej gospodarce siły wolnego rynku coraz bardziej zaciskaja petle na szyji polskiego handlu, o produkcji mikroekonomiczej wogole juz nie wspominajac...
wszyskiej ziemi nie wykupimy bo przeciez rolnik ojcowizny nie sprzeda, to damy rolinkom traktora, damy cos do orania i bedzie orał na nas...i na kredyciki..
a tu chciwosc okazała sie tak wielka ze juz i skóre z rolnika chcieli zedrzec i nawet na rentownosc produkcji nie zostawiaja...
ale którz wie moze to kolejna czesc planu. farnkowicze juz leza, rolnik troche podokłada na ojcowizne a potem komornik zlicytuje na otwartej aukcji a ze sprawa dotyczy setek tysiecy to moze by kienta z zagranicy poszukac wtedy utworzyc ala PGR i po 1000 lub 5000ha gospodarstwa zrobic a rolnik bedzie nowym chłopem unijnianym, i panszczyzne odrobi.
kraj coraz bardziej wyprzedany, rzad strzela do górników, atakuje rolników wszelkimi podstepami aby wygonic z ulicy, frankowicze pozostawieni sami sobie( choc akurat tych to mam w rowie) słuzba zdrowia w opłakanym stanie, miliony ludzi na emigracji, kolejne jak by mogły juz jada...
pkp szykuje strajk
sadownictwo chroni przestepce, komornicy okradaja naród na rzecz zagraniczych form i wyroków e sadu aby szybciej kosic zniwo..
afera goni afere, amber gold, tasmowa, i wiele wiele innych...
wisienka na torcie... wojna na ukrainie, wiaadomo nie od dzis ze to rosja a w rosyjskiej telewizji ze polscy zołnierze walcza przeciw nim, ze w warszawie komletuja najemników, komlepne osmieszenie bedzwała który w tak napietej sytuacji mówi ze rosja nie zasługuje na swietowanie zakonczenia 2 wojny. i dla mnie moze tez nie jest to ok do konca ale niech se swietuja oni tez walczyli, z jakimi skutkami dla nas to inna sprawa. a minister spraw zagranicznych nie powinien oceniac takich czy innych okolicznosci daanych wydarzen.
przeciez Minsk pokazał dokładnie ze Polska sie nie liczy wogole ani nic zero, ani jeden chocby ambasador jakis czy co. stoimy czekamy, a jak rusza i w polsce sie zacznie to merkel do berlina zaprosi albo do czech lub na słowacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

Wklejam poniewaz sie zgadzam: Polak pracujacy dla amerykanskich kapitalistow. \"Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 Euro przy zbliżonych kosztach życia( w UK to samo). Polacy to najgłupszy naród na świecie od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem Obalmy ten nieudolny i złodziejski rząd krętaczy !!!. Wystarczy Twój głos przy urnie podczas najbliższych wyborów. Zacznij od naczelnego gajowego-żyrandola. Wystaw mu czerwoną kartkę!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

rodacy nie kłóćmy się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

ryba22 na prezydenta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

a w sondażach prowadzi PO, a Komorowski ma ponad 60 % poparcia :). Czyli wszystkim pasuje. Dobra, wiem, że te sondaże to ściema, ale duzo ludzi pewnie głosuje według nich.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

chciałem startowac ale jak widze cos takiego to wstyd tylko bierze. mijajac ze nie jestem za transpłuciowcami które tez startuja

https://www.youtube.com/watch?v=vuzz5rqfJ3g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

ale nie ma to jak podlaski rolnik
konkrety same
kawa na ławe bez ogródek i juz


https://www.youtube.com/watch?v=uoqBfcCzQd0&index=7&list=PL2pzgHdrZzwY_UkORbQqcrO1eyi4T-dsZ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

Temat naszej godnosci ,wartosci czastki naszego zycia ,jak malo jest warte . Tak tyle warte jest nasze zycie za ile go sprzedajemy . Jesli zgadzamy sie sprzedawac godzine z naszego zycia za 1 e ,to niedziwmy sie nami gardza i ponizaja . Post jak wiekszosc rozmow przeszedl na tematy polityczne ,wyborow prezydentow . Niepodniecajmy sie wyborami to oni maja sie pocic i wchodzic nam w d...... ,a my poprostu pokazmy madrosc i gdzie ich mamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

powiem wam ze ja juz 2 moze i 3 lata temu myslałem ze tak bedzie z rolnikami a mało mnie to interesuje te całe rolnictwo. ale popieram jak nic ich działania o godne zycie. najbardziej to własnie dziwi mnie tylko to ze inni jakby nie widzieli co sie dzieje i jeszcze zamiast popierac to głupie gadki.

zachód ma polaków za takich łomzynskich czeczenów. za rumunów ale jak inaczej myslec o takiej karykaturze która za byle hu.. podpierd... innego krajana do obcego aby punkcik zdobyc. i wielka parwada jest tylko tyle ze nie ma wiekszego wroga zagranica jak inny polak.
w ***** byłem gów.. widziałem ale w niemczech moze jeszcze ok, holandia tez nie jest cudowna, ale juz belgia, francja to nie jest taki zachód jak sobie ludzie mysla, a i w anglii mercedesami samymi nie jezdza. oczywiscie stopa zycia jest lepsza ale dupy nie urywa. tyle zze w polsce ludzie w coraz wiekszej liczbie zyja na skraju ubustwa, a pozerzy tona w długach..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk powinni urządzić bezrobotni i domagać się pracy i przyzwoitych wynagrodzeń!Szpital-4,20 za godż!

Prezydent nie ma nic do powiedzenia i w związku z tym chyba tylko dla kasy można startować na to stanowisko. Zresztą popatrzcie na kandydatów: Palikot,Grodzka,Ogórek,,kiełbasa, i sznurek!
A tym wszystkim górnikom.rolnikom,kolejarzom to niby kto ma dać?! Podatnik?! Ja się na to nie zgadzam!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org