środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ONR

Witam

Czy w Łomży działa jakiś oddział ONR? Szukałem takiej informacji, jednak niczego konkretnego ani pewnego nie znalazłem.

Pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR

Osobiście spotkałem się z inicjatywą założenia Obozu w Łomży, znajduje się ona pod adresem http://delhaize.friko.pl/kontakt.htm, jednak te informacje nie są potwierdzone.

Proponuje złożyć zapytanie do dowództwa brygady Podlaskiej na ich fanpage https://www.facebook.com/onr.brygada.podlaska, co do aktywności ONR Łomża, bądź ewentualnemu założeniu w Łomży struktur Narodowo-Radykalnych.

Proszę nie zważać na opinie innych osób, gdyż z reguły są płytko zaznajomione z ideami promowanymi przez Narodowców, bądź są zerowe. Jestem działaczem brygady Mazowieckiej i jeżeli posiadasz pytania dotyczące działalności proszę piszę je w tym poście.

Pozdrawiam i życzę sukcesów!

Czołem Wielkiej Polsce !

Życie i Śmierć dla Narodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ONR

Oddział w Łomży jeszcze nie funkcjonuje, ale niedługo powstanie. Otrzymałem pozytywną odpowiedź, teraz tylko potrzebuję kilku osób, które pomogłyby utworzyć początkowe struktury.

Wszystkich zainteresowanych, niezależnie czy wstąpieniem, czy samą ideą Obozu Narodowo-Radykalnego, zapraszam do tego wątku. Postaram się możliwie rzeczowo odpowiedzieć na pytania (mam nadzieję, że DonDonY pomoże świeżakowi ^^).

Pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org