poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zgubiona tablica BL41197

Witam serdecznie . Dziś w godzinach wieczornych na terenie Łomży zgubiłem tablicę rejestracyjną o numerach BL41197 . O zaistniałej sytuacji zorientowałem się dopiero pod blokiem , zgubiona została prawdopodobnie na odcinku \"stary most\" - Aleja Legionów - okolice sklepu Farmer.
Jeśli ktoś odnalazł tablicę proszę o zostawienie kontaktu na mailu szyles6@wp.pl , odwdzięczę się dobrym SZKŁEM :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiona tablica BL41197

Zgłoś to na policję bo mogą w CPN na twoje tablice zaatakować paliwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiona tablica BL41197

Zgłosiłem już , wróciłem pod pracę i odnalazłem połamaną ramkę , więc nie było to zagubienie tylko ktoś ewidentnie ukradł tą tablicę , co ciekawsze , niedaleko miejsca gdzie parkowałem były również połamane 3 inne ramki. Wychodzi na to , że nie tylko mi ktoś zawinął tablicę rejestracyjną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubiona tablica BL41197

Napisz, że dla idioty, który Ci ukradł tablicę, SZKŁO nieaktualne. Może nie jest aż tak \"kumaty\"...
Dobrze, że zgłosiłeś, niech to będzie nauczka dla innych, czasem dobrzy ludzie znajdą i oddadzą, ale czasem trafi się taki jeuop i wtedy trzeba działać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org