niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nadużycia \"kanarów\"

Poszukiwane osoby, którym niesłusznie został wypisany mandat. Osoby, które chciały skasować bilet, ale im nie pozwolono, itp.

Pod tym adresem można znaleźć regulamin obowiązujący kontrolerów:
http://www.lomza.pl/bip/zalaczniki/art/070618104912.pdf

Przykład nieludzkiego zachowania kontrolerów:
http://lomzaplus.pl/index.php/component/k2/402-danuta-szwarczewska-wygrala-z-kanarami

Osoby, które zostały potraktowane w taki lub podobny sposób, bądź były świadkami takich sytuacji proszone są o podanie swojego maila lub numeru telefonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia \\\"kanarów\\\"

Mialem raz stycznosc.
Jakies ***** z warszawy te kanary bodajze.
Ledwo wsiadlem i za rekaw bladz zlapala biletu skasowac nie dala.
Po krotkiej zadrze na sile skasowalem bilet i powiedzialem co o kurwie mysle po czym wysiadlem na nastepnym przystanku liczac po cichu, ze tez opusci ten inwigilujacy wechikul. Jednak jak to ***** morde zwiesila i pojechaly we dwie dalej.
Widze, ze nie tylko mnie juz zdazyli zdenerwowac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia \\\"kanarów\\\"

Przydal by sie jeszcze taki wpis o tych w bialych czapkach. Bo te to sie ani nie przedstawiaja, ani nie wylegitymowuja, a czynnosci bezprawne przeprowadzac to pierwsi ^^ , a w lomzy to prawdziwe asy w tej dziedzinie. Nie dosc, ze chamy i buraki to jeszcze dyslekcja i dyzortografia poziomu zaawansowanego. Hmmm czegoz sie jednak spodziewac. W sumie zarowno jedni i drudzy to psychopaci. Stad tez tak wygorowane testy na przyjecia do tych instytucji. Poprostu odsiew normalnych, a patalachow i wszelkiej masci cioty do sluzby. Bierze sie to z tego, iz patalachem latwo sterowac, a ciota wkoncu bedzie mogla sie wyzyc za swoje zyciowe niepowodzenia. Obcej wladzy to na reke. Bydlo sie nie liczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia \\\"kanarów\\\"

Zdenerwować to mało powiedziane. Jechałam z dwojgiem małych dzieci i, pilnując ich bezpieczeństwa, czekałam na to aż autobus się zatrzyma, żeby kupić bilet. Było zielone, więc zatrzymał się dopiero na następnym przystanku, gdzie wsiedli kontrolerzy. Grozili mi policją i wypisali mandat, co było całkowicie bezprawne, bo ich regulamin stanowczo mówi, że nie mają prawa karać osoby, która wsiadła na poprzednim przystanku i nie zdążyła skasować biletu a wyraża taką chęć i zabrania zmieniać trasę autobusu na komendę w celu wyegzekwowania czegokolwiek.

Kobiecie, która chciała być świadkiem nie pozwolili zostawić mi swoich danych.

Dzieci boją się od tej pory jeździć autobusem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia \\\"kanarów\\\"

Moim skromnym zdaniem dla zapominalskich oprócz kary finansowej powinna być jeszcze jakaś kara cielesna, która dobrze wpływa na obszary mózgu odpowiedzialne za pamięć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia \\\"kanarów\\\"

jeździłem MPK i nigdy nie miałem tego typu przypadków bardziej jednak przeszkadza w komunikacji smród nie myjących się ludzi wole iść na piechotę albo autem jechać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia \\\"kanarów\\\"

A co dbanie o bezpieczeństwo rodziny ma wspólnego z pamięcią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia \\\\\\\"kanarów\\\\\\\"

Mojej siostry syn nie został przyjęty do pracy w Policji a w IKEI w Orli dostał pracę na kierowniczym stanowisku z pensją 20000zł.Jest bardzo dobrym informatykiem z ukończonymi dodatkowymi kursami w języku angielskim oraz pisze prace doktorską.Widać tam przyjmują tylko miernoty i po znajomości lub potomków dzieci resortowych.Trzeba pokolenia aby wszystko stało się normalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia \\\"kanarów\\\"

Nawiązując do regulaminu kontrolerów w MPK
Karzdy pasażer powinien wiedzieć ze jak ma zamiar kupić bilet powinien wejść do autobusu pierszymi dzwiami i zakupić i bezwłocznie skasować.Nie ma zapisu w Prawie Przewozowym że pasażer ma na skasowanie biletu jeden przystanek.Rewizorzy z MPK wystawili wezwanie w 100% słusznie.Karzdy by mógł powiedzieć że tylko jeden przystanek tzw.jedno przystankowcy.Za gapowe się płaci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia \\\\\\\"kanarów\\\\\\\"

Panowie kontrolerzy powiedzieli mi w oczy, że wiedzą, że wsiadłam na poprzednim przystanku. Zgodnie z prawem przewozowym, rozdział 2. pasażer musi mieć zapewnione bezpieczeństwo i wygodę. Mogę więc wsiadać tymi drzwiami, które chcę, a pierwszym moim obywatelskim prawem jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom, za które odpowiadam. Żaden regulamin nie ma prawa tego podważać. Zostałam ukarana za złamanie jednego punktu regulaminu, którego tak na prawdę nie chciałam złamać, za to kontrolerzy podczas swojej kontroli złamali co najmniej 4 punku regulaminu ich obowiązującego. Ponownie przesyłam link:
http://www.lomza.pl/bip/zalaczniki/art/070618104912.pdf
Kontrolerzy korzystają z niewiedzy pasażerów i terroryzują ludzi wybierając tylko tych, którzy wyglądają na uczciwych i pracujących, mając pewność, że zapłacą. Bowiem pieniądze z mandatów są ich dochodem i nie trafiają do MPK.

Dodatkowo, moje słowa zapisane na nagraniu potwierdzają moją wersję i wyraźnie pokazują nadużycia ze strony kontrolerów. Założyłam wątek w celu znalezienia osób podobnie potraktowanych, które, jeśli chcą, będą mogły dołączyć się do mojego zażalenia wniesionego do prokuratora w związku z przekraczaniem kompetencji i nadużywaniem pozycji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia \\\"kanarów\\\"

Oooooooo,kurczak nadał by się do policji bo matoł nie zna się na ortografii.

pisze się kaSZdy a nie kaRZdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia \\\"kanarów\\\"

Siwy żartownisiu piszę się każdy;)..Bodek a z policją to nie do końca całkiem tak jest, mam w rodzinie policjanta, nie miernota dostał się bez znajomości, ale jedno mogę powiedzieć zdarzają się policjanci \"nadgorliwcy\" to fakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia \\\"kanarów\\\"

najlepsza taktyka to nie przyjmowac mandatu, olewac, ignorowac... a jak naruszy godnosc to tak z nienacka sie nie bac i zasrancowi w pysk dokladnie w nos zajbac :) dziala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia \\\"kanarów\\\"

Mi się wydaje ze podróżujący jest zobowiązany do.skasowania biletu natychamiast po wejściu do autobusu.

Żeby można było przystanek darmo Podjeżdżac wszyscy by tak robili :-)


A co do samych panów kanarow, sa w porządku, kulturalni, proszę, dziękuję itp. Pamiętam jeszcze tych wiecznie nachlananych Łomżynskich pseudo kontrolerów z przed kilku lat. To dopiero była porażka.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia \\\"kanarów\\\"

Prawo obywatelskie?? kobieto co ty wygadujesz.......prawda jest taka że jeśli nie masz skasowanego biletu to powinnaś zaopłacić karę,a nie zasłaniać się dziećmi:))) a jeśli poruszasz temat bezpieczeństwa maluchów to najbezpiczniej dla nich byłby spacer chodnikiem heh:)) Prawo przewozowe mówi o tym że powejściu do autobusu należy niezwłocznie skasować bilet,a wchodząc do niego godzisz się na te warunki i jest to twoim zasranym obowiązkiem obywateskim:))))Oczywiście nikt nie znał twoich zamiarów po wejścu do autobusu.......a przypuszczam że chciałaś oszukać MPK i wułudzić darmowy przejazd bo nie o zamiary tu chodzi tylko o kasowanie biletu zaraz po wejściu na wóz.Wnioskuje to tym że kręcisz i kłamiesz....... w łomżyńskich czerwoniakach ciężko odtworzyć głos z monitoringu,a wiem to stąd bo sam miałem epizod z mandatem za jazdę bez biletu.Ja swój błąd zrozumiałem i opłaciłem karę,a ty wypisujesz głupoty na forum myśląc że ludzie ci przyklasną........TONĄCY BRZYTWY SIĘ CHWYTA HAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadużycia \\\"kanarów\\\"

gupis tos zaplacil ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org