sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Reklama Gaspolu.

Jak czytamy na wszystkich billboardach ogłaszają się, że przy zakupie gazu u nich jest ceramiczny kubek gratis. Akurat żonę to zainteresowało, a że gaz dzisiaj wyszedł i dziś wyszła reklama, więc do nich zadzwoniłem. Pan przywiózł gaz, skasował kasę i wyszedł. Z ciekawości zadzwoniłem co to za kit z tą reklamą. Pani, która przyjmuje telefon odpowiedziała, że może kubki się skończyły. Hehe, dobre. Dziś reklama wyszła, dziś się skończyło, więc pytam - po co ten kit? Nie chodzi już o kubek, tylko o sam fakt, durna reklama i nie korzystajcie z tego, a dla pana prezesa zrobię i wyślę kubek na swój koszt, prosze podać dedykację i adres, na który mam to wysłać, chyba że na Gaspol Łomza. Wiadomość proszę na maila damian107@wp.pl

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

może pobili kubki wszystkie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

Na Bilbordzie jest ze pierwsze 500 osob dostaje kubek ;)

Tylko Bóg moze mnie sadzic…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

Mam kilka szklanek zbędnych jak coś to mogę cię poratować.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

Nie chodzi tu o szklanki czy kubki, tylko niepoważną reklamę gaspolu. Jak się coś zobowiązuje, a się niedokonuje, to firma niepoważna lub naciągająca reklama, więc zaproponowałem, że taki kubek z dedykacją mogę kupić i wysłać dla dyrektora Gaspolu.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

fanka mi szklanek też nie brak nawet op ostatniej imprezie więc jak masz coś do szklanek to zapraszam a tu chciałem tylko podkreślić jak się zachowują kierowcy tej firmy więc jak oni nie będą stali w niedzielę na targowisku to dyrektor dał plplamę z tą reklamą eh śmieszne ale prawdziwe

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

Zdzisiu nie GWIAZDORZ! ZJEDZ SNICKERSA! ;-) Nie za stary Jestes aby wierzyć we wszystko co przeczytasz czy usłyszysz ? szczególnie w reklamy.
Trzymaj sie swojej maksymy z podpisu i będzie dobrze !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

Zdzisiu nie GWIAZDORZ! ZJEDZ SNICKERSA! ;-) Nie za stary Jestes aby wierzyć we wszystko co przeczytasz czy usłyszysz ? szczególnie w reklamy.
Trzymaj sie swojej maksymy z podpisu i będzie dobrze !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

Niewiem kolego co ty masz domnie że kubka nie dostałeś, zapraszam cię na rynek. To parę ci sprzedam , gwiazdor z woziwodzkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

Powiedz ryba gdzie cię tam na bazarku znaleść to chętnie kupię będe miał pamiątkę a źe mnie zapraszasz to w nagrodę dostaniesz snikersa ;) bardzo dobre polecam

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

Tam gdzie kubki sprzedają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

Teraz pracownicy będą musieli oddawać kubki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

a my dziś dostaliśmy kubeczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

A czemu gaz 59 zł w łomży od producenta bezpośrednio a na wiochach gaspol po 48-50 zł ? i te zarabiają i te też..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

ciuchcia mie kubeczek nie interesował tylko sam fakt o kubkach dowiedziałem się juźpo zakupie gazu i z ciekawości zadzwoniłem okazało się źe było tylko 500 sz więc od rana do godz. 10 calkiem niezły obrut lecz nie realny chba źe tirem hurtowo A co do innych cen to kupujmy gdzie taniej ja niestety straciłem już zaufanie do tej firmy a jak będę chciał kubeczek to kupię go na bazarku w promocji hehe :)

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

48-50 zł i co boli się wyprowadż się na wieś i podpisz umowę będziesz miał taniej, a co do konsula 2 kolego dowiedz się pierw od kiedy ten bilbord , bilbordy wiszą przepraszam wiszą :-) bo na pewno nie od wczoraj czyli 05.02.2015 tylko wcześnie hahahaha:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Reklama Gaspolu.

Osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://marketing-buzz.pl/typy-linkow-czym-sa-linki-dofollow-i-nofollow/ , gdzie znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat linków nofollow oraz dofollow. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org