niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poszukuję Specjalisty od Prawa Pracy i składek ZUS

Poszukuję Specjalisty od Prawa Pracy i składek ZUS w celu porady.

Proszę o pozostawienie danych kontaktowych lub bezpośredni
telefon: 728 979 600

Wchodzą w grę również oferty porady odpłatnej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję Specjalisty od Prawa Pracy i składek ZUS

jaki temat interesuje?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję Specjalisty od Prawa Pracy i składek ZUS

w jakim zakresie potrzeba ci porady?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję Specjalisty od Prawa Pracy i składek ZUS

Łomża?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję Specjalisty od Prawa Pracy i składek ZUS

czy chodzi o wysokość składek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję Specjalisty od Prawa Pracy i składek ZUS

masz podany nr tel zadzwoń jak jesteś zainteresowana, no chyba , że to autoreklama ?








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję Specjalisty od Prawa Pracy i składek ZUS

Ja dzwoniłam ale nikt nie odebrał.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję Specjalisty od Prawa Pracy i składek ZUS

Domyślam się jaki temat cię interesuje. W Łomży sobie daruj, ludzie mają tu małe pojęcie o tym i w ostatnim czasie żadnych sukcesów w temacie.
Podzwoń po Białymstoku, ceny są na tym samym poziomie co w Łomży, a jest sporo osób które się specjalizują w tym, i już przez tel można się sporo dowiedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję Specjalisty od Prawa Pracy i składek ZUS

Ja tak zrobiłem. Prawnik w Białymstoku, którego znalazłem był profesjonalistą. Załatwił wszystko, nie musiałem nigdzie jeździć, tylko na spotkania z nim. Jak dobrze pamiętam to pracuje on w tej kancelarii: http://kancelariaadwokacka-kiw.pl/ Najlepiej jednak będzie jak zadzwonisz i dopytasz o swój problem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukuję Specjalisty od Prawa Pracy i składek ZUS

Radosny Nowak 32 pisze, że niestraszne mu podróże. Znalazł papugę w Białymstoku, bo w Łomży, jak twierdzi jego kolega od pozycjonowania, \"ludzie mają tu małe pojęcie o tym i w ostatnim czasie żadnych sukcesów w temacie\".
A jakie sukcesy trzeba odnosić w temacie składek ZUS ?? Debilu, jeden z drugim, zanim coś napiszesz, to zastanów się, bo tylko wywołujesz zbędne napady agresywnego śmiechu. Pisze debil dalej, \"nie musiałem nigdzie jeździć, tylko na spotkania z nim\". Nie dziwie się, że was tak skubią za te wpisy (po 20 groszy). Ja takim bezmózgim analfabetom nie zapłaciłbym nawet kopiejki. Chyba, że po wypłatę pisalibyście na Berdyczów.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org