niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chamsto pod pizzernią

Pewien nieprzyjemny pan, żeby nie powiedzieć chamski wczoraj 21-01-2015 około 17.00 przegonił z parkingu pod pizzerią Trattoria Presto przy Polowej 6 w Łomży pewną niepełnosprawną kobietę która chciała zaparkować swój samochód na całkowicie pustym parkingu. Swoim podniesionym głosem argumentował że to jest parking wyłącznie dla klientów pizzerii nie pytając w ogóle czy aby przypadkiem nie jest ona klientką tejże pizzerii. Zachowanie żenujące wskazujące na widoczne problemy emocjonalne tego wzburzonego pana. Może powinien się leczyć? W ten sposób raczej klientów odstrasza niż zaprasza do swoich usług. Tak więc przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów bo jeśli w ten sposób szanują klientów to nie wiadomo jakie mają jeszcze niespodzianki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

Trzeba było podejść i zj... chama. Jak się nie zwraca uwagi na takie sytuacje od razu, tylko pisze później głupoty na forum, to jaki z tego pożytek??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

To ta \"super\" pizzeria jeszcze funkcjonuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

\"polskie\" pseudo-biznesmeny haa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

właśnie funkcjonuje???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

pytanie mam do autora postu:
a czy wspomniana Pani była tego dnia klientką pizzerii?

Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

Dobrze zrobił. Nie była klientką, niech parkuje gdzie indziej i tyle.
Skoro Marianek taki dobroduszny jesteś to do domu ją weź niech Ci w salonie parkuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

Trudno powiedzieć czy ta Pani była tego dnia klientką pizzerni ponieważ zdarzenie miało miejsce ok 17.00 a dzień ich pracy zaczął się o 10.00. Natomiast z potoku nieuprzejmych słów jakie wypowiedział ów \"dżentelmen\" można wywnioskować że nie dał jej nawet szansy do obrony słownej. Tak czy siak po agresji jego wypowiedzi można przypuszczać że chyba nienawidzi kobiet. Pewnie przeżył jakąś traumę w dzieciństwie lub po prostu źle się czuje w roli mężczyzny. Ostatnio tyle się o tym pisze i mówi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

Każdy właściciel prywatnego parkingu ma prawo decydować o tym, kto na nim parkuje. Prawo własności się kłania, a niestety w życiu nie zawsze jest czas na sentymenty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

dobrze żenie trafił na kogoś innego wiejską kulturę i upomnienia szybko wybił z głowy albo by z niego pizze zrobił taką samą dobrą jak i on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

Do mietek12345
Prawo, prawem i to rozumiem ale oprócz prawa jest jeszcze coś takiego jak kultura osobista i życzliwość do innych ludzi które jak widać tego człowieka dawno opuściły. Nie bez powodu zresztą jego interes świeci pustkami. W tej sytuacji można mu tylko życzyć żeby do śmierci cieszył się dobrym zdrowiem i żeby nie musiał mieć do czynienia z takimi ludźmi jakich sam reprezentuje. Tymi słowami kończę wątek i pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Miłego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

A może nie pierwszy raz ta Pani tam stawała, i skąd pewność że niepełnosprawna! Plakietka takiej nie czyni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

No proszę niepełnosprawne panie jeżdzą samochodami a póżniej są pretensje i płacz że wypadki się tak często zdarzają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

No normalnie tylko podejść i nauczyć takiego kultury... Albo siłą argumentu albo argumentem siły. Jak woli. Na prawdę, po pierwsze to kobieta co już powinno mieć jakiś wpływ a po drugie niepełnosprawna... Za j... i na latarnię. :/

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

Ten pan to wlasciciel tego budynku i wszystkich przepedza.w szkole obok zapewne odbywalo sie zebranie i prawdopodobnie rodzice tam parkowali kilka miesiecy wcześniej na moja siostre tez naskończył tylko ze ona akurat chciala skorzystac z solarium wcale nie bylo tłumaczeń. Oczywiście nie skorzystala :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

Jeśli taka sytuacja miała miejsce, to bardzo nieładnie, ale powiem szczerze, że moja córka często tam parkuje, bo korzysta z solarium i nigdy jej ani mi nic takiego się nie przytrafiło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

I kto tu pisz o kulturze!?
Parking znajduje się na terenie prywatnym i jest oznakowany \"tylko dla klientów\".
A taka pańusia parkuje jak u siebie pod blokiem i idzie do domu ziemniaki wstawić na obiad.
I wielce obrażona wylewa żale na forum, a zwrócenie jej uwagi że nie powinna tego robić (jestem na 100% przekonany że to nie był pierwszy raz) nazywa brakiem kultury.
SZOK!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

pogonił ją , bo pewne nie była w jego typie i jeszcze inwalidka:)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chamsto pod pizzernią

Tyle razy tam parkowałem i nikt mnie nie przeganiał. Przypadek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org