sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Grosze

Mam pytanie gdzie mogę wymienić od ręki dużą ilość 1, 2 i 5 groszówek? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grosze

W pko Bp ,ale biorą prowizję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grosze

slodka-trucizna
policz i zglos sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grosze

Jeśli masz konto w jakim kolwiek banku to po prostu idziesz mówisz ze chcesz to wpłacić na konto i po sprawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grosze

grosze nie grosze -ale zabili gorale ,daj namiar do siebie chlopaku cosik pomyslem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grosze

Po trochu w tesco wydawaj w kasie samoobsługowej - ja tak robię jak mi się czapka drobnych nazbiera.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grosze

Dzięki za info. :)

Aro wydam dopiero jak je zamienię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grosze

Też polecam pkobp i nie zawsze przy wpąłcie groszówek trzeba płacić prowizje. Jeśli masz tam konto to zrób wpąłtę na rachunek i będzie wówczas za free. Możesz też założyć tam darmowe konto, ja mam takie i jest spoko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grosze

Oglądałam program<dosyć dawno więc nie pamiętam szczegółów> w którym poruszano problem sprzedaży groszówek na skupie złomu podobno wychodzi lepiej
spróbuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grosze

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/750111,za-610-zl-w-jednogroszowkach-w-skupie-zlomu-dostaniesz-10-zl,id,t.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grosze

W banku przyjmią każdą sumę w polskiej walucie o dowolnym nominale. Wypada jednak policzyć to, posegregować 100 x 1 gr itd. Inaczej wątpię, żeby pracownica przyjęła. :P. Ewentualnie można iść jeszcze na pocztę, kto jak woli. :)

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grosze

Jak masz swoje konto w banku to żaden problem. Wpłacasz to po prostu i tyle. Potem pobierasz pieniądze z bankomatu i po sprawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org