poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wizy usa znow jeszcze raz

pisałem, że do usa będę jechał tzn. chciał jechać no ale wiza więc wiecie jak jest. Miałem w ambasadzie mówić tak jak wam mówiłem, że chce tam jechać na zakupy. No i mówię tak temu konsulowiu że na zakupy się wybieram. On mie zapytał o moje dochody, gdzie pracuje, jak długo, na jaką umowę i ile zarabiam i chciał żebym mu pokazał na to papiery. No to ja mu mówie prosze pana ale ja jestem osobom bezrobotna! A on mie mówi, że jak bezrobotny to pewnie do pracy??? Ucieszyłem się że mie robote proponuje i mówie panie dziekuje, ale bym prosił coś takiego żeby bez języka najlepiej gdzieś na magazynach do drzwigania albo coś fizycznego. Nie musi być niewiedomo co byle robota była. A on mie uśmiechem podsumował i wizy mie nie dał!!!

Co to za chamstwo jest to ja nie mam głowy!!! Sam człowiek prace proponuje to myślałem że wiza już pewna a tu takie coś!!! złodzieje tylko bioro piniądze za wnioski!!!! NIe polecam USA!!!

A tak w ogóle to jak tam bym się mógł jeszcze dostać? Słyszałem, że niektórzy przez meksyk jeżdzom? Był ktoś z was w ambasadzie meksyku co trzeba mówić i czy łatwiej niż do USA??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wizy usa znow jeszcze raz

a skąd wziąłeś tą piątkę w nicku? Nick prawdziwy tego użytkownika to: kubus1234. Chciało Ci się tak naginać nick młodego, jak przypuszczam chłopaka, aby jaja sobie z niego robić? Co prawda ma chłopak parcie na kasę (sprzedaż topoli, wyjazd na wystawki do Niemiec, wylot na zakupy do USA), ale już dawno go na tym forum nie było. Może zrealizował któryś ze swoich biznesowych pomysłów ?!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wizy usa znow jeszcze raz

Przez Kanadę bezpieczniej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wizy usa znow jeszcze raz

czesc Peter dzieki za troske o moje konto ale skad wiadomo, ze to podszyw a nie na ten przyklad ze mie sie moje konto zepsulo i nie logowalem sie na nie dlugo a teraz sie poddalem i zalozylem nowe? nigdy nic nie wiadomo hehe wiec nie ma co wydawac sadow jak sie ni wie do konca jak to jest bo ktoz to moze wiedziec moze jest tak jak mowisz a moze inaczej

PS: mam ponad 50 lat tak jak juz mowilem


a nie dotyczy to ciekawe z ta Canada daj znac co i jak tam mozna zdzialac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wizy usa znow jeszcze raz

jak dostaniesz wizę canadyjskO to lecisz a póżniej to już tylko wpław przez wodospad Niagara i już jesteś w stanach
a po canadyjsku umiesz? bo tam w ambasadzie ichni konsul ni be ni me po polsku i po amerykańsku też nie idzie się z nim dogadać








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wizy usa znow jeszcze raz

wiz kanadyjskich dawno, dawno nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org