sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sklep Artus na Wojska Polskiego


Jestem wieloletnią klientką tego sklepu i przez ten sklep przewineło się wiele pracowinic, a co mnie dziś spotkało przechodzi ludzkie wyobrażenie. Poprosiłam siostrzenice o zrobienie zakupów, dałam pieniądze na zakupy w postaci bilonu. Ekspednietka która przyjmowała zapłate na rannej zmianie nie chciała jej zainkasować twierdząc że sklep to nie BANK, a tylko i wyłącznie u nich zostawiam średnio 100 złotych codziennie i ta pracowinica po raz kolejny nie mile mnie zaskoczyła.
Także odradzam zakupy w tym sklepie bo nie dość że obsługa jest bardzo nie miła to jeszcze towar jest wielekrotnie źle zametkowany, mimo że państwo Biedrzyccy są bardzo mili to zatrudniają nie miły personel.

kry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

i po co to robisz kobieto?? wypisując to na forum??.masz probem to idzi do Biedrzyckich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Co do pracownic to potwierdzam. licząc towar i wykladajac go na półkę rzucają nim,co mnie drażni, bo kupując owoce po prostu obijaja je .Mało tego często zachodzac przed 20 słyszy się komentarz \"laza i laza \".Ogólnie to zrezygnowałam z tego sklepu. jest tyle Innych do wyboru :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

nie pasuje to nie kupuj ile trzeba mieć w sobie nienawisci do ludzi i świata żeby takie brednie pisać cały świat nie kręci się wokół twojej osoby .Tyle zła i nienawisci na świecie -wiadomo skad to sie bierze przez takich właśnie ludzi co siedzą i opluwają bliżniego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Ja do Państwa Biedrzyckich nie mam nich, a wręcz jestem zadowolona z ich podejścia do ludzi. Tyle że personel w ich sklepie jest fatalny.

kry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

TO PO CO PORUSZASZ TEN TEMAT NA 4ŁOMZA????? PYTAM SIE PO CO?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Własnie od dziś zrezygnowałam z zakupów w ww sklepie. Nie jestem zgoszkniałą starą babą. Tylko dziś ekspedientka po roz kolejny pokazała na co ją stać.

kry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

koniec w tym temacie.

kry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

A co biedrzyccy zrobią jak do nich pójdzie? Zwolnią pracownicę która pewnie kilka ładnych miesięcy lub kilka lat tam pracuje i znowu przyjmą kilkanaście innych żeby znaleźć tą która zostanie na dłużej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Właśnie ,ze jesteś bo tak sie zachowujesz jak zgorzkniała tryskajaca jadem baba a nie przyszło ci do glowy ze te ekspedientki pracują od rana do nocy i też mają swoje różne problemy i czasami są jedynymi żywicielami rodziny i mają dzieci .Żądzasz aby stawały na bacznośc z uśmiechem od ucha do ucha jak tylko wchodzi klient twojego pokroju któremu od progu juz sie coś nie podoba?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Problemów z domu nie powinno przynosić się do pracy, a jak komuś to sprawia trudność i wyładowuje się na klientach to nie powinien pacować między ludźmi.


I tyle w tym temacie.

kry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Obsługa niemiła, towar źle zametkowany, ale wieloletnią klientką Pani była.
To trochę jak sprawa seks afery w Samoobronie. Panią Anetę Krawczyk przez trzy lata posuwali włodarze partii i nagle Pani Aneta wpadła na pomysł, że to niezgodne z prawem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Zgadzam sie z toba .ale po co to robisz ? pamietaj ze to zło wróci do ciebie i to ze zdwojoną siłą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

to idz do wlascicieli i porusz ten temat jak cie to boli.(wyjasnisz to z wlascicielem i pracownicami ) to nie jest miejsce na zale i tym bardziej potwierdzasz nadal ze jestes zgoszkniałą starą babą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

śniadach :) u już cie nikt nie lubi:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

tak wieloletnia klientką byla i niewie o co chodzi,ze cieszko z drobnymi pieniazkami z rana w sklepach. jak kazdy placi po 100 i afere zrobila .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Boski wiesz co to bilon? Przeczytaj jeszcze raz dala siostrzenicy bilon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

widocznie ciezki ten bilon byl :)nie omija tego ze zgrzedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

a ja się nie dziwię, bo sklepy często nie chcą przyjmować tych drobniejszych pieniędzy jak ktoś rozbije skarbonkę. Odsyłają je wtedy do banku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Autor: kukulka masz calkowita racje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

sama sie wstydzila dzieciaka wyslala haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

a sama z 100 tylko chodzi haaaaa pania zgrywa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

łomżyk/boski do pracy się weź a nie całymi dniami debilne posty smarujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

z roboty zwolnili boskiego i siedzi na zasiłku wypisując brednie, a zasiłek za granicą większy niż tutaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

srednio 100zl dziennie, dobre :D pomijajac to ze obsluga moze faktycznie chujowa, to ile ty osob wykarmiasz miesiecznie za te 3000pln, 10? nie sadze tez ze to jedyny sklep w ktorym robisz zakupy :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Autor: Wisienka123 kto ma szkole to ma lzej ,a pozatym tu z pracy nie zwalniaja inne prawo jestes 100% chroniony nie jeden by chcial byc zwolniony. musza miec bardzo mocne podstawy do zwolnienia pracownika.przyjezdzaj i tobie dadza benefity tyle na temat ,acha i nie snuj domyslow tylko szukaj pracy bedzie ci lzej i bedziesz dowartosciowana kobietka :)

Autor: jestemza ty to z lomzykiem razem butelki zbierales taki inteligentny jestes jak on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Pamiętacie panią Jagode? To byla ekspedentianka! miła usmiechnieta, pogadala, doradzila. I kierowniczki Lilki tez chyba nie ma, ona jako tak trzymala ten sklep.

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Ciekawe jakie te drobniaki były? Jeżeli było tam dużo żółtego bilonu a klientów do kasy dużo, to się wcale nie dziwię kasjerce. Bilonem bez problemów można zapłacić w tesco w kasach bezobsługowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

boski kto ma szkołę to ma lżej? ty jakąś masz?? Wątpię patrząc po tym co tu wypisujesz :D A ja szukać pracy nie muszę - pracuję. Biurowo :) Na jednym pasku mam OpenOffice.org.Writer, na drugim 4lomza a na trzecim FB, więc spoko - łączę przyjemne z pożytecznym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

wiśnia, pochwal się jaka to poważna firma pracuje tylko na procesorze tekstu z bezpłatnego pakietu biurowego?
i siedż dalej na drugim i trzecim pasku a niedługo będziesz znów stała w kolejce do rejestracji w PUPie








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Dokumenty pisać mogę w jakim chcę pakiecie &zenuś ;) W jakim mi wygodnie. Chcesz znać firmę w której pracuję? Po co się bawić w kotka i myszkę - daj namiar poznasz mnie osobiście skoroś taki ciekawy :*
PS. Przy rejestracji w PUPie to stałam tylko raz, kilkanaście lat temu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Autor: Wisienka123 baba z miasta wyszla ,ale wes z niej nie pisze prosto tak obys zrozumiala co pisze ,po polsku zaczne pisac to sie okaze ze jezyka nieznasz ojczystego i bedzie wstyd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

boski tak tak, oklepane powiedzenie że ktoś ze wsi wyszedł ale wieś z niego nie, ale z całym szacunkiem dla wsi - ja ze wsi nie jestem - więc już się po prostu zamknij, ja tu &zenka na spotkanie namawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Wisienka123 zazdrosna jestes o &zonka ze go podrywa De:))))



&zonk chlopie musisz dokonac wyboru bo kobietki sie pogryza za Ciebie nawzajem ,a szkoda by bylo :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Autor: Wisienka123 a moze zaspiewaj mu

W stawie zimna woda;
Trochę będzie szkoda...
Trochę będzie szkoda, gdy
Utopie się w nim.

Powiedzże mi, jak
Odgadnąć mam,
Czy mnie będzie chciał,
Czy mnie będzie chciał.

Przez zielony staw
Łabędzie dwa
Grzecznie sobie płyną -
Czy mnie chcesz chlopczyno?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

boski idź śpiewaj gdzie indziej ! :D nie rób wiochy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep Artus na Wojska Polskiego

Autor: Wisienka123 mowisz i masz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org