poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rejestrator samochodowy

Witam. Chciałem podpytać o kamery samochodowe, jako użytkownicy jakie polecacie? Chcę zakupić taki sprzęt w rozsądnych pieniążkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestrator samochodowy

Określ kwotę lub przedział, bo ceny tego sprzętu zaczynają się od 99 pln. Z doświadczenia wiem, że ceny sprzętów naprawdę godnych uwagi zaczynają od 350 PLN. Chodzi tu o dobre nagrywanie w nocy ale i czytelność tablic rejestracyjnych w każdych warunkach. Tani sprzęt Ci tego nie zapewni. Jak już coś wybierzesz to większość tych sprzętów jest przetestowana na YouTube i tam odsyłam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestrator samochodowy

kamerzyste sobie wynajmij heehee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestrator samochodowy

overmax camroad 6.1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestrator samochodowy

Jest kilka dobrych modeli - tak jak już ktoś tutaj wcześniej napisał - zależy jaki masz budżet na ten cel. Sam na co dzień używam kamery-wideorejestratora LC-600C. Nagrywa w jakości 1080p (HD). Rozmiarowo jest może trochę duża (ale mi to akurat w VW Sharan nie przeszkadza - mam dużą szybę ). Zaleta jest taka, że posiada wbudowany wyświetlacz - można ewentualnie odtworzyć sobie dane zdarzenie bez konieczności zgrywania materiału na komputer. Inne przydatne opcje to nagrywanie w pętli (najnowsze zapisuje się na najstarszym) - tutaj wrzucam więcej info, cenę, specyfikację itd http://www.kamery.pl/produkty/kamery-samochodowe/lc-600cd.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestrator samochodowy

Ja polecam mimo wszystko nie wydawac horrendalnych kwot na rejestrator, mniej popularne firmy posiadają bardzo ciekawe modele, na https://www.aze.com.pl/ znajdują się takie rejestratory, sam posiadam model G1W-H - VIOFO który ma dość wyraźny obraz, mam go 3 miesiące i nie ma żadnego problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestrator samochodowy

Tato! Kup mi rejestrator!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestrator samochodowy

A macie może pomysł na jakiś inny prezent motoryzacyjny? Bo mój to kamerę już ma. Co sądzilibyście np o takiej jeździe na torze wyścigowym? Chcielibyście dostać coś takiego?

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rejestrator samochodowy

X blitz dobre sa

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org