piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
VW PASSAT CZY VOLVO XC70

Potrzebuje porady najlepiej mechanika co lepiej kupić wv passata B6 kombi 2,0 tdi 125kw czy volvo XC70 2,4 D5 136kw ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VW PASSAT CZY VOLVO XC70

xc 70 fajniejsze: i moim zdaniem lepsze niz te nudne wiesniackie vw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VW PASSAT CZY VOLVO XC70

nie ma nawet o co pytać. Oczywiście, że volvo.
Wybrałeś chyba najgorszego passata jakiego można było. 2.4 D5 w volvo to bardzo dobry wybór, ekonomiczny i dynamiczny. Jedynie koszt serwisu będzie wyższy, ale awaryjność duuużo mniejsza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VW PASSAT CZY VOLVO XC70

Też bym wybrał volvo, ciekawsze autko i silnik o niebo lepszy, mniej problematyczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VW PASSAT CZY VOLVO XC70

jak masz grubo na koncie na czesci wymienne to polecam . ta wersja nowa nie jest , licz sie na to ze bedzie sie psuc od 2004 do 2007 prudukowany malo zamienikow jest na rynku polskim .oginalki bedziesz kupywal a to kosztuje grubo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VW PASSAT CZY VOLVO XC70

piszesz o?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VW PASSAT CZY VOLVO XC70

Miałem Passata B6 - największe goooowno jakim jeździłem co kwartał w serwisie gdzie po jakiś czasie też zaczęli załamywać nad nim ręce - awarie to mniejsze większe problemy z elektryką, cewkami. Na szczęście miałem w benzynie bo 2.0 TDi załamało by mnie kompletnie. Rozstałem się z nim zaraz po zakończeniu gwarancji. Jakoś szczególnie zasadniczy nie jestem ale do VW szybko nie wrócę. A jak widzę ze ktoś to kupuje i się cieszy ..... szczerze współczuję. Co do Volvo - stara sprawdzona i bezawaryjna konstrukcja. Jedyny minus to brak zamienników ale rynek jest teraz pełen części używanych o dobrej jakości.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VW PASSAT CZY VOLVO XC70

o volvo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VW PASSAT CZY VOLVO XC70

kwinto7 i czym teraz jezdzisz?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VW PASSAT CZY VOLVO XC70

Ja bym brał passata ale nie 2.0 awarie to pękające głowice itd. Inny motor, mnie osobiście volvo nie powala jeździłem s40 i s60z

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VW PASSAT CZY VOLVO XC70

Bez wątpienia volvo. Passat = porażka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VW PASSAT CZY VOLVO XC70

Dobry volkswagen skończył się na golfie/jetta II i na passacie B4.
Tyle w temacie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VW PASSAT CZY VOLVO XC70

\"Obserwujący\" a pytasz bo ? Trzymajmy się tematu. Napisałem - na pewno nie VW. Z aut którymi dziś jeżdżę jestem w 100% zadowolony, na szersze opisy szkoda prądu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: VW PASSAT CZY VOLVO XC70

Ja raczej nawet stawiałbym na VW Garbusa gdyż tak się składa, że jestem wielkim fanem tych samochodów. Zresztą chciałbym zaprosić każdego do przeczytania fajnych ciekawostek o nich na stronie https://garbus.pl/pl/n/27 gdyż naprawdę jest warto to zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org