czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stomatolog - Łomża

Dzień dobry,

zdaję sobie sprawę, że jest już parę takich tematów, ale wszystkie są dość nieaktualne.

Czy ktoś mógłby podać nazwisko i adres dobrego stomatologa przyjmującego na NFZ?

Coś na forum pojawiało się o panu Głuszkowskim z ul. Polowej, ale niektórzy twierdzą, że do niego tylko najlepiej z wyrywaniem, a leczeniem już niekoniecznie.

Będę wdzięczny za wszystkie poważne odpowiedzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog - Łomża

dr. Chojnowska na Ks. Anny tel. 506-067-700

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog - Łomża

jeśli poprzednik mówi o stomatolog która przyjmuje na Ks. Anny 5 (nie pamiętam nazwiska) to również polecam! jest bardzo miła i ma świetne podejście do pacjenta, niedługa sam mam iść :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog - Łomża

Klinika Hościłowicz pod narkozą


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog - Łomża

Według mnie - młodzi Wróblewscy na Wyszyńskiego. Młodzi bardzo starają się, na miejscu mają rentgena, a jak trzeba konsultacji - zawsze pod ręką, na parterze, jest starsza Wróblewska. Jedyna wada - długi czas oczekiwania, taka u nich kolejka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog - Łomża

u Głuszkowskiego leczylem jakiś rok temu . Ząbek wyszedł nieżle . Aczkolwiek leczenie było na NFZ, plomba tak samo , doszła dopłata około 200zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog - Łomża

Dzięki wielkie. Spróbuję w takim razie jutro zadzwonić i umówić się do tego pana Głuszkowskiego i do pani Chojnowskiej też zadzwonię.




A nie orientujecie się jak to jest, jeśli ząb jest z opuchlizną? Tzn. nie cała twarz, tylko dziąsło wokół zęba jest dość sporo opchnięte. Czy w takim przypadku też trzeba czekać długo na wizytę czy przyjmują tego samego dnia? Zastanawiam się, bo chyba chodzenie z opuchlizną może być niebezpieczne..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog - Łomża

zgadzam sie ze zdzichem wróblewscy bardzo dobrzy i dlatego kolejki kiedys z bólem zęba zadzwoniłem dawno po zamknieciu przyjechał ja chciałem wyrywac nalegał na wyleczenie miał racje. Profesjonalizm . pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog - Łomża

Racja, tylko Wróblewscy. Moja mama do nich chodzi i twierdzi, że to znakomici fachowcy, chociaż tacy młodzi. Zadzwoń do nich, powiedz, że nagląca sprawa, może przyjmą. Mama daje telefon 509 45 22 45.

luiza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog - Łomża

Jeżeli chodzi o ząb z opuchlizną, powinni cię przyjąć od ręki na fundusz. Polecam dr Chojnowską na ul.Ks.Anny 5-miła obsługa, fachowa, no a jeżeli chodzi o czas to i tak trzeba wszędzie czekać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog - Łomża

Ale ta pani Chojnowska to na NFZ przyjmuje?


Ktoś mi już polecał jakąś panią z księżnej anny właśnie, ale twierdził, że ona tylko prywatnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog - Łomża

ja polecam panią Pawilcz, przyjmuje i na NFZ i prywatnie, gabinet na Wiejskiej vis a vis stacji orlen. gabinet niepozorny ale babka ok, delikatna i nie zdziera kasy z ludzi. chodzimy całą rodziną, przekrój wiekowy od 2 do 60latka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stomatolog - Łomża

Kolego z tą opuchlizna, mialem podobny problem i narastajacy bol zadzownilem wlasnie do mlodego Wroblewskiego i przyjal mnie na NFZ nie musialem nic doplacac i do tego umowilem sie z nim na leczenie reszty zabkow.

(JP=JEZUS PANEM)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org