niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oddział Nefrologii DSK Białystok

czy ktoś leżał z niemowlęciem na tym oddziale,jakie są warunki,tzn czy dla matki karmiącej jest miejsce do spania,posiłek itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddział Nefrologii DSK Białystok

Zdarzyło nam się być tam kilka lat temu.
Wtedy matka karmiąca miała kozetkę i koc, a posiłki mogła zamówić ze szpitalnej kuchni, albo zejść na dół (poziom -1) i zjeść coś w stołówce (jedzenie naprawdę zjadliwe) albo w którymś z barów działających na parterze.
Wodę na kawę, herbatę można zagotować w dyżurce pielęgniarek, które są naprawdę miłe, zawsze służą pomocą. Jakiś kubek, sztućce dobrze mieć swoje. W oddziałowej stołówce jest lodówka, z której można korzystać. Jedzenie jednak musi być podpisane, żeby nie zostało usunięte z lodówki. Tak więc można zabrać coś dla siebie z domu. Kiedyś była też mikrofala.
Z tego co wiem oddział teraz jest kodowany i trochę utrudnione jest wychodzenie z niego, ale wszystko da się zrobić.
Jest to szpital kliniczny więc studenci są wszędzie. Częste \"pielgrzymki studentów\" czasem wychodzą bokiem, bo ile razy można opowiadać historię choroby? ale bywa, że można poprosić ich o pomoc, wtedy chętnie \"spojrzą\" na dziecko, gdy na przykład chcesz się wykąpać, czy zejść coś zjeść.
Nie wiem jak jest teraz, może wypowie się ktoś kto był niedawno.
Życzę zdrowia, a szpital przynajmniej ten, nie taki straszny jak go malują. Pozdrawiam :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org