niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zacisze w Piątnicy - wesele

Hej, czy ktoś z Was mógłby coś powiedzieć na temat przyjęć weselnych organizowanych w Motelu Zacisze? Zamierzamy tam zorganizować wesele, ale jeszcze się zastanawiamy... z góry dzięki za jakąkolwiek opinie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zacisze w Piątnicy - wesele

Sala lata 80 pomieszane style zlepek wszystkiego , kiczowato. Ciezko okreslic wystroj sali.Troche epoki gierka, troche renesans , troche wczesny ludwik szesnasty, troche kiczowaty modernizm, po alkoholu bedzie wszystko jedno zreszto a co tam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zacisze w Piątnicy - wesele

Nie jestem architektem wnętrz, więc się nie silę na opisy wnętrza. Natomiast wiem (bo byłam tam na 3 weselach różnych osób), że bardzo dbają o gości i mają doskonałe jedzenie.
Nie jestem restauratorem, ale bardzo mi się nie podobają tzw. domy weselne - takie hangary bez indywidualnego wyrazu. Więc może czasem człowiek lepiej się czuje we wnętrzu trochę różnorodnym, niekoniecznie jednolitym stylowo, ale gdzie są sympatyczni ludzie z obsługi i gdzie jest potraktowany jak oczekiwany gość.

zainteresowana01

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zacisze w Piątnicy - wesele

Wystrój widzielismy, chodzi własnie o jedzenie, obsługę, miejsca noclegowe itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zacisze w Piątnicy - wesele

Jeśli potrzebujecie dużą ilość pokoi to Motel jest idealny. Co do pozostałych to wg mnie wypada zdecydowanie srednio w porównaniu do innych miejsc gdzie odbywają się wesela

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zacisze w Piątnicy - wesele

Chodzi też o to, że to ma być nieduże wesele, tak około 80-90 osób, a dużo sal ma zastrzeżone, że organizuje od wiekszej liczby osób. A co jeszcze warto zobaczyć w Łomży i okolicy? Byliśmy w Retro i w Rysiu. A jak wypada Perła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zacisze w Piątnicy - wesele

Jedzenie obsługa suoer ja polecam nialam tam przyjęcie polecam a najważniejsze że mają najlepszy parkiet do tańczenia w okolicy a to bije wszystkie sale

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zacisze w Piątnicy - wesele

jaki powinien być profesjonalny parkiet do tańca?

na gresie da się tańcować ? chyba jak wszędzie , co by damy szpilkami parkietu nie podziurawiły








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zacisze w Piątnicy - wesele

W zaciszu jest parkiet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zacisze w Piątnicy - wesele

A Perła? Jakieś jeszcze opinie? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org