niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pieski na rynku w Nowogrodzie

Witam może jest ktoś chętny kto zaopiekuje się pieskami przebywają one w okolicy rynku handlowego w Nowogrodzie . Suczka i piesek do kolan , suczka jest szczenna .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieski na rynku w Nowogrodzie

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieski na rynku w Nowogrodzie

.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieski na rynku w Nowogrodzie

Chyba trudno będzie znaleźć kogoś, kto przygarnie ciężarną suczkę. Jeśli to możliwe to dobrze ją wysterylizować, zanim urodzi. Znaleźć choć dom tymczasowy, zabezpieczyć i szukać domu umieszczając ogłoszenia na portalach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieski na rynku w Nowogrodzie

Ja nie mogę ich przygarnąć ponieważ mieszkam w bloku i mam juz psa . Może znajda się ludzie o dobrych serduszkach i zaopiekują się nimi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieski na rynku w Nowogrodzie

Obawiam się, ze nic z tego. W Nowogrodzie ludzie zajęci krytykowaniem byłej i obecnej władzy ( patrz Forum Polityka) nie mają ani czasu, ani głowy na dobre uczynki.
Ja mam tymczasowy dom dla kotów.
Jeśli ktoś chce rudego przystojniaka, to proszę, jest do wzięcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieski na rynku w Nowogrodzie

Mieszkam w bloku i mam dwa własne psy, trzeci znaleziony we wrześniu do adopcji.
Jak dla suni znajdzie się gdzieś miejsce to mam na sterylizację. Gdyby tak więcej zwierzolubów to może zbiórka na hotelik dla niej.
Gmina jak się psiakami zajmie to trafią do pewnie Radys :(

Z tego schroniska właśnie są przejmowane psy przez nowe schronisko pod Augustowem. Na razie zabrano psy z dwóch gmin, z trzeciej Radysy nie chcą wydać. Odebrane psy są w fatalnym stanie psychicznym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org