niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ratownictwo medyczne-studia w Łomży

Na stronie internetowej jest bardzo mało informacji. Może o wyżej wymienionym kierunku wypowie się ktoś kto go ukończył?Brakuje podstawowych informacji takich jak: wysokość opłaty miesięcznej (tryb niestacjonarny), wymagane przedmioty, poziom studiów, wyposażenie szkoły, itd. Czy warto wybrać łomżyńską ofertę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ratownictwo medyczne-studia w Łomży

Moim zdaniem warto wybrać łomżyńską ofertę ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ratownictwo medyczne-studia w Łomży

Sprawdz czy jest po tym kierunku praca teraz i w przyszlosci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ratownictwo medyczne-studia w Łomży

wyw, a dlaczego tak uważasz? Jeżeli już na wstępie wykazują się brakiem profesjonalizmu...To naprawdę nie wiem, czy warto...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ratownictwo medyczne-studia w Łomży

Dobre pytanie, mnie też interesuje poziom nauczenia na \"naszym\" Ratownictwie Medycznym. Ktoś, coś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ratownictwo medyczne-studia w Łomży

To , ze na wstepie wykazuja sie brakiem profesjonalizmu nie znaczy , ze slabo ksztalca...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ratownictwo medyczne-studia w Łomży

Fajny kierunek, aczkolwiek słyszałem, że rynek nasycił się już tego typu specjalistami. Jakieś 5 lat temu był jeszcze \"popyt\" na ten zawód, teraz niestety już nie. Bardziej przyszłościowymi zawodami są chociażby informatyk czy też budowlaniec, zresztą w tym temacie polecam zapoznać się z poniższym artykułem:

http://www.praca-jaworzno.pl/porady-dla-pracodawcow/387/studia-moze-kierunek-zamawiany

Tu jest wszystko wyjaśnione, jakie kierunki studiów zaliczamy dziś do \"opłacalnych\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ratownictwo medyczne-studia w Łomży

jeśli nie pracujecie to nie wybierajcie inny kierunek... marne zarobki, malo pracy, chyba ze kontrakt w wawie, krakowie itp a w nim 500 godzin na miecha... kon by nie wytrzymal;/ co do kosztu to było- o ile dobrze pamietam- 5800zł za rok, a jeśli osoba kończyła u nich policealną to za rok 4600- mogłem się machnąć o stówę, ale tak czy tak w łomży drożej jest nawet od akademii medycznej w bialym heh, a poziom tak jak ze wszystkimi szkolami w lomzy- d*py nie urywa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ratownictwo medyczne-studia w Łomży

Dzięki za wypowiedzi! Szkoda, że nie ma sylabusa i dokładnych danych o płatnościach na stronie internetowej. Czekam na więcej informacji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org