sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mechanik serwis samochodowy

Witam
poszukuje dobrego mechanika lub serwisu w Łomży który zajmuje się naprawą układu hamulcowego kogo możecie polecić solidnie i w rozsądnej cenie ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

na wylocie z lomzy nowogrodzka po lewej stronie masz zaklad mechaniczy mozesz tam sprobowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

Pamietaj tylko żeby nie kupowac części na Makowej w Łomży bo zostaniesz oszukany jak ja...zaplacisz za drogie części a w pudelko znajdziesz tania podrobkę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

Auto Serwis Pryma obok BP (dawny POM)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

Jeziorko 90 B Dobry zakład polecam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

Auto Serwis Pryma obok BP też nie polecam DOBRE CWANIAKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

Zdecydowanie pan Krzysiek Dłużniewo 5 robi solidnie, każdemu polecę z czystym sumieniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

Zdecydowanie Auto Naprawa Raczkowski i Syn przy Woj. Polskiego, za Fadomem. Jadąc od centrum skręca się od razu w lewo za Orlenem.

Przede wszystkim pełna kultura, uczciwi, kompetentni, nie ma tam żadnych uczniaków - jest tylko syn i ojciec, więc nawet jak coś pójdzie nie tak, to nie ma wymówek, przerzucania odpowiedzialności. Ale co ja mówię - ja jeszcze do Nich nie miałem żadnych pretensji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

czemu pryma to cwaniaki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

nowogrodzka 272 jed tam na pryme to s c z y j cielym poranym moczem

jutro dzis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

Jak wjeżdżasz od Alei Legionów na prawo w Piłsudskiego, mijasz tory i od razu za torami skręcasz w prawo, jedziesz do końca i tam jest mechanik bardzo dobry, nie zdziera z ludzi i nie wciska kitu, a zna się na rzeczy. Jeśli chcesz jakieś części to Ci od razu zamówi, doradzi. Zawsze mi doradza części takie żeby były dobre, a mój portfel, żeby nie opróżnił się zbyt szybko. A po drugie jeśli chcesz wymienić olej u niego, mówisz tylko jaki, oni sami zamówią i wleją i filtr zamówią wymienią a wymiana oleju wtedy gratis tylko płacisz za olej i filtr. Myślę, że to niezła oferta

loopback91

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

polecam serwis iveco na szosie do mężenina, są w miarę solidni w rozsądnej cenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

Boguski Andrzej na Jarnuty mechanik samochodowy Rybnik - wiem, ze solidny, bo jemu powieżam auto, ale hamulcowego ukladu nigdy mi nie naprawiam więc nie wiem w 100% jak z tym sobie radzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

a kto lepszy i tańsze ceny ma pryma czy bosch??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

...wracając do mechaników dość skomplikowane zabiegi mnie czekają:

-wymiana oleju w skrzyni biegów - najlepiej z płukaniem (coś rzęzi - auto długo stało)
-diagnoza i naprawa niewracającego sprzęgła (bo coś rzęzi - może to wina sprzęgła)
-sprawdzenie całego zawieszenia, gumki, gumeczki, wahacze, drążki itp
-geometria kół (kilka stopnie w lewo ściąga)
-elektryka, napięcia, bezpieczniki itp.



Biorąc pod uwagę to co wypisałem, jakiego mechanika polecacie, ma być rzetelnie, uczciwie i z możliwością poprawy niedociągnięć po naprawie.

Osobiście biorę pod uwagę serwis na Marynarskiej albo \"Pana Henia\" za okruszkiem.

Polecacie kogoś lepszego??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

...dodam tylko do postu wyżej, że auto jest z grupy FIATA :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

...nikt, nic?

Nawet żaden warsztat się nie zareklamuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

ja mam za duzo roboty : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

Pełno jest dobrych warsztatów :) myślę że ciężko żeby któryś zawiódł


Ja w mieście u rodziny mam taki sprawdzony https://serwis-samochodowy.szczecin.pl/oferta/czesci-zamienne/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

Ja polecam najtańsze akumulatory w Warszawie. Byłam bardzo zadowolona z usługi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mechanik serwis samochodowy

Witam wszystkich, u mnie nie pierwszy raz sprawdził się Auto Serwis Goleniów, to rzeczywiście idealne miejsce by specjaliści oraz wykwalifikowany fachowcy mogli się zająć naszym autem. Jeżeli go jeszcze nie znacie, to najzwyczajniej w świecie polecam.

W stosunku do dźwięku można przyjąć postawę obronną. Ale cisza to zero, to pustka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org