czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wieczór kawalerski

Witam , chcę zorganizować wieczór kawalerski w Łomży , nie mieszkam tu i nie za bardzo oriętuję się w temacie. Może ktoś podpowie coś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

http://youtu.be/aiB8rbrkW1E



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

Szukasz miejsca gdzie zwyczajnie pójdziecie się urżnąć z kolegami czy szukacie innych atrakcji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

Chata kurpiowska w Nowogrodzie , to super kameralne miejsce na wieczor kawalerski ,urodziny inne uroczystosci . Sala biesiadna na 20 osob ,nocleg . Chata typ lesniczowki polozona w lesie nad Narwia . Ok 15 km od Lomzy . www.chatanowogrod.pl rez 50561 61 30

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

km git reklama haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

http://www.ostatniwieczor.com/ przeprowadzają imprezy w całej Polsce i są zajebiści w swojej branży!! nr kontaktowy 609 936 669



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

Nie polecam Chaty Kurpiowskiej w Nowogrodzie! Właściciel jest nieuczciwy. Wpłacasz mu zaliczkę, a okazuje się ze na zarezerwowany przez Ciebie termin jest inna rezerwacja. Problem z odzyskaniem pieniędzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

Również nie polecam Chaty Kurpiowskiej. Właściciel mailowo umawia się na konkretna kwotę a na miejscu okazuje się wyższa! Co do wypowiedzi powyżej, to też o takich sytuacjach słyszałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

Też nie polecam tej chaty ham i oszust strata czasu i kasy

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

A może lepszym pomysłem byłby rejs statkiem? Jeśli wybieracie się na ten przykład do Sopotu, to możecie tam załapać się na rejs takim stylizowanym na piracki, okrętem: http://stoczniowo.org.pl/pirat/
Sam byłem na takim rejsie i muszę przyznać, że to było naprawdę fajne przeżycie, zupełnie inne niż rejsy luksusowymi jachtami czy statkami wycieczkowymi, na jakich byłem wcześniej.
Do tego cena to najwyżej 30 złotych, więc sami chyba przyznacie, że niezbyt wiele jak na taką gratkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

Odpowiadajac na nieuczciwe i obrazliwe posty. Panie pppp tak to jest jesli pana dziewczyna rezerwuje termin mowi ze wplaci zaliczke i potwierdzi , a pozniej wiecej sie nie odzywa . Niepotwierdza ze dokonala wplaty i nie zada potwierdzenia to takie sa konsekwencje . Tak zadzwonila dzien przed przyjazdem ,na moje pytanie dlaczego nie potwierdzila Pani ze dokonala wplaty i zada potwierdzenia opowiada ze wstydzila sie bo wiele razy zmieniala termin i zawracala mi czas ze bylo jej glupio Takich klientow co to chca napewno dokonac rez ,potwierdza itd i niestety niezapisuje sie nawet nr tel. A pozniej wychodza takie sytuacje . Powienienem potraktowac jej wplate jako darowizne . Co do LKS .gol to jesli cos slyszales a nie jestes pewien to nie powtarzaj ,niesprawdzonych informacji . ,Oraz do pana konsula 2 wy dwaj autorzy postow bedziecie mieli wezwania do sadu . Niemoge odpuscic obrazania i pisania nieprawdy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

Zgadza się km moja wypowiedź była na wskutek pomówień przez znajomego za co sorry a on nie wiem czy miał nawet coś wspulnego z tą chatą Powodzenia

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

ahahaha, juz przeprosiny sie zaczely bo facet sprawe zglosil. Panie KM, ale skoro wplacila zaliczke, to nie rozumiem w czym problem? Nie widzial Pan wplywu na rachunek? to jak ja kupie cos na allegro i za to zaplace to jeszcze mam wyslac maila ze na 100% chce zeby ktos to wyslal? taka wplata jest rownoznaczna z potwierdzeniem dokonanej rezerwacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

ja jak ja to sprostowanie do zaistniałej sytuacji bo nie znałem człowieka
Ps.mi też kiedyś ktoś tyłek obrobił na tym forum ale nie sztuką jest popełnić błąď sztuką jest umieć się do tego przyznać czy nie jest tak?

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

odp na ja jak ja ,. Sprzedaz przez allegro to zupelnie inna sprawa . Widzi Pan kto kupil przedniot i za ile i do kiedy ma wplacic ustalona kwote i dopiero wysylasz . Naromiast rez telefoniczna jest anonimowa i polega natym ze rozmowca deklaruje chec pobytu ,i rezerwuje ustalony termin i deklaruje ze wplaci zaliczke na konto ,ustalamy termin w jakim ma wplacic kwote Jesli dokonal wplaty ,informuje mnie ze dokonal przelewu.. Ja sprawdzam ,to wplate i potwierdzam sms ,lub meilem. . Osob dzwoniacych ktore ustalaja termin i co rowniez ze wplata bedzie jutro ,pojutrze itd . Tacy rowniez sa . Ta Pani dwonila do mnie wielokrotnie ustalala termin ,zmieniala ,to znow dzwonila z zapytaniem o inny termin i wkoncu ustalila termin . Moja odpowiedz byla standartowa jak Pani wplaci zaliczke to Potwierdzi a ja zapisze rezerwacje jako potwierdzona . Odezwala sie dzien przed przyjazdem we wrzesniu ,na moje pytanie dlaczego nie zadzwonila ze dokonala wplaty i zada potwierdzenia wplywu zaliczki ? Odpowiedz byla ?/ Ja tak czesto do pana dzwonilam i zawracalam glowe ze bylo mi glupio do dzwonic ponownie . Termin ich byl zajety , bo kilka dni wczesniej widzac ze mam wolny termin wynajolem innym Gosciom . Zaproponowalem tej Pani pobyt za tydzien , i ze nastapila taka sytuacja to nic mi nie doplaca ,. Chlopak tej pani na wielu roznych forach pod roznymi nikami pisze na nieprzychylne komentarze . W chwili obecnej ustala to prokuratura . Jesli chce napisac opinie to niech sie podpisze imieniem i nazwiskiem ,a jesli za kazdym razem zmienia nic i pisze rozne inne historie to zajma sie nim wlasciwe organy panstwowe Pozdrawiam wlasciciel Chaty Kurpiowskiej w Nowogrodzie Kazimierz Smiarowski



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

ale skoro wplynela zaliczka, to nie mogles sie pofatygowac by samemu zadzwonic skoro ona nie dzwonila? rozumiem ze to byl dla Cieie wielki problem? przeciez miales srodki od w.w. na rachunku? rozumiem ze uznales to jako anonimowy przelew zasilajacy twoje srodki, bo pewnie czesto Ci sie to zdarza? Jak sam mowisz umowa byla ustna i termin czesto byl zmieniany, nie mniej jednak byl ustalony i zaliczka wplynela, nie wiem jaki sad przyzna Ci ze masz racje, moim zdaniem zaden.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

zanim wynajales ten termin komus innemu majac zaliczke, powiniennes sie sam pofatygowac czy tych Pańśtwa na 100% nie bedzie, nie chce nic sugerowac, ale wydaje mi sie ze obaj wiemy na co liczyles?.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

O tym ze ta Pani wplacila pieniadze dowiedzialem sie na dzien przed przyjazdem tej Pani ,jak zadzwonila . Tak gdyby na moim koncie nagle pojawila sie jakas wieksza suma to natychmiast bym sprawdzil historie wplywow . Umowa tyla prosta rezerwacja jest potwierdzana kazdorazowo jesli wplynie wplata . Ustaliles termin wplacasz oplate rezerwacyjna i informujesz ze dokonales wplaty zadasz potwierdzenia . Taki tel ze zezerwuja termin ,mowia ze wplaca zaliczke i ... cisza . Ja bardzo czesto sprawdzam historie wplat . Ta poprostu przeoczylem ,przyznje po czesci moja wina . Sytuacja nie powinna miec miejsca . Chlopak tej Pani mogl wyrazic swoja opinie ,ok . Natomiast pozostale wpisy godzace w moja osobe ,sa zmyslone i te osoby odpowiedza za swe czyny Pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

Nie po czesci, tylko to w 100% twoja wina bo pieniedzy nie zwrociles jak zakladam?. Wynajales komus ich termin, majac wplacona zaliczke, nie informujac przy tym tych ludzi, zeby nie przyjezzdali. Takie zaliczki bierze sie po to, zeby nie stracic(zarobic) jak nikt nie przyjedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

Mylisz sie ,ja nic nie zarobilem . Niedoszla rezerwacja i pobyt tej Pani byl na dwa dni . Ja wynajelem na jeden dzien dla innych gosci . Po zwrocie zaliczki wyszedlem na zero . .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

ja nie mowie ze zarobiles, zapytalem czy oddales zaliczke?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

Czytaj ze zrozumieniem .Odp Wyzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

Ja nie mam problemow z rozumowanie, zwrociles zaliczke i poinformowales Panstwa ze ich rezerwacja jest nieaktualna gdyz nie zostala potwierdzona? Czy w momencie kiedy zadzwonili sie upewnic ze ich rezerwacja jest aktualna i zrobili afere, oddales ta jak to napisales darowizne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wieczór kawalerski

Warka ma sale.do wynajęcia polecam

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org