niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brwi

Pytanie do dziewczat
Zepsulam sb brwi, teraz mam grzywke na prsoto zeby nie bylo widać , powoli odrastają, ale ja nie moge powstyrzymac sie od reguacji ich. Jak kosmetyczka sie zapyta jaki chce kszatalt to co mam odpowiedziec ? Bo ja sama osobiscie chce jakis fajny ale przeciez jej tak nie powiem xdpomocy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brwi

brwi dużo rolę ogrywają na twarzy więc ciebie rozumiem :( pierw musisz trochę się pomęczyć z ta grzywka i Zachodować żeby można był coś zrobić ja osobićie polecam na mazowieckiej Agnieszkę SZMIT I NE MA CO SIĘ KRĘPOWAĆ idź i się doradź czy hodować czy coś już da radę zrobić z nimi Powodzonka POZDRAWIAM

monika12321

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brwi

A czym je zepsułaś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brwi

No to zrób sobie makijaż permanentny brwi. Są różne techniki do wyboru pieknypermanentny.pl/techniki/, kosmetyczka powinna ci doradzić, która będzie metoda najbardziej do ciebie pasować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brwi

cccccccc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brwi

Brwi są bardzo wazne w wyglądzie twarzy. Wiele osób aktualnie wybiera makijaż permanentny ale trzeba wybrać do tego odpowiednia kosmetyczke, tak aby nie narobiła nam problemu z wyglądem na twarzy. Kosmetyczka taka musi mieć duże doświadczenie.

Dobrze jest zobaczyć jakie są jej wcześniejsze wykonania oraz jakie sa opinie na temat gabinetu.

https://drszczepanska-ame.pl
Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska
ul. Grabskiego 8
35-312 Rzeszów
NIP: 8171372712
tel. +48 579 430 354
mail: kontakt@drszczepanska-ame.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brwi

Jest jeden taki uniwersalny kształt, który pasuje większości osobom. Wystarczy wpisac \"brwi\" w google i zobaczysz o co chodzi :). Poza tym dobra kosmetyczka sama ci dobierze :) powiedz tylko czy mają być grubsze czy ciensze, w kolorze wlosow, a moze ciemniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brwi

Może domaluj delikatnie kredka do brwi? Tak, zeby nie było widoczne, a będziesz z tym czuła się lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brwi

No właśnie. Najlepiej domalować na ten najgorszy czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org