niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca dla 17 latki? to nie żart

Witam, mam 17 lat , jeszcze. Czy gdzieś w Łomży przyjmują osoby niepełnoletnie do pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

do macdonalda idz sie zapytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

A co tam bede robiła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

po primo idz sie zapytaj czy przyjmuja ,jak tak to sie dowiesz na miejscu (na dachu snieg bedziesz odgarniac:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

bardzo smieszne..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

dlaczego smieszne trzeba isc sie zapytac skad moge wiedziec co bedziesz robic jak przyjma moze hamburgery bedziesz robic moze sprzatac ,a moze i kierowniczko zostaniesz idz sie zapytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

Jak jesteś ładna to poczekaj z rok i znajdziesz sponsora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

Na kierowniczkę się zapis, dlaczego jeszcze rok ma czekać? sponsorzy są zawsze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

natalia ... napisz na mojego maila - jest w profilu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

uciekaj do angli dziewczyno albo do niemiec!! : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

Szukaj pracy na np. Ulotki, Opiekunka itp. Przeglądaj codziennie ogłoszenia a na pewno znajdziesz prace. A na Wakacje jak jesteś pracowita to do Niemiec na prace Sezonowe

ASUS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

...ciekawe, czy chce pracować głową, czy ręcami...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

ostatnio jest wiele ofert pracy , przeglądaj codziennie może będzie coś ciekawego ulotki itd mozesz oczywiscie tez sprzątać teraz jest wiele osób którym nie chce się sprzętać swoich domów i wynajmują ludzi do tego ale zycze powodzenia w szukaniu pracy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

smutne, dużo młodych chce pracować a nie ma gdzie, a jak już coś się znajdzie to z wielką łaską i/lub za marne grosze..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

Wykształcenie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca dla 17 latki? to nie żart

Spróbuj jako hostessa - nie wymaga to od Ciebie specjalistycznej wiedzy a raczej dobrego wychowania i zachowania:) Wiem, że w Polsce działa między innymi agencja hostess www.sallyyumeno.com, w której lokalizacja nie jest wymogiem koniecznym więc mieszkając w Łomży możesz się u nich zarejestrować. korzystałam z ich usług więc wiem, że ich pracownicy sa lojalni i pracowici więc jesli takie środowisko Cię motywuje to polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org