piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kolano

dobry tzn znający się lekarz od kolana,miałam zerwane wiązadła,skrecenie kolana,po zdjeciugipsu dalej boli i chodzić siE nie da

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

szukaj pomocy u specjalistów poza Łomżą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

Białystok dr. Adamczyk poradzi napewno

---------------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

poza łomżą,a wysokie maz.??namiar na dr.ADAmczyka można

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

Prof.Skowroński w Białystok nr.tel.857450036 Zadzwoń i się umow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

Wysokie Mazowieckie Dr Kruszewski.
1. Wizyta prywatna, dogadanie się co i jak, sprawdzenie stanu uszkodzeń. Co za sk**** ci nogę w gips wstawił, usztywnienie i odpowiednie ćwiczenia do momentu zabiegu.
2. Następnie zabieg, dość szybko w szpitalu w Wysokiem
3. Miałem tam artoskopię kolana z powodu połamanej łąkotki po skręceniu kolana.
4. Super profesjonalna obsługa.
5. Nie mam ochoty reklamować nikogo, bo walałbym w Łomży się leczyć, ale mam sprawne kolano i tyle.
6. Powodzenia i dużo zdrowia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

dr. Adamczyk nr tel 603849566 przyjmuje w poniedziałki prywatnie na ul. Św Rocha 12a

---------------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

Kruszewski jak najbardziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

dr. Adamczyk leczył przypadek więzadeł w mojej rodzinie no i jest dobrze. W Łomży leczenie było suplementami diety i gdybaniem może to może tamto a tu pierwsza wizyta potem artroskopia i zabieg i jest ok

---------------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

Kruszewski to uz przeszlosc nawet nie operuje tylko asystenci a warunki w szpitalu ponizej wszelkiej krytyki
tylko bialystok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

to jak KRUSzewski nie to kto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

wyżej opisałem ci wszystko

---------------------------------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

dzieki wielkie,jutro dzialam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

dr Jancewicz, dobry specjalista, konkretny i miły człowiek. Przyjmije w Białymstoku
i Bielsku Podlaskim. Szukaj namiarów w internecie, Zycze zdrowia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

Ja na Twoim miejscu poszedł bym na dobra rehabilitacje i wyćwiczył kolano bo nie zawsze uraz kolana kończy się operacją. A jeśli nie będzie zmian to wtedy szukać pomocy u dr Jancewicza lub dr Hermanowicz obaj przyjmują w Białymstoku i Bielsku Podlaskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

A gdzie ta dobra rechabilitacja???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

rybaki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

Tylko Kruszewski w Wysokim . Mieliśmy do czynienia z lekarzami z Zakopanego , Łomży i BIałego . Tylko on nam pomógł. Warunki w przychodni i w szpitalu fatalne ( parę lat temu ) ale lekarz jest świetny .

pozdrawiam zbyszekp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

no juz umówiłam sie na wizyte,nie tak prosto dopiero w polowie s-tycz,czekam cierpliwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

dr Kruszewski a warunki spoko, był remont oddziału :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

Na pewno nie do wysokiego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

lomzyniak,a czemu nie/.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

Polecam Mariusza Bujalskiego -Białytok . Mam zerwane wiązadła i nerwy . Czekam na 3 operacje rekonstrukcji wiązadła tylnego . Byłam już w różnych miejscach na rehabilitacji od Łomży po Łódź czy Bielsko Białej . Naprawe super fachowiec , rehabilituje znanych sportowców (np. chłopaków z Jagiellonii ) 2 godz ćwiczeń 40zł . Cena śmieszna a naprawdę warto... Jeżdżę 2 razy w tyg . Podaje namiar i życzę powodzenia . 602 465 964 . Jakie kolwiek pytania czy poradę chętnie odpowiem proszę pisać na e-mila :)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

Ja słyszałam natomiast wiele pozytywnych opinii o dr Kruszewskim od zadowolonych pacjentów,ale sama osobiście nie korzystałam z pomocy pana doktora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

Same problemy mam z kolanem po operacji w wysokim. Minął rok i jest jeszcze gorzej iż przed.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

własnie kazdy ma inne odczucia,wiem ze jest doktor ,,przemiły,,jade i sama zobacze co i jak tylko kasy szkoda ze jak nie pomoze,wizyta 100,usg 100 i to podobno chce dwóch kolan no i dojazd i nastepna konsultacja,,,,,,to sie uzbiera,ale co tam kasa jak chodzic nie moge i kolanko nap...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

Po takich zabiegach często potrzeba jest reedukacja chodzenia. Tutaj https://constancecare.pl/g-eo-system/ jest klinika, która wykorzystuje do tego G-EO System. Jest to najnowocześniejszy system do ponownej nauki chodzenia i warto skorzystać z jego możliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolano

zabusia33 napisał(a):

> dobry tzn znający się lekarz od kolana,miałam zerwane
> wiązadła,skrecenie kolana,po zdjeciugipsu dalej boli i
> chodzić siE nie da


Warto to skonsultować z odpowiednim ortopedą - artroskopia to poważna rzecz https://ortopedalegnica.com.pl/lekarze/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org