piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Adwokat

Czy ktoś poleci dobrego adwokata,tylko takiego pewnego,jak ktos miał z nim stycznośc już .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

tylko nie fabiański nie polecam

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

A może kogoś polecisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

KONKRETNIE DO CZEGO?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

do bulu zeba szukasz adwokata?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

tylko STAchowiak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

nie mam wielkiego doświadczenia,ale z tego ,które posiadam to fabiański odpada,a do czego potrzebny?

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

Polecam: dr.Piotr Worona tel. 604 287 157

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

Czy bym mogłą prosi co dokładniejsze dane adwokata Stachowiak i z kąd on jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

chlopie napisz co za sprawa, karna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

Zależy jaka sprawa bo jak karna to zaden adwokat z łomzy się nie nadaje zeżre Cię z pieniędzy a potem i tak sprzeda na tacy prokuraturze albo bedzie mówił żebyś sie poddał dobrowolnie karze . Wez sobie kogoś z innego miasta kto nie bedzie skumplowany z jakims prorokiem z łomzy bo Cię zjedzą i nie słuchaj o układach uklady sie zaczynają od 100- 200 tysiecy a nie 10 tysiecy bo za tyle to nie ma układów . pozdrawiam

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

Typowy post do likwidacji. Powód? Kryptoreklama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

dlaczego nie Fabiański?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

STACHowiak sa to dwie kobietki,przyjmuja na dwornej koło sądu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

pani grazyna cymek , polecam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

Polecam - Cholewicki z Olsztyna. Przyjeżdża co tydzień do Łomży. tel 604421451.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

Dlaczego nie Fabiański ?
Otóż dlatego że występował jako obrońca z urzędu osoby, która była współoskarżona w mojej sprawie . I tak bronił tej osoby że niweczył starania moich adwokatów i adwokatów moich znajomych . Wszystkie pytania do świadków zadawał w taki sposób jakby był oskarżycielem a nie adwokatem.
I zostaliśmy skazani w sprawie w kótrej powinny zapaść uniewinnienia !

Zresztą posłuchajcie w miastach takich jak Warszawa , Wrocław , Kraków i wogóle w wiekszych miastach oprócz białegostoku i lublina Jest prawo i sprawiedliwość . W łomzy nie ma i nie bedzie . Sędziowie robia tylko to co chce prokuratura . Nigdy nie ma uniewinnień . Umorzenia postepowań i uniewinnienia są tylko w ich rodzinach , i w rodzinach ich znajomych . Zobaczymy co za komedię zrobią z ustawy która ma wejść w 2015 r w lipcu . Na bank coś wymyslą żeby dalej dostawac premie za skazywanie niewinnych ludzi . Czasem lepiej było za komuny niz teraz . Teraz wszędzie liczy się hajs !

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

\"Nigdy nie ma uniewinnień . Umorzenia postepowań i uniewinnienia są tylko w ich rodzinach , i w rodzinach ich znajomych \" - trochę zalatuje malizną, prywatą i drobnomieszczaństwem. Co tu się późnej dziwić, że potem gnije się z Łomży w filmach i kabaretach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

Polecam Panią M.Stachowiak-Nosalik,albo Panią Stachowiak


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

Fabio--w Warszawie sprawiedliwość? skąd masz takie informacje?większego bagna nie widziałam jak żyję;/tam to dopiero się dzieje.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

Ja polecam P.Maleszewska zaden adwokat nie dba o klienta lepiej niz wlasnie Pani mecesas, wiem bo mnie reprezentowala i walczyla o moje dobro jak lwica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

Kawał świetnego fachowca, trzymajcie namiary - http://adwokacitytko.pl Wszystko do ogarnięcia w krótkim czasie, mają o tym pojęcje, ale to najlepiej rozmawiać bezpośrednio i z nimi wszystko uzgadniać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Adwokat

Mecenas Dariusz Mieczkowski, Młody i konkretny. Ma kancelarię na Dwornej naprzeciw Katedry

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org