sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pośrednictwo kredytowe

Szukałem pośrednika kredytowego, ponieważ chciałem wziąć dość duży kredyt, jednak zrezygnowałem ponieważ udało mi się samodzielnie i bez problemów załatwić wszystko w banku. Umowa z pośrednikiem była podpisana, jednak nie skorzystałem z ich usług. Czy pośrednik mimo to ma prawo upominać się o zapłatę? Czy ktoś podpowie?

The best of the best;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pośrednictwo kredytowe

Wszystko zależy od tego co podpisałeś, najczęściej pośrednik nie zarabia bezpośrednia na tym co mu zapłacisz a na prowizji za tzw doprowadzenie do banku - więc jeśli nie ma kredytu to i nie powinno być prowizji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pośrednictwo kredytowe

zgadzam się z przedmówcą

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pośrednictwo kredytowe

Hmm... A czy w tej umowie którą podpisywałeś z pośrednikiem była wzmianka o czym takim? Jeżeli nie - to możesz spać spokojnie. Pogrzebałem trochę w sieci i znalazłem coś takiego http://www.forum-kredytowe.pl/f124/firma-posrednictwa-kredytowego-jak-jest-86790.html - czyli bardzo podobna sytuacja którą opisujesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pośrednictwo kredytowe

Mateuszu Kowalikowski: smarujesz na tym forum już któryś tam tekst o kredytach. Wysmarkaj się i powiedz co tam chcesz reklamować, bo zawracasz dup.ę niepotrzebnie wielu osobom.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pośrednictwo kredytowe

Pozapominałem już o tamtych i owych szmatkach, bo jakiś czas mnie nie było, ale widocznie wróciły. Jedyne, co zmienili, to nicki. ŻAŁOSNE.
Może w tej ich nędznej firemce zmienili na Playa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pośrednictwo kredytowe

No raczej nie, skoro nic nie zdziałał w Twoim imieniu. Wszystko zależy od tego czy pośrednik jest uczciwy. A w jakim banku wziąłeś kredyt?
Czytałeś wcześniej opinie na jego temat?
Zerknij sobie tutaj: http://www.banki-opinie.info/bzwbk-f20/ możesz na tej stronie właśnie poczytać opinie o bankach i o pożyczkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org