niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dotacje z UE?

Czy jest szansa otrzymania dotacji z UE na prowadzenie działalności w internecie, dokładniej sklepu internetowego np podobnego do tego: http://www.rajapack.pl/folia-stretch-paletyzacja.html Potrzebuję się teraz dowiedzieć czy jest sens ubiegać się o dotację na takiego typu biznes?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z UE?

Najpierw dowiedz się czy dotację z UE jeszcze są. Bo z tego co mi wiadomo już się skończyły i co najwyżej możesz liczyć na \"korzystną\" pożyczkę na otwarcie działalności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z UE?

Jak mnie pamięć nie myli to ostatni program z UE u nas w województwie był rok temu. W tej chwili nie ma nic, i w ciągu najbliższych miesięcy nie będzie, bo jest nowa perspektywa budżetowa UE. Bruksela dopiero zatwierdza programy pomocowe, i z tego co wiem to zatwierdzony mamy dopiero jeden dla rolnictwa. Na pieniądze z programów EU trzeba czekać dobre kilka miesięcy.
Jeżeli spełniasz wymogi to po nowym roku możesz próbować dostać pieniądze z Urzędu Pracy dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności, maksymalnie to jakieś 20 tys zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z UE?

Klient robi reklamę, albo ma dole od kliknięcia a wy się rozpisujecie... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z UE?

a to je taka hujnia te dotacje bo kto sie dorobil w zyciu czegos ciezka praca i zainwestowal swoje zarobione pieniadze w rynek pracy to teraz musi konkurowac z taka hujnia co wziela dostala dotacje czy kredyt i teraz stawki zaniza bo musi bladz oddac. Te dziady to najgorsze sa.


nooffenzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z UE?

Jak kupowałem parę lat temu coś takiego http://www.sjsgroup.pl/pl/sklep/kategoria/kotly-olejowe,486,1172,1.html to jednocześnie zdecydowałem się w końcu na założenie kolektorów. I dostałem na to dotacje. Nie wiecie może, czy dają jeszcze kasę na taki sprzęt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org