czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Mam pytanie, podobno koło Jedwabnego mieszka Szeptucha, ktora zdejmuje klątwy/uroki.
Ktoś z Was wie gdzie ją znaleźc albo jak sie z nią skontaktować?
To dla mnie bardzo ważne!
Z góry dziekuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Wierzysz w klątwy i uroki?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Szeptucha zrobi Ci więcej duchowej szkody niż Ci się wydaje..
W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca jest Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie, tam warto iść gdzie działa sam Bóg i uzdrawia.


@De. możesz wierzyć czy nie, ale gdy życzysz komuś źle (przeklinasz kogoś) to ma to negatywne konsekwencje duchowe dla Ciebie i osoby do której tak się zwracasz. Jest o tym w Biblii. Możesz wierzyć czy nie ale Bóg istnieje i zły duch również. Sam byłem świadkiem kilkakrotnie manifestacji złego w drugiej osobie podczas modlitwy w kościele gdzie był wystawiony Przenajświętszy Sakrament. Szeptuchy, wróżki itp. właśnie korzystają z \"pomocy\" złego ducha.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

zapomniałem dodać, że ta Msza jest o godz. 18 w łomżyńskiej Katedrze. Jest też w ostatnią środę miesiąca o 18. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Ja nikomu źle nie życzę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

stonka12 mam ten sam problem więcjak zdobędziesz namiary daj znać... z tego co wiem to ciężko się dostać i nie każdego przyjmuje ... długo szukałam namiaru bez rezultatu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Jest Pani co wróży z kart to mieszka w Grądach Małych na końcu wsi po lewej stronie, dom z cegły, nazwiska nie znam, może to ci o nią chodzi. O innej nie słyszałem

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Rogowska się nazywa.

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Bardzo dziękuję! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Słyszłam, ze to Wiedzma, ktora zdejmuje złe uroki.
skoro modlitwy nie pomagaja, to może po prostu trzeba sprobowac czegos innego? Już tracę nadzieje, wczystko czego sie dotkne sie nie układa! nawet najbardziej oczywiste i pewne sprawy :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Wytrzeźwiej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Żadna wiedżma, chyba,że z Ciebie?

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Jedż do Czatachowej t.j. za Częstochową. Tam wyganiają diabła i złe moce. Akurat miejsce którego szukasz.

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Myślę, że poradnia zdrowia psychicznego bardziej się nada... Ewentualnie psycholog. A mówią, że mamy 21 wiek. Widać Łomży to nie dotyczy.

kk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Szeptucha to osoba leczaca ludzi którzy wierza w moc leczenia a ty szukssz zapewnw kogoś innego a najlepiej jeżeli jesteś odoba wierząca to wybierz się do kiscioka na mszę św

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

W kościele Krzyża Świętego w każdą środę po Mszy Świętej o godz.18 jest też modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie przed Najświętszym Sakramentem.Warto przyjść i w skupieniu prosić o pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Kolego napisz do mnie na maila. Powiem Ci co masz zrobić. skubi38@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Ta Pani o której mowa mieszka w Gradach Duzych (nie małych) numer 18. Uwazaj ma wielkiego psa - Bary się wabi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

A myślałam, że czasy klątw i uroków już minęły

er

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

już nie wróży ksiądz jej zabronił.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Moja rada

1. rozmowa z kapłanem np. w Par.Krzyża Św ks Tomasz, ks.Rafał, ks Radek,
ks Darek
w Katedrze ks Jacek, w Miłosierdziu ks proboszcz lub ks Grzegorz

2. modlitwa osobista przed Najświętszym Sakramentem np. w Katedrze/lewa nawa/
lub w każda środę w Krzyżu o 18.oo i w I poniedziałek m-ca w Katedrze
i ostatnią środę m-ca w Miłosierdziu na 18.00
3. spowiedz św
4. codzienna lub na początek kilka razy dziennie modlitwa do Św Michala Archanioła
Pod Twoją Obronę
5. w I sobotę m-ca u Benedyktynek można przyjąć Szkaplerz Św o 17.00

Nie idz do szeptuchy !!!

Pomodlę się dziś za Ciebie
a dla Wszystkich dedykuję
https://www.youtube.com/watch?v=scY95umztZ8

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Ja pierniczę. Nie wierzę. Jak nie szeptuchy to czarni... Średniowiecze, no średniowiecze! A nie przeszło wam przez myśl, że może mając problemy osobiste, warto iść do kogoś kto rzeczywiście potrafi sobie z tym radzić? Juz dawno udowodniono, że choroby to nie demony i klątwy...

kk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Chociaż nie, wróć. Ponoć ten Sądecki znachor jest dobry! Radzi sobie ze wszystkim, ma \"specjalizacje\" w leczeniu dzieci...

kk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Ta kobieta już nie przyjmuję osób , byłam u niej i odmówiła, powiedziała , że skończyła, i chce świętego spokoju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Szkoda, bo takie osoby niejednokrotnie wiecej pomoga niz lekarze, ktorzy maja podpisane umowy z firmami farmaceutycznymi i faszeruja nas tylko chemia bez zadnego skutku dla chorego...bo nie mozna powiedziec, ze bez skutku dla lekarza, ktory swoje zarobi...ciemnota to Ci, ktorzy bexgranicznie wierza w lekarzy, prawnikow, nauczycieli itp itd.. to sa tylko ludzie, chcacy godnego zycia w tym kraju...niejednokrotnie brak im pasji i powolania...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

W sumie to dziwne że Ci do wierzą w jedną \"bajkę\" w postaci chrześcijaństwa krzyczą jak można wierzyć praktycznie w to samo - czyli szeptuchę. Obie rzeczy są praktyczne tym samym i wywodzą się z jednego - Szeptucha to również element wierzeń, tych bardziej pierwotnych. A nawet bardziej rodzimych, połączonych z dawną wiedzą o ziołach i siłach natury.
Jak ktoś ma pomóc to chyba raczej Szeptucha. Przynajmniej jest na miejscu, namacalnie i nie trzeba w nią ślepo wierzyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

Autor: stonka12 (---.dynamic.chello.pl)Data: 19-12-14 11:57

Mam pytanie, podobno koło Jedwabnego mieszka Szeptucha, ktora zdejmuje klątwy/uroki.
Ktoś z Was wie gdzie ją znaleźc albo jak sie z nią skontaktować?


do proboszcza a on powinien wiedzieć kto się zajmuje takimi sprawami w diecezji

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szeptuchy z Jedwabnego szukam!

jeśli proboszcz nic nie pomoże to może rabin?
Pytałaś rabina?
w Łomży jest pełno rabinów

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org