czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

jak w temacie możecie ktorys polecic komis z ostrowi mazowieckiej .W łomży sa owszem ale auta ktorego szukam brak za to w ostrowi wysyp tych aut...Jakie auto nie ważne....Interesuje mnie komis tylko który ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

To są jeszcze idioci co w komisach kupują ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

Ha dobre idioci. Człowieku jedz kup na giełdzie to zobaczysz wyjedziesz tylko z giełdy i samochód szrot a potem szukasz gościa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

Ja kupielm w komisie ponad rok temu 8 letnie auto i jak do tej pory rewelacja. Oczywiscie jak wszedzie sa komisy w ktorych idzie lewizna ale i sa takie gdzie mozna kupic fajne auto. Rozwaga na 1 miejscu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

sa jeszcze idioci co nie potrafia czytac ze zrozumieniem ......
Pytam sie ktory polecicie zeby nie wpasc na mine o ktorej piszecie ....
ciekawy jestem skad wy macie wasze auta jaknie z komisu to od handlaża ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

Ja kiedyś kupowałem w komisie w Podborzu i jestem zadowolony. Podborze to w kierunku jak byś jechał od Ostrowi w kierunku na Zambrów jakiem 4km.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

Nie szukaj dobrego komisu, tylko dobrego samochodu, stan samochodu nie jest uzależniony od wyboru komisu czy giełdy na której kupisz, najważniejsze jest trafić na zadbany egzemplarz, nie kupować na tak zwane \"pół umowy\" i sprawdzić najlepiej na stacji kontroli pojazdów lub u mechanika dobrego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

dobre samochody i tylko z Niemiec mają w komisie w Wysokiem Mazowieckiem komis jak się wjeżdża od Zambrowa koło rąda

MM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

wiesz jakiś czas szukam auta objeżdziłem poł polski za niby perełkami .....
Raz kupiłem auto z komisu i to najgorsza zecz jaka zrobiłem w zyciu....
W ostrowi jest duzo aut takich jak szukam ale to komisy wiec juz raz sie spażyłem...Dlatego sie tu zapytałem moze ktos ma sprawdzony komis...w miare uczciwy ;- >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

Komis może i uczciwy, ale ludzie którzy wstawiają auta do komisu jto uż nie zawsze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

hehe i własnie w tym problem ;-.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

nie bierz z ostrowi same przekrety. to sa auta zazwyczaj z podwarszawskich komisow i ryzyko trafienia bubla jest bardzo wysokie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

Poszukaj w necie nie od handlarza a on prywaciarza, poszukasz dłużej ale zapłacisz mniej i coś bd wiedział o aucie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

Właśnie tak nie kupuj auta w komisie czy od handlarza, tylko i wyłącznie od prywatnej osoby. A jeżeli już to zaopatrz się w miernik grubości lakieru i zabierz kogoś kto ogarnia dobrze mechanikę. Sam 2 lata temu szukałem auta używanego ale odpuściłem po 6 miesiącach kupiłem nowy z salonu. Niema w komisach samochodu bez przejść a jak już to stare pudła za duże pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

Autor: *specu*on szuka komisu bo chce naraty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisy Samochodowe w Ostrowi Mazowieckiej

ja pół świata za perełkami jeździłem a kupiłem w ostrowi i jestem zadowolony. Kupowalem z głową i bardzo dokładnie wszystko sprawdziłem. Komis wylot na ostrolękę po lewej niedaleko orlenu

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org