niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie znajdę duży wybór gadżetów reklamowych?

Witam, jak w temacie szukam gadżetów reklamowych, bo przekonałem się że to dobry sposób na reklamę. Zamawiałem już kubki i otwieracze, ale chciałbym zamówić jakieś inne produkty codziennego użytku z dobrą ofertą rabatową.

The best of the best;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór gadżetów reklamowych?

PROGRESS
tel. 604 366 292


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór gadżetów reklamowych?

No dobry, dobry. Ludzie łasi są na wszelkiego rodzaju promocje gadżety. Długopisy oraz notatniki moim zdaniem już sie trochę przejadły. Zastanowiłbym sie nad czymś bardziej oryginalnym. Ostatnio w firmie rozdawaliśmy na przykład mini latarki z logo . Może to byłby dobry pomysł?
Zresztą tutaj masz katalog: http://www.opengift.pl/ - możesz przejrzeć sobie kilka tysięcy różnych propozycji gadżetów reklamowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór gadżetów reklamowych?

Od ponad pół roku korzystam z KMedia na Al. Legionów na przeciwko Alior Banku, i jest tak że jak coś sobie wymyślę to nawet jak tego nie robili nigdy to robią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór gadżetów reklamowych?

Grafside na Mazowieckiej;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór gadżetów reklamowych?

Dokladnie Kmedia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór gadżetów reklamowych?

Z tego co wiem firma fitchoice.eu działa bardzo długo na rynku gadżetów reklamowych. Po przedstawieniu referencji okazało się, że współpracują z Coca-Colą, KGHM, marką Sony i wieloma innymi, większymi podmiotami. Nadrukują ci wszystko, w jakiej chcesz jakości. Partnerstwo wiarygodne, bez żadnej ściemy, ani ukrytych dopłat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór gadżetów reklamowych?

też polecam SONY i Coca-Colę ! Używam codziennie (to pierwsze, bo drugie podobno niezdrowe)


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór gadżetów reklamowych?

Wiesz co, jak zamówisz dużą ilośc to pewnie każdy sklep udzieli Ci rabatu, ja polecam skontaktować się z firmą http://www.extrema.com.pl/o,4,98,dlugopisy-reklamowe-metalowe.html ponieważ mają właśnie bardzo szeroką ofertę gadżetów reklamowych wszelkiej maści i na dosłownie każdą kieszeń. Jedyne co musisz zrobić to wybrać rodzaj, kolor i wielkość swojego loga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór gadżetów reklamowych?

gutek, po co nam to piszesz? Nas to nie interesuje. Napisz na maila do swojego kolegi, Kowalika, z którym razem ten i inne tematy pozycjonujecie !!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę duży wybór gadżetów reklamowych?

Jeśli firma bazuje na lokalnych klientach i dysponuję dużą przestrzenią w widocznym miejscu (drogi, kościoły, szkoły) to billboardy będą ok. Nowo powstały gigant reklamowy nie objedzie się bez echa zwłaszcza w małych miejscowościach gdzie takich reklam jeszcze nie ma. Billboardy są w niskich cenach 12-16zł za m2 (w zależności od firmy)!!!!

Jeśli do dyspozycji jest płot sąsiada, kamienica z sypiącą się elewacją to banery siatkowe są również w przystępnej cenie dla wielkich formatów oczywiście.

Ostatnio widziałem ciekawy sposób reklamowania się położniczej na wizycie u kolegi. Magnesy na lodówkę niewielkie ze zdjęciem i nr alarmowym do położniczej --- świetna sprawa dla młodej mamy. Można zaczerpnąć inspirację z tego rozwiązania.

MM

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org