czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MSG - ostrzeżenie

Nie wiem czy taki temat już był, ale mimo wszystko chciałabym go poruszyć.

Firma ogólnopolska z oddziałem w Łomży,
w związku z pozyskaniem funduszy na szkolenia/przekwalifikowania oraz stworzenie miejsc pracy poszukuje 10 osób.

Praca fizyczna i umysłowa w dziale obsługi klienta.
Dostępne wakaty:
-Pracownik działu obsługi klienta(szkolenia)
-Przedstawiciel handlowy(szkolenia)
-Monter Serwisant

Ze względu na szeroki zakres , szkoleń przekwalifikowań zawodowych nie wymagam doświadczeń w wybranych ofertach.


Piszę o tym, bo pracowałem w tej firmie. MSG - Max Sell Group Dawid Borowski zatrudnia \"przedstawicieli handlowych\" (czytaj akwizytorów) do sprzedaży \"tańszego\" prądu klientom indywidualnym (czyli chodzenie od drzwi do drzwi; od domu do domu). Tańszego w cudzysłowie, bo tak naprawdę jest to mała oszczędność, a dochodzi do tego opłata handlowa i cały zysk idzie w... Tak naprawdę praca polega na naciąganiu ludzi, a ci co nie chcą podpisać umowy to debile. Byłam nawet świadkiem jak menadżer obraża klientów. Ogólnie firma jest przepełniona fałszem. Sam nabrałem się na powyższe ogłoszenie myśląc, że chodzi tu o pracę stacjonarną. Później okazało się inaczej i niestety praca mi się spodobała. Od początku wszyscy pokazywali mi, że jest fajna atmosfera i w ogóle. No i tak jest, dopóki wszystko idzie ok. Od początku wciskano mi, że dużo zarobię, ale jak się okazało, to było kolejne kłamstwo. Pracowałam od 8.30 do godz. 20 czasami 21 i zarobiłam naprawdę marne pieniądze, bo wynagrodzenie bez podstawy, jedynie prowizja - marne 20 zł od podpisanej i zaakceptowanej umowy. Niby miałem słabą jakość i dużo ludzi mi zrezygnowało. Jak było naprawdę się już raczej nie dowiem.
Piszę to, bo chcę ostrzec, szczególnie młode i naiwne osoby (bez urazy), przed tą firmą i jej właścicielem, żebyście potem nie żałowali tak jak ja. Niestety zainwestowałam dużo, a otrzymałem g...
Firma zamieszcza wiele ogłoszeń o podobnej treści, ale początek mniej więcej taki sam.

Linki do ogłoszeń:
http://lomza.lento.pl/firma-z-lomzy-pilnie-zatrudni,2234309.html 10zł/h akurat...
http://olx.pl/oferta/nowe-miejsca-pracy-w-zwiazku-z-pozyskaniem-funduszy-na-rozwoj-CID4-ID6RQBt.html#4a55848155;promoted
http://www.nuzle.pl/pracownik-biura-obslugi-klienta-lomza,10643500

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MSG - ostrzeżenie

Niestety, tak jak napisał poprzednik, takich pajacow pseudo biznesmenów jest u nas bardzo dużo. Gnidy wykorzystują beznadziejna sytuacje na rynku pracy i próbują robić z ludzi idiotów. Całe szczęście, że większość nie daje się nabrać tym pajacom. A w tej sytuacji myślę że warto jest poinformować inspekcję pracy chociażby. ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MSG - ostrzeżenie

\"pracowałEm, byłAm, nabrałEm, zarobiłAm, pracowałAm, miałEm, zainwestowałAm, otrzymałEm\"
Ty, zzasadami, zastanów się czy jesteś On czy Ona bo gender to nie przelewki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MSG - ostrzeżenie

piotrkropiel to nie gender - to środki ostrożności ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MSG - ostrzeżenie

To jakiś obojniak a może rozdwojenie jażni? ( wygląda na schizofrenię)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MSG - ostrzeżenie

Dla mnie to zwykłe upośledzenie.
Jak chciałEś ukryć że jesteś kobietą, to mogłEś pisać do końca w rodzaju męskim.
A tak wyszło to z takim skutkiem że popieram fanka bocianka.
Schizofrenia paranoidalna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org